Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takovéhle hry vždy skončí tam kde patří :D
    to zas bude zabugovaná sr*jda *15*
  • heretic,diablo zabijak casu, co chtit vic:) mooc se tesim. jinak k tomu reskinu tak me to vubec nevadi dobra hra z jineho soudku rovna se dobra ale jina zabava:)
    • Jojo, jak ja to Diablo 2 proklinal, kdyz sem nemohl skoncit a porad to hral jak mágór. Nastesti u Diabla 3 sem uz rozumnejsi, takze sem momentalne na krasnych 530 hodinach behem jednoho roku *1*
    • heretic moje dávná láska
  • Lawliet
    Takovej diablovitej Dark Messiah by mi vůbec nevadil. Diablovitej, tím myslím portály z úrovně do úrovně, měnící se lokace, věci jako toto. Heh, těším se na to jak bude vypadat zbytek. Lootovaní, interface equipu. Těším, těším. *1*
  • MrSanta
    Oujééé. To se mi zamlouvá stále více a více. Hellraid hooodně stoupá na mém žebříčku očekávaných her.
  • Heretic a mladsi Painkiller. Obe skvely pecky na ktery rad vzpominam. Tohle vypada slibne..
  • kdo to ma vydrzet *8*
  • Vy nás ale zásobujete, pane Karfík! :) Dobře to vypadá, moooc dobře!
  • Tak ono už se stalo opakování jednoho levelu do nekonečna devizou? Super *7*
  • Další tupá mlátička grindovačka ? To se bude líbit ! *1*
    • Skvělej zabiják času.. :)
  • Zatim bych z toho nebyl tak unešenej podle mě to je úplnej reskin Dead Island, zrovna ten nepřítel v tý oprátce na screenu je předpokládám ten zombík ve svěrací kazajce z DI. Ale možnost několika povolání zní hodně dobře.
    • Jako reskin DI ti to připadá proto, že to původně byl mód do DI, na kterém pracoval nějakej týpek z Techlandu ve svém volném čase, jenže studio se nakonec rozhodlo z toho udělat plnou hru.
      • Tvoje odpověď je přinejmenším úhybná. Takže máš taky pocit že je to "jen" reskin? Protože musím souhlasit s Cranage, že při pohledu na toho Minotaura, či co to je v tom pranýři, mě napadl úplně stejný nepřítel z Dead Island. Hellraid se mi moc líbí a nemám proti němu nic a dost možná si ho koupim místo Riptide a budu ho drtit v COOPu, ale bojím se až přílišné podobnosti nepřátel a jejich unikátností s DI.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit