Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Tak každému nevyhovuje rychle ubíhající styl hraní, žejo. "Poflakování" je někdy i dobrý prvek hry ^^
  • Hrát za černou uklízečku, co místo úklidu v náramně velkém bytě, šmíruje boháčovi v soukromých záležitostech života, je určitě náramná zábava. Já to tedy nehrál, ale vzhledem k dosavadní nudě a šedi, co tito kutilové z Tale of Tales vydali a já si mohl ošahat (Bientôt l'été, The Path, Fatale) silně nedoporučuji. Na to fakt potřebujete mít zvláštní náhled na herní produkci a co od ní očekáváte. Můj problém vždycky byl, že se velmi brzy stanetu obětí stejného prostředí a vyprávění neplyne dostatečně rychle a já pak horko těžko hledám vůli "hrát" dál. Mimochodem 6 let stárá The Path (to je doba, kdy mi tenhle druh her přišel ještě zajímavý) vypadá lépe. :)
  • https://33.media.tumblr.com/335dcf667f2acc0e16119108fd5e962c/tumblr_n52jdeevwe1rxcu96o1_500.gif
  • Asharak
    Skvělý díl :)
  • Mart9
    Pustil jsem si to kvůli vám ještě jednou a Lukáš tentokrát skutečně zapomněl nějak vyjádřit, jestli je to dobrá hra. Pochválil tomu jen soundtrack, jinak řekl, že je občas potřeba přimhouřit oči. Celkově to vyznělo tak, že je hra spíš jiná než dobrá.
  • ?? svuj nazor rika v komentari, ktery tam zazni
  • Theon "Smraďoch" Greyjoy.
  • Mart9
    Tak potom je vše v pořádku.
  • MickeyMutant
    Ten byt je učiněnej Karlštejn, noční můra každý uklízečky.
  • to bude možno tým, že to nie je recenzia
  • Mart9
    Udělal jsem si obrázek, jestli je to dobré podle mě, ale jak jsem to dokoukal, nějak jsem postrádal i názor recenzenta.
  • Vegen
    Nedokážeš si udělat obrázek z toho co bylo řečeno? :-)
  • Mart9
    Nějak jsem nepostřehl, že by tam bylo řečeno, jestli je Sunset dobrá nebo špatná hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit