Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Textový výstup s tabulkou jako doprovod podobného videa by se fakt hodil.

    • jiri.svak

      Tabulky se sestavami jsou přímo ve videu.

      • MickeyMutant

        Ano, to je mi samozřejmě známo. Přesto by pro přehlednost byly tabulky přímo v článku velmi žádoucí. Na Youtube jsou pod videem aspoň interaktivní časy jednotlivých sestav, tady na Games stránkách není nic.

        • jiri.svak

          Jasně, chápu, vyjde na toto téma samostatný článek, kde bude vše rozepsáno.

  • risa2000

    Díky za bleskové vydání audioverze! Myslím, že kluci předvedli rozumné volby a byť některé detaily by někdo třeba udělal jinak, všechny sestavy byly dobře promyšlené a vyvážené. Jen jednu věc bych změnil: Na nových deskách už bývají M2 sloty (s podporou NVMe disků), a už bych je tam asi dával spíš, než SATA SSD.

    Zrovna před měsícem jsem po mnoha letech stavěl pro sebe nový komp a překvapivě jsem skončil u AMD (2600X), přestože doteď jsem používal Intel, dokonce i Intel základní desky, dokud je Intel vyráběl. Důvody byly následující:

    1) Nechtělo se mi platit Intelu za 4 roky starou architekturu takovou pálku.

    2) Neviděl jsem žádnou možnost, jak by Intel mohl nabídnout v budoucnosti upgrade na stávající platformě, zatímco Zen 2 (příp Zen2+) vypadá dost slibně.

    Takže jsem nakonec šel do AMD a když jsem si pak pročetl testy, tak jsem původní 2700X změnil na 2600X, protože to pro mé domácí hraní a občasné kompilování v pohodě stačí.

    Druhá věc, kterou jsem udělal poprvé v životě, koupil jsem grafickou kartu z druhé ruky, protože mi ceny za nové RTX (vzhledem k tomu, co nabízely - podobně jako u nových CPU od Intelu) přišly přemrštěné.

    Jinak bych ještě zmínil, pokud by to někoho zajímalo, tyhle desky pro AMD mne při stavění zaujaly (jednu mám já a jednu švagr, který se pustil, také do upgradu, a v podstatě skončil taky s AMD 2600X a grafárnou z druhé ruky). Jsou to ASUS ROG Strix x470-F Gaming, a MSI B450 GAMING PRO CARBON AC.

    A poslední dodatek, nedávno vyšla nová verze Fractal Design Define R6 s USB-C konektorem v horním panelu, pokud někdo uvažuje o desce s podporou externího USB-C, je jinak dost těžké sehnat skříň, která to má (a odpovídající kabel).

  • red.eagle.792197
    Asi by mali upozornit že k silnemu PC je treba kupit i prepetovy kabel (Přepěťovou ochranu). Inak sa človeku može stat to čo mne že 3 krat za sebou každého pol roka mi odišla zakladna doska, až dokym som si nekupil tu ochranu :))
  • kkING

    Pred mesicem jsem si koupil mid sestavu mid sestavu s RTX 2070 a jsem maximalne spokojen. Kupovat neco s intelem podle me nema smysl. Pokud chce nekdo hrat vse na full ve 4k, tak podle me existuje jedina karta https://eu.evga.com/products/product.aspx?pn=11G-P4-2487-KR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit