Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je sranda jak schvalne ps2 verzi ve videu rozmazali a vyblili barvy. ve skutecnosti na ps2 s komponentnim kabelem vypada Okami MNOHEM lepe nez ukazuji ve videu. nj holt musi bejt videt nakej kontrast at si lidi rikaj, jak je ten HD remake uzasnej.

    to ale nic nemeni na tom, ze Okami je naprosto bajecna hra a hlavne emocialni zazitek.
  • Dufam ze tento trend bude pokracovat a ze spravia aj hd remaky niakych PC hier ako aoe1,2 disciples 2 atd.
  • WTF, vydají stejnou hru ve vyšším rozlišení a co jako????? OMG a oni ti blbouni hráči jim to sežerou i s navijákem a ještě rádi zaplatí podruhé za tu samou hru. LOL DMNC
    • Je kouzelné , že srovnatelné nativní HD si užijete i na svých starých plackách v PCSX2 a na PS3 musí vznikat jen "HD remake"
    • Proc blbouni? Jsou snad blbouni hraci, kteri maji grafickou kartu a misto ni si koupi novou? V hd remacich je pridana hodnota, ktera rade hracu za to stoji.
    • Malleth
      Napadalo tě vůbec, že ji někdo třeba neměl možnost hrát?
      • karlos je sedmák ( možná osmák ) ... *15*
  • byla to blbost a blbostí to zůstane i v HD
  • Odulin
    Super hra. Jedna z posledních, kterou jsem na PS2 hrál, ale zato byla fakt kouzelná. Kdybych měl PS3, tak si ji hned střihnu znovu. Na pohybový ovládání je tohle jak dělaný.
    • kovar.jakub
      Já si ji momentálně užívám na Wii, pohybové ovládání tomu vážně sluší.
  • LordBlackadder
    To rozhodně není krok špatným směrem!
  • A ta kaligrafie je presne je presne to neco navic, co se i mimo HD skvele hodi na PS3. Uz kdyz jsem hral tu puvodni na PS2, sem si rikal, safra, to by bylo paradni, kdyby opravdu slo nejakym zpusobem malovat tim stetcem jako v realu. A kdo vlastni teda Move, tak to tam bude mit. Tohle je presne hra, kde ten remake vylozene sedi :)
  • Krasna hra, pro me i zajimavejsi a pritalzlivejsi nez Zelda.
  • Malleth
    Zrovna nedávno sem si říkal že bych ji oprášil, takže počkám do listopadu.
    Fantastická, originální záležitost, navíc s úžasným soundtrackem.

    Kdo nehrál a má PS3, tohle si musí koupit prostě.
  • Super!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit