Přejít na výpis diskuzí

Halo Wars: Definitive Edition je k dostání samostatně i na Steamu

19.4.2017 10:59
Aleš Smutný 13 příspěvků

Doposud byla k dostání remasterovaná Definitive Edition prvního dílu Halo Wars jen v rámci balíčku s Halo Wars 2. Microsoft ovšem 20. dubna vydá první díl téhle realtime strategie i samostatně na PC a Xbox One a překvapivě nejen na Windows Store, ale také na Steamu. Poprvé si tak můžete zkusit strategii...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To je ta "skoro" Tower defense Halo strategie ?
  Cosi jsem pod cenou v nějakém bundle sehnal , ale bylo to takové nijaké .... Když se nehýbal hráč , hra čekala a jediné na co se zmohla byly triggery a skripty co vypustily další dávku enemáků ,když jste někudy prošli.
  Ano pět misí jsem dal kvůli příběhu , ale časem prostě nebyl důvod to hrát dál ...Prostě žádná výzva :/ .
  • Ovšem i přes tu nudu , alespoň nějaká obměna tam byla ne jako v katastrofálních Helldivers :/
 • Ámen.
 • Jaké dnešní nouze o strategie? Stačí jen o těch hrách psát a ne je ignorovat (Planetbase, Hegemony, aj.) a nepsat nesmysle v recenzích (Transport Fever, Tropico 5, Anno 2205), kdy je vidět, že se v tom dotyčný vůbec neorientuje, natož aby poznal co je jiného oproti minulé verzi hry.
  • ales.smutny
   Asi by to chtělo při čtení oné věty "v době boomu realtimových strategií by Halo Wars patřila mezi ty víceméně standardní, v době dnešní nouze..." nevynechat to "realtime" :)
   • Jde o to co myslíte "čistě" realtime. V minulosti jich sice vycházelo víc, ale pokud se bavíme o těch ryze "RTS" ve stylu postav základnu, natěž suroviny a pak pošli vše na nepřítele, tak těch opravdu zajímavých na které by člověk vzpomínal tolik nevyšlo. Spíš se jednalo jen o různé průměrné reskiny s minimem inovací. Ty stále vycházejí min. 1 větší za rok a to počítám, že mi spousta případně zajímavých nezávislých uteče díky nulovému marketingu a nezájmu medií. Nicméně strategií v "reálném" čase, které ale nejedou striktně v kolejích Duny 2 je stále dost a vychází nové jen je daleko těžší je zařadit. Třeba tady téměř ignorované Hegemony (již jsou 3) kde základnu nestavíte, ale obsazujete města jako třeba v knights of honor nebo hry bez základny typu wargame nebo world in conflict či Men of War. Jakmile budete striktně prosazovat "RTS" tak se výběr zůží, protože každá inovace víceméně častečně vyskočí ze zajteých kolejí duny a pak je to na debatu na kolik je to ještě RTS nebo třeba už RTT případně něco úplně jiného. Nicméně o ty realtime v širším slova smyslu není dnes nouze. A když už jsme u toho, bude někdy recenze třeba na Planetary Annihilation, Hegemony 1,2,3? Combat Mission taky spíš podlétává vaše zorné pole, Graviteam Tactics tu také nemá ani čárku. Prostě strategiím tu moc pšenka nekvete, což je škoda.
  • Přesně tak, když vidím ty recenze na nesmysly, který nikdo nehrá ani nezná, tak nevím, jestli se smát, nebo brečet.
   • To mě taky štve. Spousta her nemá ani kartu hry, přitom by si to určitě zasloužily, ale zároveň je tu hromada článků a recenzí na hry, které vypadají jak 20 let staré a ani tenkrát by nikoho nenadchly. Nebo DLC na každý nový národ do civilizace... přijde mi, že tady nevědí, že existují i jiné strategie, a články o nich už nepíší, jen občas prohodí větu, jak je dnes nikdo nedělá, ale sami se o jejich vývoj vůbec nezajímají.
    • Kdyby alespoń napsali o módech na starší strategie. DoW1 Apocalypse, DoW2 Elite, SupCom FAF. Všechny tři módy živé, v případě Elitu a FAF se soběstačnými komunitami, s kterými si člověk může kdykoliv zahrát. Místo toho tady vytahují přinejlepším pochybné hry jako tady Halo wars, které se prodávají jenom proto, že na ně někdo připlácnul známou značku.
 • No, nevím. Dvojka byla dělaná s tím, že bude i na PC a stejně se ukázalo, že zaostává oproti klasickým strategiím, protože je vytvořena primárně na konzoli a je to spíš taková casual strategie. Jednička byla jen na konzole a v podstatě jen přidali možnost ovládání myší, z principu už to teda nemůže být lepší.
 • Kdo z PC MASTER RACE by na tuhle věc sáhnul byť jen dvoumetrovou tyčí? *5*
  • Dohráno na X360 a znova koupím na PC :) Skvělá hra s obstojným příběhem :)
   • Nechápu. Kvůli příběhu možná, pokuď jseš die-hard fanda, ok. Ale co ti zbyde pak? RTS které jde na počítači hrát s jednou rukou v nose a relfexy flegmatické mrtvoly a přitom být pořát na 100% možností hry? Dej si raději SupCom nebo třeba i staré C&Q....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit