Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Pravda no základní verze tak tak zmákla 3,5gb a bylo to hodně nicméně prostě starej systém, neumí víc jak DX9.
  • p9rno verze
  • Draken69CZ
    Byla i 64bit verze
  • Ne xp čka zabilo to že neuměli víc adresovat víc jak 4 gb ram..což je dneska naprosto nedostačujicí...jinak samozřejmě po těch 15 letech co na tom furt pracovali byly ke konci už vychytaný .:D
  • Jack1947
    Nojo byl by to parádní systém nebýt mrkvosoftu...
  • XorxoxTalarius
    Visty byli dobre, bohuzel asi jenom tak rok a pul. Pak je zacal M$ prznit a orezavat funkce a moznosti co jsi s nima mohl delat. A jak vysli sedmicky, tak uz jim v tom stavu ve kterem byli nemohli konkurovat. Kdyz nad tim tak premyslim, tak to skoro vypada jako zamer.
  • Co? Co to má společného s HW survey Steamu? Já jen poukazuji na fakt, že na několika svých počítačích jsem s Ryzenem HW survey neviděl za celou dobu co Ryzen mám, tudíž o něm HWS Steamu ani neví, což se logicky promítne do grafu. Pak stačí, aby HWS vyskakovalo jen na "správných" počítačích a krásný graf je na světě a tučné odměny se můžou rozeslat. Není to jenom můj pocit. Pročítal jsem pár fór, CZ i zahraničních a všude tam to podezření vyselo ve vzduchu. Z programátorského hlediska je to pár řádků kódu.
  • Samozřejmě je to míněno jako technické srovnání tj. bez ohledu na podporu. Kdybych to srovnával podle tebe tak vyhrají desiny a to jenom proto, že jsou nejnovější a podpora bude nejdelší resp. starším systémům podporu dříve odstřihnou.
  • Jack1947
    Jo po Sedmách si už na ten nepovedený paskvil jako byli Visty nikdo nevzpoměl nicméně když vyšli tak je už kvůli (DX10 revolučních) a hlavně HALO2(i když to dostalo neofiko patch který to rozjel na XP) zkusil asi každý postižený hraním.
  • Jack1947
    To jo ale bez aktualizací a úplné podpory. . . *7*
  • XPéčka jsou nejlepší i dosud, nejstabilnější windows a k tomu poměrně nízká spotřeba paměti (velké pozitivum oproti především w7). Sedmy jsou hned za nimi.
  • No já si teda pamatuju, že většina lidí v mém okolí přecházela z XP přímo na 7, protože se tradovalo, že po strašných Vistách je to konečně slušný OS (sám jsem to takhle dělal, ale vím, co si s Vistama prožili kamarádi, co na ně přešli), já pak se 7 vydržel až do loňska, kdy jsem při výměně SSD vyměnil i OS a zatím se mi taky nic hroznýho nestalo, v případě notebooku dokonce došlo ke zrychlení oproti 8, co na něm byly.

    A jestli mi někdo nemůže vyčítat špatný vkus při výběru profilovky, tak to budeš ty :D
  • Veskoslav
    Tak to máš docela postižené okolí. V mém okolí, jakmile vylezly 7, tak kromě naprostých diletantů, co umí akorát zaplnout a vypnout pc, všichni přešli na 7, protože horší systém snad byl jenom Millenium.
  • No minimálně v mém okolí to byl po nástupu sedmiček ten jediný možný OS.

    Btw co to máš sakra za profilovku? Pokaždé když si vzpomenu na Sammeta, jeho shemale zpěv a prznění metalu, tak mi otékají koule :D
  • Ony někdy byly nedotknutelný Visty? *1* https://youtu.be/UC4vz6IbdtY?t=2m30s
  • Jo, taky si pamatuju lidi, kteří pořád říkali jak jsou XPéčka nejlepší, pak zase byly nedotknutelný Visty, teď jsou to sedmičky, tak si zase na docenění desítek budeme muset chvíly počkat...
  • DR-DOS byl lepší. Ale Vilda Branka s Malým a Měkkým byl holt průbojnější :)
  • *15*
  • Přesně tak, celý je to podplacený Intelem, aby AMD nevědělo kolik prodává vlastních výrobků.
  • ms-dos > win 7

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit