Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sakra...Jak se zbavit prokletí jsem už fakt zapomněl, stejně tak akrobacie, hlavně že jsem si ale ihned vybavil 50XP *10*
  • Jedna z nejlepších RPG sérií všech dob. Recenzenti tehdy dost zaspali a odbyli to jako další akční RPG, ale když se do hry zakousli hráči, zjistilo se, že je to desítková kvalita.

    Riseny jsem dohrál všechny, ale příliš nadšený z nich nejsem. Doufám, že v El(m)exu zkusí autoři něco jiného. Takhle je to pořád dokola a každým dílem o chlup hůř.
    • JezboX
      Risen mi přišel ještě docela v pohodě. To prostředí a celkový navržení mapy šlo. Taky tam bylo dost cítit Gothicu. Dvojka už je ale taková divná. Ale to bude nejspíš tím, že se vyměnil svět kde to všechno tak nějak funguje za přiblblý námořníky a piráty co moc nefungovat bez rum hohohoo. Ta změna prostředí, tématiky a podivnýho rozvržení světa dvojku fest sráží. Kdybych po dohrání jedničky hned začal hrát dvojku tak bych to smazal po pár hodiných hraní. Návaznost na předchozí díl úplně pryč.
      • Mně se Risen 3 docela líbil. Ta pirátská tématika a obecně některé věci mi pořád moc nesedly, ale jinak mi to přišlo o dost lepší než dvojka. Ano, na Gothic to u mě nemělo, ale alespoň tam zase bylo vidět, že Piranhě pořád umí.
        To rozdělení na osrtovy ale nakonec bylo opravdu takové nešťastné, protože obtížností byly nakonec všechny ostrovy +- stejné - protože se od začátku dalo jít ihned kamkoliv - a tudíž když už jsem zvládnul jeden ostrov celej prošmejdit, tak už jsem věděl, že zvládnu i ty ostatní...to mě tam docela mrzelo.

        Doufám, že se Elex vydaří, ale zatím o tom nevím vůbec nic... :)
      • milos.bohonek
        Oni se s dvojkou pokusili o něco nového, právě jak píšeš - nová tématika (piráti), nové navržení světa (ostrovy)... Za snahu inovovat palec nahoru, ale kolem a kolem mi to taky nesedlo tolik jako jednička. Ta u mě jasně vede, pak Risen 3 a Risen 2 jako poslední.
  • Trapne.. mam 2x spatne =/ sem si nevsiml, ze je moznost ze zadna hra neni na konzolich :D a kdo si ma pamatovat jestli je to risen nebo elex :D
    • Risen IV neexistuje, byl to chyták *1*
  • Je až skoro děsivé, že si člověk pamatuje kolik XP obrdžel za mrchožrouta apod. :D
    • nejděsivější je pamatovat si iddqd a idkfa
      • k tomu ještě idclevxx .....ale že si i po těch 20+ letech pamatuju ještě idspispopd ...a to jsem tenhle cheat ani nepoužíval, jen mi přišel zajímavej *1*
  • gothic 2 byl tak dobrá hra, že to hráli i lidi, co RPG vubec nehrajou a dokonce i lidi, co nehrali hry všeobecně. Hrála to má kamarádky z vysoký, na střední to hrál kámoš co hry nehral vubec, pak sme o přestávkách rozebírali kdo kam ve hre dosel atd... prostě pecka absolutní.
    • já si pamatuju že jsem se kvůli jedničce hodil týden marod *1*
  • Rejsek
    Kvíz jsem zmrvil :-D Ale nic to nemění na tom, že série Gothic, především 1 a 2 díl, může za to, že jsou "středověká" RPG můj nejoblíbenější herní žánr :-) Do té doby jsem hrál jen FPS, od té doby už téměř vůbec. A vydrželo mi to dodnes.
  • tak jo zjistil jsem že je čas si znovu zahrát gothic *1*
  • 50 z 60.. myslím že celkem slušný.. :D ale otázka na počet exp z mrchožrouta už byla trochu pod pás ( navíc záleží jestli g1 nebo g2 :D)
    • To jsem si pamatoval, ale podpásovka byla otázka na vývojáře čtyřky. Protože těm nemůžu přijít na jméno :-D
      • Joo, a za mladého mrchožrouta bylo jen 40 XP. *1* Ještě cosi pamatuju. *5*
  • RavenHolm
    Enter *1* *1* *1*
    • milos.bohonek
      Pamatuji, jak jsem coby žravá štěnice do zblbnutí cupital po táboře skřetů a netušil, jak se proměnit zpátky... oblíbený špek.
      • To je zajímavé, jak jsou podobné problémy časté a přitom řešení bylo snadné *15*

        Něco jako ve Vietcongu tunel a člověk nevěděl, že má baterku *15* To snad není ani možné. Přesně to jsem si říkal když jsem zjistil, že tam baterka je a pak jsem čuměl, že to kamarád také nevěděl a složitě to procházel bez baterky.

        Nebo klasika zabití a pak zapomeneš propíchnout a ta drobná supr věc, že tupou zbraní člověka nepropíchneš. A poté v prvním díle ta změna....Drtič kamene. Od té doby jsem byl king.

        Ve 2 byly již Orkové slabší. V prvním díle to bylo něco. Naháněl hráče neustále, měl kombo kdy sekl rychle po sobě atd. Ve dvojce šel umlátit ihned.
        • Ta baterka v tunelech ve VC... Do chvíle, než mi došlo, že si můžu svítit, to byl jeden z mých nejatmosferičtějších videoherních zážitků *4*
  • kkING
    hm 40 bodu z 60. senilni hraci po tricitce jako moje malickost uz to maji tezke *1* ale diky vybavilo se mi par krasnych vzpominek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit