Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Konečně! Po Gears of war jediná serie která na pxc chyběla a kde jsou tací co tvrdily že to nikdy nebude?! , ostatně i když jsem hrál, i kontroverzní místama Reach na X360 rád si to dám v lepší grafice znovu, Halo mělo něco do sebe a nejen proto že to byla nejlepší střílečka NA Xboxu a vlajková lod a možná v mnohém i jedna z nej FPS na konzolích vůbec.

    Takhle 5tku taky očekáváím ale z toho co jsem četl to není úplně Halo a hlavně ten Guardian to prý dost pokazil.

  • TheGGG

    na konzoli jsou ty nejlepší... stačí nemít obě ruce levé. Celou halo serii jsem hrál na xboxu a s gamepadem nebyl žádný problém.

  • Harshday

    Za mě rozhodně super, na xboxech jsem odehrál všechny díly. Jako fanoušek jsem musel mít i steam verzi, takže to procházím po několikáté, možná je to tím, že to poprvé hraji na klávesnici, ale dává mi legendary obtížnost docela zabrat.

    Docela zajímavé je vydávání her postupně. Ale co se zlobit, REACH je pro mě nejlepší díl a odehrává se před combat evolved. Takže to bude krásně navazovat.

    Co mě docela překvapilo, kolik hráčů hraje multiplayer, lobby je skoro instantní.

  • Ona je nejaka dobra střílečka na konzoli? S gamepadem to musí být na sebevraždu...

  • oVer9000

    Oni už to v tom článku, pravděpodobně na základě mýho komentáře, upravili.

    Jde o to, že je to na tom steamu špatně podaný.

    Ale od novinářů jsem čekal, že to pochopí hned jak to je. Ale to je fuk, už to mají správně :) a to je důležitý. Hele jde o to, že Master Chief Collection znamenaj na steamu dvě různý věci. Jsou to skutečně dvě položky, ale tu druhou nevidíš, tu která je zdarma, respektive nestojí nic protože je to launcher. Máš tam tu kolekci jakožto produkt za 39,99 a máš tam tu kolekci jakožto launcher samostatně nakoupenejch her. Něco jako Serious Sam Fusion. Akorát tu položku nevidíš, je neviditelná.

  • TheGGG

    očividně ne, vzhledem ke giga prodejům na steamu.... konečně pcčkáři dostanou nějakou dobrou střílečku

  • lipkozzi

    Downloadable Content

    This content requires the base game Halo: The Master Chief Collection on Steam in order to play.


    Neviem, ako ty, ale ja tejto informácii, ktorá je na Steame pri Halo Reach, rozumiem tak, že bez celej kolekcie si nezahrám.

  • MalyZeli

    Too little, too late.

  • oVer9000

    Proč by to mělo bejt matoucí?

    Halo Reach se dá na steamu koupit normálně samostatně. Master Chief Collection se pak automaticky přidá do knihovny a funguje jako launcher.

    Nechápu co to tu píšete za dezinformace. :D O 10 euro nepřijdete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit