Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Konečně hra, která mapuje všední život na Floridě.
    • Sr_Lobo
      To by se tam museli rvát postapo-důchodci B-)
  • Morraw
    Hra už se mi předtím líbila (letošní černý kůň pro září), ale po shlédnutí filmu to už je instabuy *1*
    Škoda jen, že do hry nedostali aspoň hlas Toma Hardyho.

    BTW zrovna instaluju Rage *5*
  • Tohle je hra která s každym trailerem vypadá snad líp a líp a to mě zprvu ani moc neoslovila *4*
  • Colby.Sawyer
    Doufám že to bude taková pecka jako film. Ale vývojářům věřím tak snad to vyjde.
  • Konfrontace tematu civilizace skrze pedal na podlaze posvarovany kary schopny celit pustine, ktera zatim pusobi jako pustina a ne jako podlozka pro tuny "points of interest" me bavi moc. Vic nez zpusoby jakym jde na vec Fallout. To cely, stimulovany Maxem ze stribrnyho platna a vzpominkou na RAGE, mi drnka na ty spravny struny. Jen to cely neposlat do kopru slabouckym pribehem.
    • "...tematu postapokalypticky civilizace..."
  • Blue.Shark
    Doufám v možnost pořádně šílených modifikací auta.
  • Doufám, že auta nebudou vybuchovat po 1 střele z brokovnice jak je to v traileru..
  • A toho jsem se bál.... (film je sice absolutně skvělej, ale jakmile hra tahá z filmu tak to neni dobrý)
  • Doufám, že jsem Vám tim předchozim komentem nezkazil lajnu v doufání :D
    • Jak vidíš tak zkazil *15*
  • Já jsem četl, že to naopak podle filmu nebude a hra si bere jen myšlenku post-apokalyptickýho světa...ať jo nebo ne, zatím to vypadá skvěle...jinak tady jsou všechny trailery ke hře, dokonce v češtině - https://www.youtube.com/playlist?list=PLit5NSxad4-_eKWXwkCz6HT2D5SpRqKpX

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit