Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cau. Vsude ctu, ze mw3 je jen predelavka mw2, kterej by mel na mym stroji bezet ok jakozto starsi hra.
    Hrat muzu bud doma na dual core athlon a radeon 4850 nebo u stryce, kterej ma core 2 duo a radeon 3850...myslite, zo to ty kompy utahnou? Diky
  • "V seznamu serverů půjde filtrovat dedikované servery a seřazovat rozjeté hry podle pingu, typu hry, mapy, hardcore variant, podpory hlasové komunikace či nutnosti hesla." !!!

    Novinka nejvyššího kalibru!... nedělá tohle většina server browserů? Tohle by se snad ani nemělo zmiňovat, protože tohle je logická věc...
  • nebudu se tím tajit BF3 si koupím a tohle možná stáhnu a zkusim single po jeho dohrání se zavřu do skříně a dokonce života tam budu brečet co mě to napadlo
  • sem oldschoolovej hráč a starší engine mi nevadí když vypadá pěkně a je funkční.... jo samo že novej engine by byl dobrej, ale nesere mě to.... kecičky typu že platíme za další datadisk k jedničce? já si kupoval bo za 600 tak jestli ste takový socky že vám to za samostatnej datadisk přijde hodně tak to vás lituju vy socky :-D... víte na co sem přišel že každej béefkář má jedinej argument - mw3 má starej engine a nahovno děj... hm engine překousnu pač to vlastně pro hru neni tolik podstatný a co do děje tak asi takhle, u fps hry sem zatim asi lepší spád neviděl (mluvim o mw a mw2) a bf snad krom bc ani děj nemá a i v něm byl děj naprosto stupidní a nepodstatnej.... moc se těšim až mě tu zas bude chtít někdo utřít, tohle je lepší než se hádat s mladšim sourozencem :-D
  • ja vim, ze to sem nepatri, ale musim: BF3
  • Generalmagor
    No... BF3 Jasná volba. MW3 si ovšem taky zahraju. To je prostě povinnost.
    • MW 3 len zo zvedavosti a mozno sa z toho nieco vykluje *3*
  • IsimonI
    Rád si zahraju.x) přeci jen,, v jaký hře můžete postřílet pár teroristickejch šmejdů v Praze... přesto Bf3 je pro mě jasná volba ke koupi..
  • myslíte že tu hru spustím,když mám Nvidia 9800GT(nebo XT?) 512MB,4 GB RAM DDR2 a !jednojádrový! procesor P4 HyperThreat(ten procesor má vlastně druhý jádro virtuální) 3,5 Ghz? sem skromnej,bohatě mi postačí,když budu moct hrát na řekněme na 1280x1024 a nízkých detailech,s vypnutym AA a jinejma serepetičkama...utáhne to? mam zkušenost,že u spousty her bylo v minimálních požadavkách 2 jádro,ale tu hru sem pak normálně bez problému hrál na středních detailech se svym jednojádrem
    • to rozjedes... jestli si rozjel MW2 tak jo ... call neni narocny
  • A víte co? Já se na to těším a nestydím se za to *15* bez ironie
  • Ved : Modern Warfare 3 hraju iba sproste deti, tak by to malo ist aj na
    Celerone 466 Mhz,128 ram, Riva TNT32 *1*
    • get stuffed!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit