Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PravyMonty
    Prosím vás neurážejte krále elegantních, tichých, nenápadných zabijáku srovnáváním s nápadnými, trapnými masovými vrahy.

    Děkuji.
  • Jack1947
    Prijemna zmena to bude prinejmensim urcite, jak velka to se uvidi.
  • však to je indie...10/10
  • zdá se mi to, nebo ta grafika je z "3ky", protoze original na vite vypadal uplne jinak *15* (horsi grafika,fyzika).Docela bych se na to i tesil jelikoz nemam vitu *15*
    • http://blog.ubi.com/wp-content/uploads/2013/09/ACL-HD_SC_SP_05_Comparison_NewOrleans.jpg

      http://www.zing.cz/gamefiles/filesystem/874/87486.jpg
    • roiser
      Grafika jako z 3ky to není, ale upravené to samozřejmě je. Kdyby ne, tak by to vypadalo dost bídně.
  • roiser
    Dohrál jsem to na Vitě a teda nevím, jestli by se mi to chtělo hrát na velkých konzolích, případně PC. Na handheld poměry to byla pecka (zvláště při porovnání s jinými handheld AC hrami), ale ten svět je tam strašně malý, je tam málo činností a příběh stojí vysloveně za prd. Všechny ostatní velké díly jsou lepší, takže pokud se někdo na tohle těší, tak si dejte bacha na to, co od toho čekáte. Ono i těch 480Kč je podle mě dost, za takový titul.
  • Líbí se mi tenhle nový systém Ubisoftu vydávat menší hry za 15€. Do Blood Dragon nebo dalšího Call of Juarez by asi nešli, kdyby to měly být hry za plnou cenu, ale takhle si můžou dovolit větší risk a pokud se to osvědčí, rozvést to na sérii.
  • nekromant33
    Jestli to dobře chápu, tak hlavní důvod nízkýho hodnocení byly právě technický chyby, takže něco, co se dá spravit, pokud si na to při portu zaměří, což by mohli. Nevypadá to, že by ta hra vycházela nějak uspěchaně, tak třeba se zadaří.

    edit: Ještě mě zaujalo, že Avelline nemá klasický assassinský oděv, zajímalo by mě proč by to nemohlo platit konečně i u hlavní linie, nemusí se převlíkat jak v hitmanovy, ale kdyby vypadal trochu dobově "normálně" jako třeba zezačátku 3ky Haytham, nebylo by to na škodu.
  • LuckyBaal
    těšim se, taky jednou bude nějaá změna :-)
  • BoB.2
    Nerad hraju za ženský (možná Lara) *14*
    • Taky nemám rád ztopořené hraní :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit