Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim no. Zapni vsechny spinace, zapni spinac, ktery neni na dosah ruky, shod jedinou krabici, ktera tam je. Tak strasne prvoplanovy a umele nalepeny tasky si mohli kluci odpustit. Slaba mechanika.
  • pripomina mi to tech demo Kara.
  • Jack1947
    DLC to je celkem rychle, sotva hra vysla hmm. *7*
    • ucho
      člověk by řekl, že na herní server chodí lidé, kteří hrám a jejich vývoji alespoň trochu rozumí. ale ne, nechodí... :)
      • Jack1947
        Aha, jsem zapomnel napsat ze je vlastne naopak dobre, ze jeste nez vubec vysla pomalu hra tak uz je (pro jiste spektro) DLC a pro ostatni teprve bude.
        • ucho
          no lepší by bylo nepsat hlouposti. buď ze sebe děláš toho hlupáka zde záměrně a má jít o nějakou cool pózu nebo nevím...
          • Jack1947
            Asi no, bych mel obcas proletnout aspon zbezne clanek a nechodit hned do diskuzi. Aby to tak nevyznelo *3* . Pro priste. Timto tenhle prhmat uzaviram.
          • Jack1947
            Ale kdepak nemam nic , jen mi to prislo (bez jakekoli urazky) trochu rychle a ukvapene mozna. Myliti se je ale lidske, kdo se nemylil, jako by ani nezil. Opravdu bych ted zrovna na toto tema nic resit. (trolove atp..) takze by jsme to mohli utnout pekne v zarodku ne a zase pekne slapat dal vlastni cestickou. *3*
            • ucho
              DLC k předobjednávce rychle? wtf...
          • Jack1947
            Ono, to je trochu komplikovanejsi Ja asi nevim , ze napisu blbost castokrat a vim ze to muze tak znit a myslet si muze kde kdo myslet co chce. Hlavni je ze to nemyslim, nikdy nijak zle. Nestava se to porad. Obcas a komu se to nestane ne. *3*
            • ucho
              vysvětli zde, co máš proti DLC zdarma, které lidé dostanou k jisté předobjednávce. DLC, které nesouvisí s příběhem a dá se říct není důležité. DLC, o kterém se ani neví, jestli ho pak ostatní hráči nedostanou zdarma nebo kolik bude případně stát...
  • tyjo vypada tam jak živa
    • Lol *1*
  • Tak ted chceme videt poradny Entré od GGG

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit