Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, raději něco normálního...
  • Heartstone je dobrej, ale když se potkaj dva decky, jeden casual a druhej od člověka co do toho rve prachy horem dolem, tak je vidět jak to těžce pay to win záležitost, naštěstí se moc často nepotkávaj, ale když na to dojde, je to masakr
    • Zayl
      Ano dojde. Ale dost často ne kvůli rozdílu v kvalitě karet, ale kvůli tomu, že hráč co je casual a nemá tolik karet taky hraje daleko hůř a dělá hromadu chyb, které ten hráč s hromadou karet využije.

      Kdyby to bylo jen jak říkáš, tak potom by streameři jako Trump neměli šanci během svých F2P ranked runů.
    • ja do toho narval asi dva litry a stejne porad prohravam
    • Veskoslav
      Nechci ti brát nějaké iluze, ale na tomto principu vždy fungovaly tyhle karetní typy. Kdo měl více peněz, ten více vyhrával viz Magicy a jiné podobné karetní hry. A sebelepší balík ti bude k hovnu, když to debilně nakombinuješ.
      • To nejsou iluze, ale důvod proč mě třeba Magicy nikdy vůbec nelákaly, ten princip že čím víc peněz do toho vrazíš, tím máš větší šanci na výhru.

        Ale když do toho jdeš rovnou od začátku s tím že to neni free to play, ale pay to win, jsi s tí smířený tak je to v pořádku, jen aby si lidi tady v diskusi co to nikdy nehráli nemyslel, že bez "investic" budou porážet nejlepší decky, těm asi zkazím iluze

        Zrovna Heartstone je tak jednoduchá hra že správně nakombinovat zvládne i malé dítě
        • Matthew1J
          Ale to néni pravda... Bez peněz jde získat legend rank. Stačí byt dobrý a investovat čas.
    • To je u takových karetních her vcelku normální a snad i správné. Kdo do toho vrazí víc prachů, má, pochopitelně, lepší karty. Už když jsem kdysi hrával Magicy, tak to bylo hodně zřetelný, kdo měl deck za pěkný prachy.
  • Tuhle hru sem chtěl už dlouho vyzkoušet, ale vzhledem k tomu, že Blizzard jsou jedny velký galeje nerfování a neustálýho předělávání (nejen kvůli balancu, ale hlavně i kvůli tomu, aby to lidi hráli co nejdýl s pocitem, že se tam jakože furt něco vylepšuje), tak na to nemám trpělivost. Stačilo mi Diablo 3.
  • A proč by to ty lidi nehráli když to funguje, hrajte to taky. Ve většine her funguje takovej systém že něco funguje líp a něco hůř. Třeba napřiklad proti Agrro a Zoo deckům jsou jako dělané ty karty z Naxxu které je zpomalují. Neznamená že věc která funguje dnes bude fungovat i za X dní. A furt se přichází s něčím novým.
    • imho pilotovanim zoo nebo agro netdecku nemužeš filtrovat counter deck, da se s tim prakticky wipnout cely board, samozrejme da se s tim šplhat pokud viš jak nastavit svou win condition pokud nejseš uplnej noob
      • celoush
        tohle vidět napsaný moje máma, tak ji vomejou *5*
    • imho se tu netdecking dost precenuje. Muj hlavni deck (control mag) co jsem si vymyslel sam vyhrava zrovna proti zoo deckum cca. v 95% procentech. A to jsem ho ani nenavrhoval specificky proti nim. Kdyz vidim zoo locka tak se raduju, ze ho rozdtrtim. Kde je naopak slaby jsou treba ruzne obskurni priest ci warrior decky, ktere by se reklo, ze nikdo v podstate nehraje, pac s tim nema sanci. I kdyz se podivam na lidi co dosli az na Legend, tak tam neni problem najit jakoukoliv classu.
  • nighters
    Chyba v článku: spore má jen jeden život.
  • za hodně peněz málo muziky..
    • Nula je hodně jo?
      • eStar
        18 dolarů není nula.
        • Tak je tu možnost za to neplatit nic. Je to jen na tobě jestli si to koupíš nebo ne. Pokud, ale chceš hrát někde na vrchu tak si to koupit asi musíš, kvůli kartám co dostaneš. Jinak měl jsem připraveny goldy jen na druhou část a díky questům to budu mít celkově cca jen o týden později než bych si to zaplatil. Musím teda oželet arény na to období, ale co se dá dělat. Samozřejmě, že na tom Blizz chce vydělat. Nikdo nedělá hry jako charitu. Ale pokud člověk do toho ty peníze dát nechce tak ho k tomu nikdo nenutí.
          • Neni pravda. Uz po absolvovani zakladniho kurzu ekonomie by jsi vedel, ze mas na vyber mezi volnym casem a praci. Pokud vydelavas dostatecne dost, aby jsi za urcity cas vydelal vic penez, nez by jsi nahral za stejny cas vydelal goldu, pak je pro tebe vyhodnejsi pracovat a za zbytek si to koupit. Coz je vyhodnejsi skoro vzdycky pracovat, jenze pak uz prichazi otazka uzitku, jestli nebude lepsi si zaplatit levnou pristititku, nez vyhravat hearthstone...
          • eStar
            Ano jistě, dá se to koupit i za goldy, ale všechny části stojí dohromady 2800 goldů. To je minimálně měsíc farmení, ale spíš víc. Dost šílené když se nad tím člověk zamyslí. Ano jistě je to na každém jakým způsobem zaplatí nebo jestli vůbec, ale říct že to stojí "nula" to je myslím dost zavádějící.
            • Miserius
              Taky to vychazi v rozmezi jednoho mesice, takze akorat
  • Jack1947
    Co to čtu že to je hlavně o náhodě? Tedy se dá i dostat smolík a prohrát třeba díky té milé náhodě i 20x zasebou?

    Tak to nevím no, jako i prohrávání je důležitá součást hry ale aby se na tom stavěla a ještě karetní hra, navíc když by to hráče nedělalo lepším ale naopak ve finále horším. To mi připadá že i ta hodina investovaná do táhle hry by byla celkem marná když by se smůla lepila na paty. Např. 20proher a 2výhry by spíš i nudilo. Ve finále by jakékoli karty už také postrádali smysl. To už je lepší a snad i zábavnější to - Super marvel heroes nebo jak se to jmenuje. Tam to není naštěstí o náhodě.
    • Je to i o náhodě, stejně jako poker, ale v žádném případě to není jenom o náhodě, stejně jako poker. Štěstí přeje připraveným, jak se říká.
      • Jack1947
        Tak to beru, rozhodně lepší než jen ta náhoda. *4*
  • V Hearthstone je obrovský vliv náhody, takže v 1 hře tam může za určitých okolností porazit téměř kdokoliv kohokoliv (což mě s*re). Je to ale stejné pro všechny, takže dlouhodobě se stejně vykrystalizují lepší a horší. Samotné hraní je navíc téměř irelevantní, jelikož od určité úrovně už se tam nějaké výrazné chyby nekonají a často ani nějak moc na výběr, co budeš v danou chvíli hrát, nemáš. Hearthstone je tak výhradně o sestaveném decku a trpělivosti. Když si sestavíš dobrej deck, tak se posuneš na určitou úroveň, kde pak budeš stagnovat (prohra-výhra-prohra-výhra, apod.), načež si deck upravíš a stabilizuješ se zase někde jinde. Největší chaos je na začátku sezóny, kdy můžeš jít proti balíčkům, do kterých ten člověk musel vrazil tisíce hodin a tisíce eur.
    • o tom to je, o penizkach. jako všechny hry od blizzardu, ne o hrani ale o zisku. a kdo to hraje je konzument
      • Asharak
        Ano, hry kupuješ k vůli zisku. *7* Kappa
      • KOnzument je kazdej, kdo hraje jakoukoliv hru, ty konzumente *5*
  • Hra to není špatná dal jsem ji šanci ale po pár hodinách sem zjistil že ta hra je až moc postavená na náhodě a štěstí ale jinak karetní hru ani udělat nejde protože každý by si vybral nej karty a bylo by to o ničem , já sem fanoušek blizzu ale už bylo dost elfu a nemrtvých za 20 těch let mohli by už udělat něco jiného ,,,
    • Jack1947
      Něco nového no, jasný už většině lidí se tyhle ty dokola se ždímajicí světy zajídají a nechutnají zas tak dobře. Chceto ještě 4té univerzum.
      • Asharak
        Titan! :3 Zase na druhou stranu, je to další MMO. Ale FPS od nich asi stejně nikdo nečeká.
        • Jack1947
          Kdyby Blizzard udělal MMO - FPS ale nějakou originální byt třeba s rpg prvky, udělal by lidem jako jsem já radost a nebo kdyby zpíchl nějakou third person.
    • Veskoslav
      Double post
    • Veskoslav
      Jak jiného? Vždyť mají jenom 3 univerza. Co by jsi tak očekával? Buď Diablo, Sc nebo Warcraft. Jinak všechny karetní hry jsou pouze a jedině o náhodě, pokud jsi čekal něco jiného, tak to bylo docela hodně bláhové. A i když můžeš mít sebelepší karty a ze začátku ti budou chodit pouze podpůrné, tak prohraješ a sebelepší karty ti nepomůžou.
      • Tak napr. poker nie je len o šťastí : )
        • Stejně tak HS, ale bez štěstí se v něm prostě také neobejdeš.
      • Nevím jestli se nepleteš a "hry" myslíš na pc ale co se týče karet není to jenom o štěstí ,ale většina dnešních mladých hráčů her neví že co sou žolíky kulečník,šachy,dáma atd hrají to všechno na pc a ani nevědí kde je sever
        • Veskoslav
          To není o štěstí? A co sem pleteš dámu či šachy? Co to má společného s kartama? A ano, žolík a spol. jsou o štěstí, jak ti přijdou karty. Náhoda a štěstí hrajou významnou roli ve všech karetních hrách a pak umění hraní a správné kombinace. Ale bez štěstí a náhody nevyhraješ nic.
          • Když myslíš ,možná že kdybys hrál s mistrem nějakou kartovou hru tak bys třeba 10x vyhrál a pak 10x prohrál takže asi to je jenom o náhodě :)))
            • S mizerným deckem proti mistrovskému decku určitě 10 her z 20 v Hearthstonu nevyhraješ, to ti můžu zaručit.
            • Veskoslav
              Osvětli mi tu tvou filozofii, co sem pleteš nějaké mistry karetních her. Hrál jsem X let Magicy a sebelepší balík Tě nezachrání, když ti nepřijdou karty. Jmenuj jedinou karetní hru, kde roli nehraje štěstí a náhoda v pořadí karet. Žádná neexistuje. I ten tvůj žolík je o tom, že musíš mít štěstí na to, jaká karta přijde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit