Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jooo Intel v tom dělá SUPERbordel. Pentia s hyperthreadem a vt-d, i7 se 2 jádry(4vlákna). Většina noteboků mají procesory s U, takže pokud máte notebook se sandybridgem a novějším, koupit nový notebook je spíš downgrade a to nejen kvalitoubaterie, ale i LCD panelam, prostě vtip. Ale to je na jinou diskuzi.
    • Spadlo to někam jinam, sorry.
      • Máš pravdu ale. Je v tom už nehoráznej mrdník. *9*
  • tak ono je to tahovka čili defakto staticky obrazky takže vam stači nejakych par fps na plynulou hratelnost
    • přesně jednou vystřelíte a pak už jen můžete zmačknout "next turn"
  • Ja nevim jestli si dělaji srandu nebo to myslej vážně. Souhlasim, že ty tabulky toho moc neřeknou a jsou spíše orientační, ale vážně považujete čtyřjádrovej procesor o frekvenci 3 Ghz za výbavu "průměrného stroje" ? Kolik podle vás ten průměrnej stroj stojí peněz???
    • Mluvíš o doporučené sestavě. To jest taková na které to pofičí na max. V minimální je Intel Core 2 Duo. Pojede to na čemkoliv mezi Min a dop. Čili na kompu za desítku naprosto v poho.
    • TheGGG
      já ho třeba mám... čtyřjádro o 3,6 ghz abyh byl přesný...
      • GGG netočí ? *15* .... No já tě tipoval na 5GHz a vodník z okna :DDDD
        • TheGGG
          mě konzolového hráče? Já na PC se*u..
    • Použitej desktop se starší i5 a 8Gb RAM splašíš za 5-6 tisíc. Takže i když investuješ do tý doporučený Gtx 770, jseš na nějakejch 13-14 litrech.
    • "nároky, jež si hra klade na minimální sestavu, splňuje i dnes už průměrný stroj"
      zbytečně se rozčilujete. Pouze jste si spletl minimální a doporučenou sestavu.
    • ehm..toto je celkom standard uz peknych par rokov a vobec to nie je privilegium pre bohatych
    • Ty jsi zamrzl někde v roce 2010 ? Jak píše kolega nademnou, 4 jádro 3+ Ghz byl standart už někdy přes x lety ... mimochodem klima už je v autech taky standart už v základních výbavách a dokonce dnes už nemáš v příplatku el. stahování oken, to je co? *1*
      • no to je pravda, ale ne u VW koncernu vcetne Skody penez tam porat klimu v zakladu budes hledat marne, ba co vic ty trapaci ve skodovce ti tam nedaj ani autoradio jako fakt v zakladu je jen priprava na radio+4 repro *1* tak se nediv ze nekteri se divi co je dnes standart jsme holt specificky trh... tak asi v tech hypermarketech ty pc 4 jadra jeste nemaj standartne *15* nebejt hloupejch cechu nemohla by bejt Skoda neprodavanejsi auto v cr s tou svou ubohou vybavou
    • 4 jádra s frekvencí kolem 3GHz mám už cirka 6-7let. Quad Core ale může být klidně i Phenom nebo Core2Quad což jsou už řádně vousatý kousky a oni to dále nespecifikují, prostě 4jádro. Jako upřímě na čem to proboha hrajete když se divíte tomuhle? V telefonech máte 8 jader, konzole mají 8 jader, 4jádro od AMD s frekvencí přes 3GHz máte (i když to není plný jádro, ale oni tohle ani běžný konzument neřeší) za 1700,- Plnotučný 4 jádra tu jsou už od dob prvních Core a někteří z Vás jsou stále překvapeni, když chce hra něco víc než dvě jádra a 4GB RAM. 4-jádro pro herní počítač se bere jako standard od prvního Sandy, 8GB RAM od nové generace konzolí (a už to bylo dost pozdě).
      • *1* Spíš než počet jader by vás měla strašit reálná frekvence .... 3Ghz ... Který z dostupných ultrabooků to dnes má ? A jsme doma i ty dnešní superduper i7 jsou nezřídka HU MU s a specifikace rázem nesplňují ;)
        Sám jsem zatím v pohodě , na 3Ghz jsem cílil PC v roce 2007 (Phenom II 940) a ani dnes nemám vážnější důvod k upgradu (USB 3.0 vyřešila čínská karta za pakatel a k 8 GB mne dohnal Crysis 3 - nestálo to za to ;) ) . Dokud bude vše stát jen na schopnostech GPU , nezmění se náročnost AI a pokud se nedočkám změny s rozšířením Vulkanu a DX12 ... zbytečně domů kupovat nové PC .
    • 15k v poho
    • 20-25k ?
  • Opět nesmyslná nic neříkající tabulka.

    Nicméně pokud nepředvedou nějaký fail ala Batman, tak dle grafiky z obrázků to rozjede kdejaký střep.
    • rekni cemu nerozumis mozna bych ti to umel vysvetlit *1*
  • TheGGG
    ty HW dneska moc neznamenaj, takový resident evil revelations 2 bych taky měl rozjed bez problému a hra se otřesně seká na všechny detaily stejně (zlatý steam refund). S takovým BF4 nebo Hardline jsem ani na vysoký neměl problém udržet 60fps...
    Většinou kupuju hry na PS4/xone, ale občas (nebo jako v tomto případě když to jinak nejde) kupuju na PC... Vlastně už jsem xcom 2 deluxe edition předobjednal za lidových 65Eur...
    • Jack1947
      Revelations 2 obecně mělo mizernou optimilizaci kdy se to sekali... snad každému.

      U téhle tahovky moc nepředpokládám že by to bylo něco extra náročného, takže bych se moc nebál.
      • tam u might and magic heroes by tiež človek nepredpokladal, že pôjde o niečo náročného ale ubisoftu sa to tento rok podarilo :D
        • MM měl být zátěžový test. Na poslední chvíli se rozhodli, vydat to jako hu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit