Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Experti na zazdívání jsou taky v Epicu. Tam nový Unreal Tournament začali vyvíjet, pak ho předělali na jakýsi komunitní vývoj a následně se hra rozplynula jak pára nad hrncem. A nikdo po ní ani nevolá."

    Já volám! Haló, je tam někdo? Haló?

  • KrPa

    tak zrovna Wasteland 2 se mi hodne libi, ale ponekud rychle skoncil

    dunegon kepeer ma skveleho zastupce v War for the Overworld

    homewordl a jeho zoficialnene pokracovani Homeworld: Deserts of Kharak je taky nadherne


    za me zatim spokojenost

  • Meow

    Za co stojí trojka a čtyřka Falloutu? Je pravda, že 76 je horší, ale jinak stojí za hov** všechny Fallouty od Bethesdy. :p

    • 0011

      Tak nevyrovnají se prvním dvěma Falloutům, ale tohle jsou trochu silná
      slova, 3 a 4 jsou dobré hry, mám spíš pocit že většina fanoušků původní série má problém s
      tím, že se jmenují Fallout, kdyby to byl Nuclear Wasteland 1,2 tak
      většině haterů dojde většinou jediný argument :-P

  • maros.goc

    "Fallout 3 a 4 za niečo stoja" :D :D :D :D ......okej Adam! :D Nadavat na Wasteland 2?!!! :D ....ale ano, s článkom viac menej súhlasím

  • "Stejně tak se to podařilo i Falloutu, kdy trojka a čtyřka za to rozhodně stojí..." To je hereze! To odvoláš!

  • frank.horigan

    AdamHomola - Pěkný článek, ještě přidám svou trochou do mlýna a sice se sériií ResidentEvil, kterou mám moc rád velmi úspěšně jsem se vyhýbal RE6, až do teď, kdy jsme s kamarádem chtěli něco na kooperaci a řekli si, jdem do toho. První scénář ještě ok, ale za Chrise je to opravdu hnus fialový.

    Se zabitím Aleberta Weskera (RE5) měla tahle série definitivně skončit, protože zkrátka není co vyprávět. Vše už tam bylo 100x.

    Remastery a remaky do toho nepočítám, ty jsou naopak vynikající.

    RE7, netuším přoč se jmenuje RE, není to Resident Evil. 

    • maros.goc

      prečo by RE7 nebol RE?

      • frank.horigan

        A co má společného s tím universem??

        Jsou tam postavy, odkazy na dej minulých dílů atd?

        Je to prostě hororová hra, ale RE svět nikde.


        • Carnage666

          Je tam Chris Redfield, Umbrella a vrací se i v osmičce.

        • maros.goc

          Čiže RE sú len známe postavy a známe mená? RE značka už dávno presiahla obmedzenia Racoon City a zombie. Čudujem sa vôbec, že to niekto môže takto brať....

          • frank.horigan

            Takže jakákoli hororová může být bez sebemenších vazeb pojmenována "ResidentEvil?" :)

            Představ si sedmou sezónu řekněmě "Hry o Trůny",  kde z ničeho nic bez vysvětlení nebude "Winterfell, John Snow a Brawoos a budou tam úplně jiné lokace jinými názvy, herci a mechanikami světa...

            Zkrátka, značka RE vždy dost stavěla na provázanosti postav, časových linií a celkově příběhovém propojení všech (i bočních dílů). - Ano, třeba i v bočním Revelations 2 z roku 2018 si zahraješ za postavu, která se naposled jen jako NPC objevila v původním RE z roku 1996. 

            • Takže jakákoli hororová může být bez sebemenších vazeb pojmenována "ResidentEvil?"

              Nemůže, protože naprostá většina (od jiných vydavatelů) by měla potíže s copyrightem. Ale když odhlídneme od toho a budeme řešit jen jméno, tak ano může. Další hororová hra se klidně může jmenovat Resident Evil, nebo klidně Simcity. Ničemu to nevadí. (jako někomu asi jo, ale ať žijí first world problems)

  • Effect

    Takový článek zveřejněný dva dny před odhalením fojmů z preview verze Mafie nevěstí nic dobrého...

    • yeniczek

      No já si původně myslel, že je to o Mafii, než jsem to rozklikl. Taky se bojim.

      • maros.goc

        skôr je to Homolov článok poukazujúci na veci týkajúce sa Vampire The Masquerade Bloodlines 2

  • W2, beckovy?

    Zminit F3 jako silny navrat, ok... ale zminit jednim dechem F4 aniz by padlo slovo o FNV?

    Co ze to, prosim?

  • schali

    Docela trefne, skvely postreh s Prey. Nesouhlasim s W2. To se povedlo a trojka je dukaz.

    • Derp_1337

      Myslíš Wasteland 3? No nevím, jestli je adekvátní mluvit o hře, která ještě nevyšla, jako o důkazu nějaké kvality.

      O kvalitě hry se můžeme bavit za pár dní až to vyjde.

      • No ale vzhledem k tomu, že trojka vůbec existuje můžeme určitě říct, že návrat Wastelandu byl úspěch. O hře jako takový si můžem myslet co chcem (podle mě schytal W2 spoustu nezaslouženýho hejtu od ortodoxních fandů původních Falloutů, protože to nebyl Fallout... což nikdy bejt neměl), ale rozhodně si vedla dostatečně dobře na to, aby udělali další díl.

        • Ono to chytlo i hodne hatu protoze "to kopirovalo Fallout!" a to hlavne od lidi kteri nemaji dostatek rozumu na to aby se podivali ze Wasteland naopak kdysi davno dal zrodit Falloutu. A ze navic na tom jako executive producer delal stejny clovek co stal u zrodu Wastelandu...

          • 0011

            Ještě před pár lety bych napsal že je to kec a že hráči nejsou takový tydýti, ale když jsem nedávno narazil tady na games na týpka, co tvrdil že připravovaný System shock(remake) vykrádá bioshock - stejná situace jako s wasteland 2 - věřím že ignorance nezná hranic ani v naší komunitě.

            • Me o tomhle presvedcila naprosto stejna zkusenost, akorat teda samozrejme slo o Wasteland a Fallout, no.

  • Coffin.Corner

    Po nepovedeném Thiefu 3, byl pro mě ten z roku 2014 spíše příjemným překvapením. Mise z opuštěného sanatoria je nezapomenutelná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit