Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otestujte sve znalosti serie Deus Ex a hned prvni otazka je na Call of duty. lol
    • tvrdy.mar
      Jediná, kterou jsem nevěděl. A několik otázek bylo zavádějících. Mimochodem Deus Ex Conspiracy se v EU jmenuje pouze Deus Ex.
  • no teda pěkně blbě připravenej test : ( sem se těšil, že člověk poprve v životě uplatní vzpomínky na všechny možný herní lokace a obsah her a otázky jsou jak od člověka, který dostal zadání od šéfa
    "připrav kvíz na Deus Ex"....."jasně šéfe!".....zabouchnou se dveře, zaměstnanec složí ruce na kolena, podívá se do stropu a zaúpí.."a co že je to ten Deus Ex? :-O...podívám se na wiki a něco připravím" :(
  • Otázka na počet DLC ke trojce je zavádějící, protože oba preorder bonusy vyšly také jako DLC.
  • Lukyz
    Já měl jednu chybu, která se týkala CoD *1*

    BTW jaký máte názory na DE:MD? Já to včera dohrál a musím říct, že celkově mě to zklamalo.
    • Pro mne super hra. Jedine co mne zklamalo, ze jsem si celou hru nezastrilel :D Snazil jsem se to resit bez boju a vsechny bosy jsem ukecal (bocni mise), na posledniho, na toho jsem nasel killswitch, coz je skoda.

      Za 65 hodin mi to asi 8x spadlo. Jinak jsem si musel vypnout triplebuffering a hra jela v poho. Uz v jednicce mi to delalo psi kusy a pokud jsem to nechal zaply, jelo to mnohonasobne pomaleji + to obcas spadlo.
    • Nedá se stoprocentně odstranit mouse lag. Dvě hodiny jsem to různě šteloval a už to _skoro_ není znát, ale jestli něco u her nesnáším, tak tohle.

      Hra samotná celkem fajn. Mrzí mě, že nemají titulky k rozhovorům NPC (nebo jsem to v menu přehlédnul, nevím).
      • Titulky jsi prehledl.

        S mysi ti neporadim. Ale zkus si vypnout akceleraci, pripadne to hodit na low settings.
        • btw: zkus to nastavit na nulu a pak si to nasteluj :P
          • Jo, tohle jsem se samozřejmě dočetl, ale nepomohlo to. Co mi pomohlo, bylo vypnout ve hře vsync, vypnout ho taky v nvidia panelu a potom v nvidia inspectoru nastavit počet pre-rendered frames na 0. Teďka se to +- dá hrát.

            Jinak subtitles mám zapnuté a je to jen možnost zapnout/vypnout. NPC titulky ani tak nemají. Myslím takové ty rozhovory stráží, civilů na ulici apod.
    • Ja si radej zahral prvni dil. Stale bozi. Nestare. Zraje.
  • Otestujte si povedomi o technikaliich kolem vyvoje a vydavani serie Deus Ex a odpovezte na 5 banalnich otazek tykajicich se samotneho obsahu (unatco, JCD, Jensen, Praha, Chicago).

    Pry: "Otestujte si znalosti" .... >_>
    • suhlasim, tie otazky by mali byt zamerane podstatne viac obsahovo. fakt netusim na co je dobre si pametat na ake platformy ten ktory diel vysiel, ved to je totalne nepodstatne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit