Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shield tablet mi prijde fajn, ale tohle jsou imho vyhozene penize.
  • No mkv alebo mp4 nieje az tak podstatne, to je len kontajner kde je to sice otrava konvertovat ale stale je to rychle. Podstatnejsie je ci dokaze dekodovat h265 pripadne nejaky ten VP kokdek a do buducna aka bude moznost upgradu, ci sa nVidia po roku/dvoch na to nevykasle ked vydaju novsi model. Klasicka to bolest Android zariadeni.
  • Zařízení je to parádní. Já patřím mezi takzvané casual hráče, ale hry jako takové mám rád a stále sledují herní novinky. Co se týče her a streamování, tak si jejich službu GeForce Now nemohu vynachválit. Je důležité mít kvalitní internetové připojení a nebudete mít žádné problémy. Sem tam se hra na vteřinu může škubnout, ale není to nic co by vás ve hře nějak rušilo. Přece jenom je to stream. Jak už jsem řekl na začátku. Jsem casual hráč, ale když už si chci zahrát, tak to musí být něco pořádného. Zakoupil jsem si GOTY Witcher 3 a nastavení nastavil na nejvyšší detaily. A hra samotná? Nádhera. Dlouho jsem si neužil takovou hru, jako posledního zaklínače. Momentálně hraji hru Mad Max, taktéž přes GeForce Now. Opět hra nezklamala. Teď už jen počkat až uvolní slíbené hry od Ubisoftu. The Division, Watch Dogs 2, Assassins Creed, For Honor, Paragon a další. Takže sečteno a podtrženo. Herní zařízení jako takové se mi líbí a co se týče samotného streamování, tak v tomto vidím budoucnost na herním poli.
    • Stremovani ma budoucnost,ale jen pro ty, co maji kvalitni pripojeni prez optiku. Na vesnici se 4 megovym wi- fi pripojenim si uzijete leda tak prd a orech. Ve velkych mestech s pripojenim 20Mb+,nizkou agregaci a latenci to uz muze byt o necem.
      • No my na vesnici taky máme 20Mb+, ale neřekl bych, že to stačí.
        • hlavne pri velky kvalite obrazu nestiha prenaset ani kabel display portu na delsi vzdalenost

          a tady nez se to dostane k optice to bezi buhvi po cem a kudy

          kdyby to bylo bez komprese a pustilo si to vic zakazniku najednou, tak shori internet *1*

          k tomu input lag, to bude jeste dlouho jedine pro absolutni casualy s mensimi naroky nez prumernej packovatel
    • Proc bys ty data mel streamovat, kdyz si je muzes vklidu stahnout?
      • Protože nevlastním herní PC? Já vlastním jen tablet. A nic jiného nepotřebuji.
    • igor stanek osobne? *5*
  • Stale nikdo nenapsal,zda pres usb z hdd,precte bluray a uhd bluray film.kdyz to teda zvlada 4k..a mimochodem,nesmysl.hry ve 4k nejsou.
    • To ti precte i smart tv
  • Zvladne to i Half life 2! Supr! ...
  • Aplikace HBO GO tam je?
  • "... a nezaleknete se vyšší ceny... " Mno, ale kolik je ta vyšší cena, to už si musíme najít jinde... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit