Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nepracuje se náhodou na freeware remaku Black Mesa pro source engine? viz http://www.blackmesasource.com
    • Jo, vždyť si pročti diskuzi ;).
  • Je to trochu mimo, ale co mod pro HL2 They Hunger: Lost Souls? Na stránkách blackwidowgames jsou poslední informace z roku 2008. Nevíte někdo něco bližšího?
  • Mr: Sugar: Prosim te nekde jsem cetl, ze Black Mesa bude k rozbehnuti chtit nejaky spesl dil z Half-life 2 - nevim ted jestli day of defeat nebo neco podobnyho, zkratka, ze ciste s "oranzadou" bych mel smulu, vis o tom prosim te neco bliz?
    • Dřív bylo plánováno užití obsahu z CSS, ale od toho upustili, takže s oranžadou si v pohodě, stejně tak třeba s L4D nebo dalšíma hrama na Source.

      A jak je napsáno níže, alpha šla rozběhnout, ale chybělo hodně modelů a textur a některé znich byly právě z CSS. To už ale neplatí.
      • Diky, tak to je fajn.
    • tak toho se neboj, protože to je hloupost. Zaprvé oficiální stránka říka jasně "The only requirement to play Black Mesa will be that you own any Source Engine game on Steam"
      za druhé, jak je psáno, tak je dáno - alfa verzi jsem rozjel na HL2, je ke stažení všude
  • nic jineho nez hl... nehraju! musim se ale priznat, ze dlouhe cekani na ep3 jsem si tedka kompenzoval hranim dead space 1-2. sakra, at uz neco vydaji s gordonem, jedno co :) ...
  • Tak Valve se náhodou docela činí, bohužel ne tím směrem kterým bychom si přáli, tedy směrem k HL3. Ale dokončují Portal 2 (i když nevzniká úplně pod jejich rukama), rozšířili podporu her pro MAC a hlavně je pro ně určitě prioritou Steam. A ano vývoj jim trvá dlouho, stejně jako například Blizzardu. HL se blíží k tomu a aby se z něj stala serie celé jedné generace :-)
  • HD remake by byl skvělý. Bohužel první velice nadějný pokus Black Mesa project skončil, jeho vývoj nepokračuje. A to je velká škoda, vypadalo to užasně.
    • Zapomeň na ofiko kanál na youtube či na twitteru. Jdi buď na jejich wiki, na které za poslední rok přibylo asi 300 obrázků, nebo na jejich fóra, kde autoři pravidelně odpovídají na otázky.

      Teď už "jen" odstraňují bugy, bohužel je jich očividně hodně, takže to jde pomalu.
    • Ten projekt pořád pokračuje, nevim kde bereš, že už se na něm nedělá... Je ve finální fázi, už dolaďujou jen detaily.
      • Na tech 80 procentech co uvadi na vlastnich strankach jsou uz rok. Sance ze to vydaji, neverim tomu. Takovych modu uz bylo mraky....
        • Tenhle "mřič procent" neni aktuální, u takhle velkýho projektu se jen těžko dá odhadnout, z kolika procent je hotov.
          • Problém je, že u tohohle projektu už rok nic není aktuální, jak jsem si všiml. Akorát včera jsem četl na jejich youtube channelu, že prý mrtví nejsou narozdíl od veřejného mínění a všech indicií nasvědčujících o opaku...
            • Ovšedm na fórech je toho mnohem víc (a taky na wiki je v průběhu sem tam vydán nějakej ten obrázek, měl bys to čeknout).

              Na fóru navíc oznámili, že je vše prakticky hotovo a probíhá testing a dolaďování detailů, což už pry nebude snad trvat dlouho (můj odhad je 2-3 měsíce) a co se data vydání týče, měli bysme se těšit na vydání soundtracku, který prý bude předzvěstí samotného vydání módu.

              To, že si všichni myslí, že je projekt mrtvej je zaviněno extrémně špatnou PR, fakt nechápu, kam stimhle přístupem chtěli tvůrci dojít...
            • Zase na druhou stranu kdyz se zmatoril DNF, z popela povstal i Dead Island (i kdyz to jsou hry ne mody) tak je tu teoreticka nadeje, ze by to jednou vyjit mohlo. Osobne ale dokud nebude k dispoci "download" s popisem "JE HOTOVO" tak se k tomu taky uz neupinam :)
  • KIMCID
    no co se dělat...
  • Dam im za to 100 eur, len nech uz konecne urobia EPISODE 3!!!!!!!
    • Jo a Kdyz dojde na vec...tak to sosnes WAREZ....takovejch ja znam co melou o koupi.. *12* *11*
  • Keby viete už dávno pradávno boli info, že Ep3 bude a dokonca aj HL3. Ep3 sa má ukončiť základný príbeh ja neviem čo šaliete.
  • Naše prasátko Gabe newell zřejmně totálně zešílel....místo aby se staral o HL3 tak plácá kraviny že to není možný Blackmesasource je Boží kolik let čekam až to vyjde sakra ....a Newel?? Zešílel.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit