Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bolehlav

    Ahoj, jmenuji se bolehlav.

    * CLAP CLAP *

    A libilo se mi No Man's Sky v den vydani.

    ...

    Ne, ted vazne. Opravdu jsem jeden z mala, kteri si tech 60 hodin v No Man's Sky uzili. Ano, nemelo to takovou grafiku, jakou mit melo. Pribeh tam spis nebyl a tech podobne "vygenerovanych" pterodaktylu bylo taky nejak podezrele moc. 

    Na te hre ale proste neco bylo. Rad jsem vylepsoval moji lod, lital si vesmirem a dokonce me i bavilo pojmenovavat mnou objevene planety, pterodaktyly a tak... :)

    Takze ja osobne se tesim, az se k te hre zase vratim.

    • tak to závidím, mě stihnul odradit příšerný interface a maximálně arkádový fyzikálni model létání ve vesmíru ještě dřív, než mě hra mohla začít vůbec nudit

  • Aspoň makaji na hře. Taky se na to mohli vykašlat, jak to udělalo mnoho studií před nimi. Oni ale chtějí dostát slibům. Navíc tehdy na ně silně tlačila Sony a PR se tak i mj. proto nepovedl a hra vyšla maximálně v early acces stavu. 

    Není to hra pro každého, ale za mě palec nahoru, že bojují. 

    • uplní lidumilové 😂

      • Tak z pozice anonymního diskutéra se to řekne, ale ustát takovou tsunami nenávisti, nadávek, urážek, nevybodnout se na průšvih a udělat z toho to, co na začátku slíbili, to je opravdu něco, co se musí ocenit. Taky mohli shrábnout prachy a s negativní reputací zmizet. Hezká ukázka je třeba ta Andromeda. Promarněná šance, průměrná hra, vlna negativních názorů. Co se událo? Vyšlo pár patchů, které opravily to nejhorší a jakýkoliv další vývoj zařízli. Kdo čekal, že ze hry, na kterou roky čekali a ze série, kterou milují, by se mohlo postupem času stát něco lepšího a rozsáhlejšího, smůla, nazdar...

        • EA si na okrádání zákazníků postavila celou svojí image, tam to snad už nikoho nepřekvapí, já jejich hry ani nehraju, ale vždy mě pobaví, když se někdo diví, že se EA chovají jako nenažraní korporátní hamouni

        • Jack1947

          Když už jsou to blbci co neusou kritiku jejich problém, příště někdy jestli něco bude snad to udělá už někdo schopnější...

  • Co tu čtu příspěvky, zrušit minuska byla chyba. 

  • jack

    uděláte prosím GamePlay?

  • Jaromir_Nohavica

    No Man’s Scam

  • Jack1947

    Furt lepší než ehm ehm... cough cough Star citaizen 😉🙂

    • zas porovnávat full release s alfa verzí taky neni moc fér, sc holt míří do vyšší ligy 

      • Jack1947

        Alfa verze která ehm... se zaplatila minimálně 100 x ? no tak to jo, ( no hejt)  jako nechci to rozebírat ale očividně peněžně to nesnse srovnání, tady to aspon čáastečně funguje. SC holt výjde někdy bůhví kdy jen jestli a bude obsahovat bůhví co.

        • jo no, evidentně to neni jen o pěnězích, to že ti někdo dá 180 mega dolarů za tebe dobrou hru neudělá, na druhou stranu, žádný z klasických vydavatelů by takovou hru jako SC nikdy nemohl vyrobit, tím že je netlačí deadline a maj na to tolik prachů a megalomanskýho perfekcionistu Robertse v čele vzniká naprosto unikátní věc, já jsem na výsledek hodně zvědavý

          • Jack1947

            Já taky, spíše ne čím více se tahle soap opereta protahuje tím více opadá nadšení... ale jo ta kampan by mohla být ok. To zase jo.

  • flash789

    Nebojte, oni to daji dokupy a jeste se vam VSEM ublizenejm omluvi a vsechno dostanete zadarmo. 


    Milenialove v akci, jeden by blil..

  • sankuri

    Mno jeste dalsi dva roky a konecne tam bude secko co na zacatku naslibovali. Tenhle update vypada dobre ale 50 ecek jim za to fakt nedam.

  • Row

    Ted to bylo v letnim vyprodeji na steamu za dvacku, tak jsem to vzal a cekam na ten update nez s tim zacnu. Zatim to vypada ze s postupem casu je diky slevam za cim dal mene penez, cim dal vice muziky. Rozhodne je sympaticky (i kdyz vzhledem k puvodnimu hateu i trochu z nouze ctnost) ze veskera rozsireni jsou bezplatna a ospravedlnitelny ze mimo akce je to stale za plnou cenu 55 babek.

    • Po updatu bych tak dva týdny počkal. Zkušenosti po vydání (původní hry i jiných udpatů) jsou takové, že se jim tam většinou vloudí nějaké bugy, ale vypořádávají se s nima velice rychle (oproti jimým studiím). Stylem, že během dvou týdnů třeba vysypou sedm patchů jeden za druhý a pak už to frčí. (ne jak ostatní, kdy na patch čekáš dva měsíce). Takže se imho ješě vyplatí preventivně chviličku počkat.

  • cNNk

    Problem toho PR bude asi i jinde nez jen u Hello Games ...byl to malej tym ..tusim, ze nejdriv snad jen 6 lidi a nejvic jich bylo snad 14 ..takze to byla furt garazovka s minimem zkusenosti a ten hype ze strany Sony je asi semlel - kazdopadne aspon se na to nevykaslali a o hru se ukazkove staraji ...  o tom si muzeme u AAA her za kterymi stoji stovky lidi nechat zdat a to uz nam pred vydanim prodavaji orezene kusy hry jako season pass :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit