Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No nic lákavého to není alespon tedy pro mě...
  • Kravicka
    Mate tam 3 resp 6 sestav a z toho se da neco vyvodit i kdyz je to psane pro 30fps a chcete 60.
  • Proč by to neavizovali? Existují různě silné kompy, které hru ani nerozjedou, sotva spustí, dají 720p/30fps a tak výše postupně až ke 4k/60fps a třeba i více, takže nevidím důvod, proč nedát vědět i vlastníkům slabších počítačů. Navíc předpokládám, že Ubisoft má nějaké statistiky, na jakých počístačích většina PC hráčů hru bude hrát a pochybuju, že většina bude mít těch 4k/60fps.
    • reakce myšlena na kolegu Nikz níže.
      • Protoze jako vyvojar zavodni hry bych ani nechtel, aby ji lide na 30 fps hrali. Nic mi do toho samozrejme neni a at si kazdy hraje jak chce, ale proste tech 30 fps osobne nechci videt jako nejakou moznost, spis jako spatny vtip. At si clovek radeji penize usetri na upgrade a koupi hru pozdeji - uzjie si ji naplno :)
  • Spis nez hate mi prijde trosku mimo avizovat jakekoliv naroky na 30 fps u zavodni hry pro pc, mozna u nejake tahovky jako xcom nebo strategie, co si muzes zapauzovat - ok, tam se asi najde vic lidi, kterym to vadit to nebude.
  • Radkaa
    Závodní hra na 30 fps ? *1*
    • maš tam jasne napsané až do 60 fps *7*
  • kdybyste dneska skládali PC, co si mám koupit?
    • Za předpokladu, že již nějaký komp máš a nehraješ typicky PC hry, tak Xbox One X nebo PS4 Pro. Za stejné prachy takto dobré PC nepostavíš. Minimálně alespoň já bych to, kdybych neměl PC od minulého roku, takto udělal, protože současné ceny PC HW jsou dost brutální.
      • Plus 20 tisic na 4K televizi a jses na cene dobreho pocitace.
        • 4K od Philipsu za cca 8tis na czc, Samsungy různý úhlopříčky od 11tis.
        • A tak to už záleží na dotyčném, jestli tu 4K bednu využije/má pro něj smysl. FHD bedna na to také postačí a tu člověk sežene za pár korun. Opět říkám, kdybych neměl komp, tak mám konzoli a asi bych i využil monitor od počítače a na novou bednu bych se vykašlal.
        • Neblázni. Ve 4K nikdo na konzolích nehraje. Je to přece zbytečný.
  • Nároky mě nezajímají, je jasné že to rozjedete i na pět let starém stroji, protože konzole. Zajímají mě servery, protože "díky" striktnímu nat si nezahraji s přáteli skoro nic od vyblisoftu a na random přátelé z Malaisie jim kaká pes!
  • Mart9
    Mně teda jo.
    • Ak nemáš aspoň hentaké kancelárske PC ako je v popise, tak hranie nie je pre teba.
      • Mart9
        Proto jsem si už v roce 2015 pořídil PS4. Můj komp je z roku 2010.
        • Tak proč si stěžuješ? To je jako si stěžovat na změnu jízdního řádu autobusů, když jezdíš do práce autem.
          • Mart9
            A kde je ta stížnost?
            • "Mně shoří počítač, protože ho mám už 8 let."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit