Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Presne tahle hra je duvod, proc jsem s koupi Xboxu One stale vyckaval. Nyni se na me vali Limitovana Halo 5: Guardians konzole, ktera vypada proste bozsky https://www.gamesmen.com.au/media/catalog/product/cache/1/image/512x512/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/t/1tb_xbox_one_limited_edition_halo_5_guardians_console_pack.jpg

    a jeste mi prinese tolik exkluzivnich her do budoucna (Quantum Break, Gears of War 4, Forza Motorsport, Crackdown 3, ReCore, Scalebound a spousty dalsich). Je mi smutno, kdyz pomyslim, ze spousta hracu odsuzuje tuhle konzoli jen kvuli 2 rokum stare kauze, kterou navic "zly Microsoft" napravil s prichodem Phila Spencera. Vubec jsem nikdy poradne nepochopil, co nekoho vede k nenavisti k uzasne spolecnosti, jakou je Microsoft. Protoze kopiruje? To dela i Sony a Apple. Protoze se snazi vydelat na nic netusicich ovci? To ostatni take. Vazne by me zajimalo, v cem byly/jsou praktiky MS horsi jak praktiky ostatnich, zminenych spolecnosti... Lidi asi zapominaji, jak se v minulosti chovalo treba takove Nintendo v 80-90. letech k tretim stranam. Nebo jake, nekale praktiky predvadela Sony s jejich CD a rootkits ci jeji reklamni "tahak" na PS Vitu a kompatibilitu s PS3 hrami. To vazne lidi vidi jen to co chteji, nebo jsou tak blbi a jdou s davem? "Nadavat na Microsoft je v mode, proto to musim delat take, i kdyz k tomu nemam zadny, logicky argument".
    • to je presne ono MS se chova presne jako ostatní takze není důvod k nemu pristupovat odlisne jako k ostatním, az MS ukaze ze ma koule a zacne se chovat jinak a pro zakaznicky tak mozna zmenim nazort, ale zatím je to jen další megakorporace zdimajici Mr.$
    • Jako hráč mám několik výtek k MS, ač některé z nich nepatří konzoli: paskvil Windows 10, DX12 pouze na Win10, opravdu dlouhé čekání na uvedení nové generace konzole, která se navíc už v době vydání ukázala jako zoufale slabá a bude brzdit vývoj po dalších 4-5 let (ne, že by PS4 na tom bylo o moc líp - u X1 to možná trochu spraví příchod DX12 - nasazení tipuju nejdřív za rok).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit