Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Za mě jedině CZC a sestavovat si pěkně sám, vždyť to je jedna z radostí patřící k PC hraní *15*

    Ale jednou mě tam taky celkem vypekli, reklamoval jsem bezdrátový set klávesnice + myš s tím, že se mi najednou myš nechce spárovat se stanicí. Čekal jsem 30 dní, zboží se vrátilo z nějakýho servisu v Polsku se zprávou "Klávesnice funguje bez problémů" a jako bonus u toho zřejmě někdo svačil, protože byla plná drobků a od paštiky...

    Zpětně mi to přijde vtipný, ale tenkrát jsem byl fakt nas**** *1*
  • Nejhorší je, že nedávájí nic náhradního...Pak čekáte 30 dní a nemáte nic. Vždy to trvá 30 dní.
    Lepší je brát dell který má záruku Next Business Day. To je dobrá věc. Rychle máte náhradu a dokonce i lepší :)

    U monitoru třeba máte zdarma výměnu na novější revizi.Idálně by bylo udělat to dobře ale když vše montují v Číně... Staré 386 jedou pořád.
  • Asi ta reklama kde řve ten zelej ufon *1*
  • Taky s vámi soucítím, protože jsem tam kupoval notebook a za 2 týdny jsem ho reklamoval kvůli blikání displeje ve více barvách, než má duha.A hádejte co mě čekalo po návratu „opraveného notebooku“: Po reklamaci se mi pro změnu restartoval a zamrzal častěji, než umírám v Dark Souls (a to jsem si koupil chladící podložku, která by v létě mohla klidně posloužit jako větrák).
    Ne opravdu od toho zeleného zm..a nic, protože všechno od něj je prokleté *16*
  • Jsou to lemplové. Objednával jsem dvě věci - sestavu na míru a přepěťovou ochranu. Za přepěťovku už mi vrátili peníze, protože 3 krát přišla stejně nefunkční. U počítače odešel zdroj a pravděpodobně i deska, vyměnili jen zdroj a nevyzkoušený to poslali zpátky. Jak říkáš - už nikdy.
  • protoze PC jsou samozrejme absolutne bezporuchove
  • To já měl problem se zdrojem,probíjel počítač se zničehonic vypnul.V casu červené světlo.3x mi namontovali jeden aten samý zdroj.Objednávka kompletní sestavy na míru.Pravý uchýt praskly.Už nikdy.
  • Pravděpodobně chvilková slabost, kterou si od prvního problému vyčítám... nicméně chybami se člověk učí.
  • Myslím, že mohu slavit úspěch a odebrat se v paprsku bílé záře na místa kde je mne zapotřebí více...
    na místa kde je třeba dalším lidem vysvětlit co je remaster a co remake. Udělali jste mi radost, děkuji a teď už se musím v poklidu a dramaticky rozplynout postupně se vzdalující v sílící záři onoho bílého světla.

    PS: Hra je to super jen už tenkrát v raných letech jsem měl dost naděláno v plenkách a to hlavně kvůli těm slimáčím humanoidům, takže jsem neměl sílu to dohrát... A teď jsem na to zas starej a zatrpklej nervák. Ta hra se mi holt netrefuje do životního období.
  • Jaká šílenství tě donutilo na kupovat alze? *9*
  • Soucítím... od začátku prosince mám v reklamaci PC, protože po novým roce mi ho z ALZY vrátili s tou stejnou chybou, se kterou jsem jim ho tam dával :-D
  • MARTASLJ19
    Tak je mi jasné, že si určite neprešiel ani prvý diel, pretože toto by skutočný hráč nepovedal *11*
  • Tak hra je super hlavně v dobré grafice a opravili ovládaní a ještě nepřátelé změnili, objevují se na jiných místech no prostě bomba! A mám tady jeden gameplay z vlaku, paráda!

    https://www.youtube.com/watch?v=pxb_trdE7Hw
  • ZvacA
    A stále je, navzdory jejich kiksům za povedené díly a Resi hry považuju, ale jsem určitě jinak moc potěšen touhle zajímavou přízní. Pokud chceš, musíš se ale připomenout, už si moc nevybavuju, kterou to pak to gumu to tak až do teď natolik rozvrušovalo.
  • ZvacA: Zo to tvoje tolik známé obhajování RE 5 a 6 tě sice stále považuju za naprostého kokota, ale jinak s tebou co jsi napsal teď naprosto souhlasím.
  • Jack1947
    Těch much tam bude možná i více... nicméně je to to samé jako když se v RE4/5 nedalo stále při míření chodit a docela to otravovalo...

    I když mně by beztak odradily ty hádanky... to bych více než na hru civěl na Walkthrough jak co udělat. Kdybych se fakt zasekl. *7*
  • Inquisitor
    Tak hlavně, že to máš ještě v záruce. Ale nase... to :)
  • RezavejTank
    To zní jako next-gen zážitek :D
  • ZvacA
    No s dobou. Zero představuje jěště díl, který nazvdory tomu, že se v něm oproti předešlým dílům více experimentovalo, vznikal v rámci staré školy žánru. Nemůžeš se divit, že svými mechanikami nepůjde dnes všem na ruku. Cílem Capcomu bylo Zero remasterovat do vizuálu a vedle kompromisu v ovládání jej po dekádě konečně zpřístupnit na současné systémy pro zájemce i možné potenciální nové nadšence tak jak vzniknul, ne do jádra překopávat, byť by to bylo "jen" přidání možnosti beden po úrovních, jeho hratelnostní prvky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit