Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem vcera nainstaloval opevovany Hearthstone, hodinu zahral a opet (znechucen) odinstaloval. Pro me jedna z nejhorsich a nejnudnejsich TCG, co jsem kdy hral. I kdyz je to zatim jenom beta, nepredpokladam, ze se koncept nejak vyrazne zmeni. Toto nesaha prapredku a vzoru vsech TCG Magicu ani po nehet na malicku, ale verim, ze svoje priznivce, kterym se nechce nad hrou moc premyslet a vyhovuje jim svizne tempo si to najde. Vracim se k Magicu 2014 na tabletu, pro me jednoznacne nejlepsi a bezkonkurenci TCG v digitalni podobe!
  • Wow ze je causal? že tech 2.2+ da ani ne 10% lidí.. neni hrát wow jako hrát wow..
  • Hele lidi, pokud vam to nejde, tak se dejte dohromady a trenujte. Zatim jsem cechy ve hre nepotkal, ale pokud nekdo chce pomoct, staci rict.
  • Nojo Magic je pro moc težkej aneb jak si řekli v blizzardu: zase něco obšlehneme a uděláme hru pro hlupáky.
  • WoW uz skoro rok nehraju, ale myslim, ze se tam zas na nakej ten mesic podivam. Ten datadisk vypada vymazlene a hlavne clovek dostane hned 90.lvl, coz je cool. Celkem mi ty arenky, raidy a rated battlegroundy chybi *7*
    • Jen bez, taky je na tvoji skupinu cileny.
      • A jaka je moje skupina, rekni plz *1*
  • tyhle hry jsou na mne moc složity, meli by to udelat vic casual. jako treba ve wowku ma postava asi 50 skillu, ješte si musíte delat a psat vlastní makra, bossove maji težky taktiky co se treba učit a ani to není v češtine
    • Tohle je buď pěkněj pokus o trolling anebo netušíš jak WoWko v současnosti vypadá.

      Sice až v posledních letech, ale ta hra je už tak nehorázně casual, že si plnohodnotně zahrát může už opravdu každý, včetně inteligentně slabších jedinců.
      • S klidem muzu prohlasit,ze wow je jedno z nejsloziteejsich mmo, co jsem mel mouznost hrat. Nejen diky obrovskemu mnozstvi skillu u nekterych postavv,ale hlavne diky mechanikam nekterych postav. Ano,hrat to muze upne kazdy,ale casem zjistite,ze uz vam nestaci tech pet skilu jako na lvl20 ani tech 15 jako na lvl 40 a ve finale na lvl 90 musite postahovat addony co vam pridaji dalsi action bary. Jelikoz ani to kolikrat nestaci,musite si vytvorit makra co spousteji nekolik skilu soucasne. Wow muze hrat kazdy trouba. Zakladni gear na pve i pvp sezene celkem rychle(cca 14 dni) ale s tim jste kolikrat jen tak do poctu. Dale boss fighty menici se podle obtiznosti,kdy kolikrat mezi nejjednodussi(raid finder) a nejtezsi(hc) je propastny rozdil s upne odlisnou herni taktikou. Hrat wow a hrat wow dobre je setsakramenstky rozdil.
      • end game se mi nezda že by bylo pro casualy, když nepočítam raid finder pro 25 lidí. jako fakt je že zbytek je pro retardy
        • Neco zahrat v arenach nebo rbgs taky neni uplne easy. V parte sem mel samy dospely lidi...
    • není pro tebe. holt musíš hrát jiný hry no.
  • Asharak
    Doufám že mezi těmi 6 vývojaří na HearthStone budou i talenti co dokáží opravit bugování karet na ploše a v rukou *1*

    Jinak o WoWku to není nic zvláštního když šlo získat vše + 30dní zdarma za 500,- , taky jsem si málem předplatil dva měsíce, ale jelikož je nikdy nezlevní tak asi nic *6*
    • Jsou moc zaměstnaní počítáním peněz z prodeje boosterů.
    • Vitekb
      Nehraji nějak extrémně, ale alespoň 3 souboje si zahraji takřka každý den a s nějakým bugem s kartami jsem se doposud setkal jen jednou.
      Jak a kdy se to projevuje?

      EDIT: Překlep.
      • Nějak nechápu tvoji argumentaci: jak souvisí existence bugů, která zmenožňuje hraní, s tím jak často člověk hraje?
      • Vitekb
        Heh, by mě zajímalo jak prostá otázka dokázala někoho pohoršit. *4*
        • Si nadzvedl hatery.. už se radovali, že má ta hra nějáký pořádný bugy a ty sis dovolil se s tim nesetkat *15*
      • davidBray
        úplně náhodně, třeba dneska mi to z 6 zápasů udělala jedna protivníkova karta, nic co by se zatím v betě nedalo přežít
        • Vitekb
          To mám asi fakt štěstí, že se mi to takřka neděje. *2*
          Jen jednou, když jsem s mágem měl jako Secret Counter a protihráč zahrál nějaký jiný Secret, tak to zůstalo viset nad hracím polem a nebyly přes to vidět další zahrané karty.
    • Hraj to v okně a máš pokoj :D
      • davidBray
        hraju v okně a karty levitují
      • To na tech chybach nic nezmeni... *7*
  • Hearthstone urcite prisel k zvyseniu poctu hracov WoW. Ked niekto hraval davnejsie WoW a zahra si HS tak urcita nostalgia nanho dolahne.
    • kostejnesmrtelny
      Jo. Taky jsem neodolal a koupil dva měsíce. "Hrál" jsem to dohromady asi 3 hodiny. Dvě a třičtvrtě jsem lítal po světě a nostalgicky fňukal na známejch (v dnešní době samozřejmě beznadějně opuštěnejch) místech. Zbývajících patnáct minut jsem strávil založením novýho charu a následným uvědoměním si, že tohle období je v dobrým i zlým už definitivně za mnou.

      Stejně je to s těma MMO a vzpomnínkama na ně zvláštní, až znepokojující. Procházet se vyprázdněným Dalaranem bylo skoro stejně intenzivní a bezprostřední, jako když jsem si v létě udělal výlet do města, kde jsem chodil na SŠ.

      Anebo jsem prostě jenom zasranej nostalgik *1* *12*
      • Hochu, nepis too!!! Se tady rozbrecim vzpominkama *1*
        • kostejnesmrtelny
          Jen si pobreč, hochu *1*

          http://youtu.be/xH1ERCemdZ4?t=1m46s
          • Dobrá rána pod pás *16*
      • Viem preco som to napisal. Tiez som mal nutkanie sa vrátit k wow. Ale pandariu už nemám kupenu a tak som odolal. Ale s tymi nostalgickymi spomienkami, to by som presne citil v Dalarane, kedze zlaté casy wow som zazil vo WOTLK.
      • "Zbývajících patnáct minut jsem strávil založením novýho charu a následným uvědoměním si, že tohle období je v dobrým i zlým už definitivně za mnou.

        Stejně je to s těma MMO a vzpomnínkama na ně zvláštní, až znepokojující. "



        Pod toto sa podpíšem. presne to som pocitoval ked som mal zadarmo 10dni a išiel sa pozrieť do wowka. Az ma z toho mrazí.
    • tvl presne moj pripad. dobry odhad *1*
  • po pár hrách hearthstone na wowko dostane chuť asi každej kdo ho někdy hrál a proto se mu daří :)
    • Ne. WoW už od vydání WoTLK není pro hráče mého věku. Od té doby se zaměřilo na mladší hráče zajímající se o veliká čísla, prskavky a ohňostroje (rozuměj mladší věkovou kategorii bez touhy po výzvě).
    • Asharak
      Tak to by rychle měli vydat HS: Heroes of Starcraft *7*
    • jojo to je jak kdyz odviklemu narkomanovi co ujizdel na kokainu das travu/pernik zdarma po par davkach zkusi zase ten koks *3*
  • Hearthstone je děsnej digitální crack (v dobrém i špatném smyslu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit