Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude asi tím že dota 2 je velice štědrá Free2play hra .LOL je skoro pay2play a bez toho aby jste do toho vráželi prachy se prostě neobejdete. A Hs je prostě jen ždímání peněz jako každá jiná sběratelská karetní hra a ani fyzicky žádné karty nedostanete ...
    • v HS ABSOLUTNE vse (krom jine grafiky hrdinu, coz je jen kosmeticka blbustka) dostanes za herni goldy tak jakapak zdimacka penez??? kdo furt tyhlety bludy siri?
      • A jedine co musis udelat je stravit 200 hodin hranim s nejhorsima kartama. Tomu se rika zabava.
        Chleba muzes taky mit zadarmo kdyz si vypestujes, sklidis, nameles a upeces ... ale v realite to chodi trochu jinak.
        • a copa by jsi chtel??? zacit hrat a mit hned to co maj lidi, ktery to hrajou dva roky? jako vazne? a co kdyby ty jsi to hral dva roky, prislo by ti fer, ze nekdo kdo to hraje 1 den ma stejne mnozstvi karet jako ty? dneska fakt lidi dementnej! Bllizard klidne moh balicky karet prodavat JEN za realne penize, ale udelali dost dobrej, na karetni hru DOST NEOBVIKLEJ financni model a vse co v te hre je (krom par kosmetickych blbustek) muzes ziskat za herni menu, udelali to dost fer a kdo breci je jen chudacek co si vsim ze nejaka HS existuje az ted a lituje ze nezacal driv zaroven je to kolenovrt a ikdyz par € by mu stacilo dohnat nekolikaletej skluz tak BRECI A BRECI
          • Ty si uplne mimo *1*
  • Blizz hry delat umi, dela je dobre.. a jejich hry mam rad, prachy si zaslouzi
  • Škoda že je to tak děsně o náhodě.
  • No ty kraso, tady se zase sesla elita naroda koukam. 30% trollove,kteri neumeji trollit, 30% hlupaci, kteri trvdi nesmysly,aniz by si overili data a dalsich 30% neni evidentne cilovka.

    Vse v HS se da koupit za goldy, krome kosmeticke upravy hrdiny, ktera stejne nijak nezvyhodnuje hrace oproti ostatnim. A zaroven se vse da koupit za eura. Ano hra vyzaduje urcity grind a na to bych pochopil kritiku,pze novy hrac bohuzel nedostane vse na stribrnem podnose, aby pak za mesic brecel,ze se ve hre neda nic delat. Nevim co je tohle za genereci nebo lidi,ze "vsechno mi dat ted hned jinak riot". Ale to neni vase chyba,spis vas rodice spatne vychovali :)
    Pro vsechny fnukali - baliky se spoustou legendarek nejsou efektivni. Max 1-3 v baliku a to jeste vestina z tech nejefektivnejsich je za dokonceni datacu. A svete div se, ty nejlehci a imho i nejefektivejsi decky pro novacky ( zoo - hunt, pala, lock etc) se daji celkem uspesne postavit ze zakladnich karet.
    Takze priste pkud vas prepadne chut kritizovat neco, o cem vite prd, bezte na fora 50shadesOFgrey nebo do polity. Uz byzase mohla byt nejaka svetova valka aby trochu procistila geny lidstva, pze je nejak moc hlupaku se mi zda *1*
    • Zrzzek
      To víš, postupný okemykání herního contentu se už dneska nenosí. F2P model přece znamená, že studio udělá hru a odemkne ti hned všechno a tradá.

      Podle mě má HS solidní cenovou politiku. Kosmetické úpravy za prachy, DLC buď za prachy, nebo za určitý grind -> nevygrindíš to za hodinu, ale ani u toho nemusíš sedět 24/7...
    • Ty jsi postižený?
  • každej kdo hraje dotu nebo hs si muže pogratulovat že prispel k degradovani herniho prumyslu na uroven odpadni stoky, kterou tyto hry jsou
    • prosim, napis mi ake hry sa hras ty. budeme pokracovat v diskusii potom :) tesim sa
    • Dovol, abych ti řekl, že o herním průmyslu toho víš asi tolik, jako moje 80 letá babička.
  • Magic je jako hra daleko lepší, bohužel to vedou nějací ******. MTGO běželo v klidu 7 let před HS, jenže si člověk musel balíčky kupovat, jako by kupoval papírové. Kdyby tenkrát přešli na F2P model (což hráči sami navrhovali), byly by dnes tam, kde je HS. Teď, když už jim asi došlo, že dělají něco špatně vypustili MTG Duels Origin, což je naprosto nehratelná aplikace splácána snad za dva dny. Strašně bych si přál, aby se MTG dostalo nad HS, ale dost o tom pochybuju.
    • Celkově, WoTC mi přijdou, že kazí poslední dobou všechno. Sice DnD 5e je super, ale kolik campaign settingů skončilo? Nepočítaně...
      Také je mi líto, že HS přebyl na e-gamingu M:TG, ale zas chvála Blizzardu, běda pobřežním wizárdům.
  • "Populární MOBA od Valve vydělává údajně okolo 18 milionů dolarů měsíčně, což na karetní hru od Blizzardu, do které si nemusíte kupovat vůbec nic, nestačí"

    Tohle je tak krásný slovíčkaření, protože zrovna HS je ukázka p2w a nemusíte kupovta nic? a oc když chci vešekrej content i s datadisky ? stále nemusím kupovat? ono de sehnat datadisk do HS zadarmo? Dota 2 má nejůspěšnější f2p model. Vývojáři do toho skoro nic necpou nechají dělat umělce a nadaný lidi artworky a in game content a vezmou si z toho akorát pár procent z finálního prodeje. Ukažte mi dneska jedinou hru od Activisionu nebo Blizzardu která nepoužívá overpricing na jakejkoliv content. *1* *1*
    • ano, veškerý obsah v Heartstonu se dá vyfarmit zadarmo... Posereš se z toho, ale lidi co to hrají od začátku na to ty goldy mají. Takže co kdyby ses příště nevyjadřoval k něčemu, o čem evidentně nic nevíš...
      • Nieje dôležité, či sa to dá vyfarmiť. Zrovnávať to s Dotou a napísať, že do HS nieje treba nič kupovať, to je proste nezmysel. Keďže pri Dote to platí dvojnásobne, nielen že nieje potrebné nič kupovať, ale ani sa žiaden herný obsah kúpiť nedá. Predávajú sa len skiny.
        • samozrejmne ze se do HS NEMUSI nic kupovat!!! napr nadchazejici rozsireni jen za DayQ mam od doby co to ohlasili nasetreno 4200 g tedy kdyby rozsireni vyslo zitra koupim hned 42 NOVYCH balicku a NESTOJI MNE TO JEDINNOU KORUNU. (mimochodem kolik bych dal za 3 serie nejake MTG karetni hry kdybych chtel mit vsechny karty trech serii? 3x 30 tisic.. asi tak nejak) to je teprv P2W a bez penez si to VUBEC nezahrajes...
  • Jack1947
    P2w... dokud máte prachy je to ok... MOBA p2w není tolik takže se nedivím, tady se bez peněz člověk neobejde a nebo se plácá měsíce na místě...
    • da se to jen za goldy, ale chce to trpelivost a nadhled i vuli rimskeho centuriona krizeneho s ultramaratoncem a gandhim :) ale de to...ja kdyz vzpomenu na zacatky s grizlym atd proti bumum atd...no panecku, ted uz se bavim. Ale chtelo to pristup a osobni kvality cca 4 mesice :) a to beham a prestal sem kourit po 12ti letech ! takze vule by mela byt :)
      • Jack1947
        Je mi líto ale spoustu lidí si radši koupí, protože to je hra o kartách a ne něčem jiném kde navíc je to dost o štěstí a to je random.
  • Na to že má LOL 100M měsíčně a Riot 1000 zaměstanců to na hře není vůbec vidět.
    • lol cpe prachy nejen do hry samotný, ale dotuje ohromnou mašinerii toho esportu... z umaštěný lanky udělali za pár let jeden z největších eventů e-sportu, na kterej kouká miliony lidí po celým světě. nesoudím lol jako hru, ale to, co dokázali vybududovat celkem obdivuju..
    • Zrzzek
      Co víc má bejt vidět?
      • Replay system, novej klient, pořádný engine, sandbox
        • Kr.Pa
          Tak to si přečti toto: http://eune.leagueoflegends.com/cs/news/riot-games/announcements/riot-pls
        • Jo protože všechno tohle je totiž hrozně potřeba.

          Riot vrazí prostředky jen do věcí, které jim pomohou získat ještě víc peněz. Pokud si budou myslet, že jim k tomu pomůže sandbox, tak ho udělají, ale proč by proboha měli měnit engine, nebo klienta, když ten současný dostačuje milionům hráčů?
          • Proč si myslíš že to všem dostačuje? Lidi jsou na to už tak zvyklý, že se vracejí pořád a pořád ikdyž je sere spousta věcí. Dobře, engine potřeba rozhodně není, klient je novej taky ale sandbox? Proč je v dotě a tady vývojáři notně negují všechny prosby o něj? (A prosby byly vzneseny i z řad e-sportu) Je to prostě jen jejich lenost. Raději vydají každý druhý měsíc nového hrdinu či skiny, aby si to lidi mohli koupit z maminčiné kreditky a jim tak do kapsy naskákaly další chechtáky. Je tu spoustu věcí, co by hráči chtěli, od zmiňovaného sandboxu až po efektivnější postihy hráčů (což je největší problém té hry, hraje jí kdejaké děcko co je za monitorem vládce internetu) ale nic z toho se zatím nestalo. Vpodstatě máš tedy pravdu v tom, že to dělají pro prachy a nezajímá je nic dalšího. Jen takova funny thing na konec. Dota 2 dělá reborn verzi, což asi víte. Proč tedy mění engine, prostředí apod. když jim to staré funguje? Hraju obě hry a ikdyž mám LOL o něco raději, pořád se mi přístup Valve libí víc jak riotu
    • Vsechny prostredky zrejme padaji na udrzeni masinerie !
  • to je trochu mimo bych řekl srovnávat modely Doty a Heartstonu. Pro Heartstone je už několik placených datadisků, kdežto do Doty jde dokupovat jen kosmetické věci na bázi dobrovolnosti. To se pak není co divit ... *6*
    • ha, tak se opravím ... ty DLC jdou s větší námahou otevřít i za ingame měnu, také jsem koukal jen do shop a ne do solo adventures :). Ale to aby člověk nedělal nic jinýho než hrál HS, aby to odemkl .. nemluvě o tom jak dlouho bude trvat poodmykat ostatní karty.
      • Je vidět, že si to nikdy nehrál jinak by si takovou základní věc věděl. HS vůbec není potřeba hrát celý den aby sis vydělal goldy. Protože nejvíc se goldy sypou z questů (každej den dostaneš jeden novej, max mužeš mít 3). takže po dohrání questů už goldy naskakujou hodně pomalu (10g za 3 výhry = výsměch). Ano poodemykat všechny karty imho v podstatě vůbec nejde, legendary karty ti stačej v decku tak 4 max a to máš hned odemčený ( taky je otázka k čemu by si potřeboval všechny karty odemklý, aby sis mohl každý měsíc postavit nový meta deck podle nějakýho profíka a pak s nim machřit proti ostatním jak si dobrej?? *1* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit