Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Legitimní dotaz - hraje to tu někdo aktivněji? Já přestal víceméně na konci bety, ale občas si říkám, že bych to zas prubnul, ale jelikož neznám současnou metu a synergie tak se mi moc nechce...
    • Jack1947
      Není to snad styl -pokus-omyl jako všechny karty?
      • nightborne
        To do jisté míry je, úroveň důležitosti štěstí a rng mě trochu točila už v tý betě - ale zas která karetní hra není aspoň trochu o štěstí, žejo =)? Na druhou stranu se musí říct, že tu pravděpodobnost úspěchu dobrým deckem zásadně zvedneš - a samozřejmě tím, že ve hře pak nepácháš nějaký příšerný boty =).

        Proto jsem se ptal, jestli by někdo nepodiskutoval o tom, co dneska hraje třeba takovej paladin - pokud se vůbec hraje - poněvadž sem lemra líná a nechce se mi googlit =).
        • Paladin hraje klasický midrange. Zrovna Paladin dostal v expanzích velice silné karty a stal se hratelný. Meta se od bety zcela změnila, nyní je mnohem rychlejší a fatigue bitvy už skoro nejsou.
          • rychlejší? to mi ani neříkej, jeden z důvodů, proč jsem toho nechal, bylo, že mě štvala ta exploze murlock rush decků co jich tam bylo jak po dešti z ničeho nic =)).
            • meta ted : face hunter, hybrid hunter, zoo warlock, zoolock a grim patron warior
            • nightborne
              Ne, ne, já samozřejmě nemám vůbec nic proti tomu, že byly rush decky silný, vadilo mi, že byly JEDINÝ, co se dalo na vyšší úrovni hrát... pokud jsou silný stále, ale jsou k nim podobně schopný alternativy, pak by se to dalo považovat za vcelku ideální stav =).
            • Tak to tě asi nepotěším, aggro je pořád extrémně silné, i když v poslední době trochu slábne. Naopak control strádá a hraje se spíš midrange. Miracle Rogua nahradil Grim Patron Warrior, který má velmi podobné parametry, naštěstí ho zatím lidi neumí hrát. Ale ve hře už je docela dost karet, takže je snadnější udělat nějaký svůj originální deck, což je fajn.
  • Naxx Out PogChamp
  • Ja si rad prisposobujem vlastne charaktery a jedna z veci co mi na hearstone vadi je prave to, ze kazdy je rovnaky hrdina. Mat nieco vynimocne, pripadne si zmenit nieco k obrazu svojmu rozhodne privitam a 9Eur je pre mna mala dan. Kludne spustte hate akoze skin nic neriesi, ze hratelnost je rovnaka, ze za to platia len socky...Pre mna je to proste rozdiel medzi tym, ze si hru uzijem alebo nie.
    • je to jen pozlatko pro hloupe naboby, aby ukazali "ja na to mam" sam ses ocejchoval bez vytahovani si tu hru ani neuzijes... Ja si zase uziju porazeni podobnych nabobu, hromada zlatejch karet skill 0, nick v azbuce... *3*
      • V hre nejde len o to rozbit nejakeho nooba bez skillu. Pre mna je dolezite aj ako sa vysledok dostavi. Ak niekto pride na nejaky power build deck a vsetkych rozseka tak vsetci zacnu stavat rovnake decky. Ovela radsej by som mal deck, ktory nieje mozno tak UBER ale je moj a je mozno viac tematicky ladeny a tak is to mozem uzit. A proste sucastou takehoto oddelenia sa moze byt aj iny skin, alebo nejaka exclusive karta. Niesom fanusik pay to win, a nechapem co je zle na tom si zaplatit nejaky visual.
    • Spades
      Hate je na Blizz, že je to předražené, a že to nejde koupit za goldy.
      • Jj presne. Ja proti tomu v podstate nic nemam. Taky si nekoupim neco,co se mi libi IRL,ale ma to nesmyslnou cenu. Jako Audi treba :) Ale dokazu pochopit lidi,co nadavaji. Pze potencial pro to,aby do toho nekdo cpal realne penize je diky solo adventures+normal decky dost velky,ze tenhle skin jenom za real money je tak trochu flusnuti do tvare. Nechapu proc na to nehodili treba 3000goldu cenu, resp jakoukoliv nesmyslne velkou,ale dosazitelnou cenu za goldy. K tomu pripoctu,ze z meho pohledu ta hra proste nemuze mit takove naklady,jako treba WoWko nebo jine jejich hry na vyvoj. Vzdyto chce 3 chlapky s mozkem,co hraji jine karetni hry, 2 malire a jednoho dva ajtaky,kdyz to hodne prezenu. Je mozne,ze se tomhle pletu nevim..
  • nejnudnější kartičková hra jakou jsem měl tu smůlu hrát a to sem jich hrál opravdu hodně
    • Tak proc lezes do diskuze ke hre,ktera te bavi nejmin? Wtf is this? *7*
      • protoze mu to na NEXTGEN PS4 nejde a videa jak to hraje nekdo jinej uz ho nudi
  • Presne. Ono ne kazdeho bavi hrat 30 min hry za/proti priestovi ,stejne jako nebavi nekoho vyhravat hry na 5-6 mane. A warlock zoo, face hunter a podobne zerg decky nevyzaduji tolik premysleni a i zacatecnik se s nima muze dostat lehce treba na rank 5. A jeste k tomu to jsou vetsinou "levne" a docela efektinvi baliky.
  • Já bych si přál posledního hrdinu Lich Kinga/Death Knight/Arthas. Hrdina něco mezi warriorem a mágem.
  • Fascinuje mne, že je tolik lidí co si nechtějí tvořit vlastní balíčky a pořád jedou dokola Zoo ( Hunter) a Grim patroly (warriory). Nvm oba dva způsoby jsou docela lehko porazitelné a nějak nechápu, že lidem nedochází, že kouzlo té hry je skládat si vlastní balíčky.
    • To je tak trochu problém celé koncepce hry. Hearthstone má strašně málo herních módů a z dlouhodobého pohledu má smysl jenom ranked. A abyste byli úspěšní na ranked potřebujete nejlepší balíčky, které zapadají do současného meta. Proto většina lidí hraje s víceméně těmi stejnými balíčky, kde si změní maximálně 2-3 karty, tak jak jim to vyhovuje. Hunter a Zoo mají tu výhodu, že jsou rychlé a účinné takže rychleji postupujete v žebříčku, a proto je tolik lidí hraje. Vlastní balíčky jsou sice sranda, ale většinou nejsou tak dobré jako ty nejlepší z daného meta, jinak by je hrálo daleko více lidí.
      • Naprosty souhlas. Chtelo by to 2 vs 2 system a hlavne mnohem vic expanzi. Furt je imho ve hre hrozne malo karet. A zaroven by je to chtelo trochu odlisit. Od ranku 5 vejs je to frut vicemene 3-4 stejne baliky proti cemu hrajete. A to neni jenom ted, tak to bylo od zacatku. Coz je hrozna nuda po nejake dobe.
        • Spades
          Asi by bylo lepší mít expanze o méně kartách, ale Častěji.
          Třeba udělat GvG like expanzi o 50ti kartách by IMHO bylo lepší, kdyby tadyu byla co 2-3 měsíce nová expanze.
    • Protože Grim Patrol Warrior i cancer Hunter/Zoo jsou hodně levné balíčky, na které nepotřebuješ moc dustu, dá se s tím grindit hodně goldů denně a když prohraješ? Nevadí, ta hra stejně trvala jen minutu, jde se na další. Bohužel ještě pár dní budeme muset na ladderu tyhle exoty potkávat, je začátek nové sezony. Pak až zase na konci měsíce :-D
      • Wries?
      • Asi tak no
    • jakubc
      A nemluvím přesně o tom? Jde o vyzkoušený build, bez ohledu na jeho rozšíření... Ano, hodně dobrý hráč si může přijít na svou vlastní kombinaci karet, samozřejmě, ale ta nejspíš stejně bude velmi podobná něčemu již vymyšlenému. A neměl být v článku spíš Garrosh?
      • Samozřejmě, že to možné je. Sám jsem dal Legend předminulou sezónu s Ysera Control Priestem, což nikdo moc nehrál.
        • jakubc
          Pardon, místo nové reakce jsem dal Edit svého příspěvku. Takže to na co reaguješ je reakce na tebe. :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit