Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden z nejpovedenějších designů sci-fi prostředí jaké jsem za posledních dobu viděl a věřím, že by z toho šlo vymáčknout o dost více než jen střílecí multiplayer... Rozhodně by se po autorovi návrhů map mělo začít zajímat nějaké větší studio, takové kulisy by, třeba k DeusEx nebo ještě lépe nějakému plnokrevnému RPG, byly opravdu úchvatné.
  • Hm kdyz jsem si precetl titulek tak jsem si rekl ze by poradna hra s mechama konecne?Ale tohle vypada jak dalsi mutace Quake areny obri mechove a hejbou se jak ninjove.Jeste ze mam World of Tanks *4*
  • Holy Sh*t! Možnost hraní v takovém prostředí a v takové grafice by na mě asi zanechalo dost velký následky *1* Asi to je jen otázkou času :)
  • Proc do tak uzasne vypadajiciho prostredi, zasadej tak stupidni zalezitost jako je strileni s mechama? Ten design by si zaslouzil lepsi vyuziti.
  • no vyzera to pekne ale podla pohybu mechov pri bojoch ( rychle zmeny s okamzitymi skokmi atd.) sudim ze pojde o klasicky doomqouake multy game coz je s mechmi skoda.Ja osobne mam rad ked citim ze ovladam skutocneho kolosa to neznamena ze musi byt uplne tazkopadny ale nejaka odozva by tam byt urcite mala takto sa pohybuju postavicky v bombermanovi a nie mechovia.Ale tym nechcem dehonestovat pracu autorov za 9 mesiacov na maly team spravili nevidany kusisko prace a skutocne im drzim palce uvidime kam to potiahnu.
  • tie jet packy mi tam trochu nevonaju, mam pocit, ze je to trochu proti logike (aj ked ja viem, sci-fi), ale vyzera to pekne. Dufam, ze to dotiahnu a bude to dobre. Poriadna mechovina mi uz chyba
  • Posledních pět vteřin videa napravilo celkový dojem z traileru .... jen ať to proboha není jako scifi Quake 3 ...
  • Ještě by to chtělo alespoň trochu zbouratelné prostředí. To je k mechům nutnost. :)
  • Ježiš ten kouř je do očí bijící. *7*
    • žeby pára máchale? *3*
    • Už jseš slepý?
  • WOW za styl maj jednicku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit