Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrůza.
    Tohle žádné "nejlepší hry roku 2015" není.
    Pravý název by měl být "pojďme udělat reklamu nějakým nízkorozpočtovým (indie) blbinkám."
  • on je fakt gay?
  • Neodporúčam sledovať divakom mladšim ako 70 rokov. *1*

    šak ten moderator neni normalny, to propaguje GAY pomocky ?

    čista buzna, a potom sa čudujme ,že mladež si mysli,
    ze byt GAY/homoš/buzerant je COOL a IN *11* *11* *11*
    • Thorleif_cz
      Já se spíš velmi obávám toho, co začíná být na internetu pevně ukotveným jevem a to sice. že si poměrně široká skupina uživatelů zcela evidentně myslí, že být IDIOT/debil/vypatlanec je COOL a IN *9*
  • Ten výběr mě fakt trochu zaskočil, protože si nemyslím, že by polovinu z těch her lidi hráli nebo v některých případech dokonce znali. Chybí mi tam hry jako SOMA, naprosto vynikající The Talos Principle, Pillars of Eternity (i když jsem nehrál, tak ohlasy byly veliké) nebo třeba Dying Light. Za absenci Fallout 4 jsem velmi rád. Za mě osobně z téhle nebídky vyhrává Witcher 3.
  • To vybíral buď někdo, kdo nemá vkus, nebo někdo, kdo nemá mozek. Osobně nesouhlasím s většinou her, co tam jsou a naprosto nesouhlasím s celkovým pořadím.
    • tak si stezuj u losovaciho zarizeni *15* *15*
  • Jako pillars of eternity je asi tak jediná hra která stála za to tenhle rok, pak možná Metal Gear a Witcher ale to je bohužel z kompletně všech her všechno. Špatnej rok pro hry a ještě horší pro strategie
  • TheGGG
    jinak ta cosplayerka meh, tento trash styl rozhodně není nic pro mě... Bíbr doesnt approve trash life style...
    .
    .
    .
    .
    kryptu bych ji asi přelifroval, to zas jo...
  • Na jednu stranu nesouhlasím s Life is Strange na 1. místě ale na druhou jsem zase rád, že se tam vůbec nedostal ten nedodělaný Fallout
  • TheGGG
    no jo, na games to prostě normální hra vyhrát nemůže...
    • Vojta_Ilavsky
      Řekni svých výherních deset her.
      • TheGGG
        klidně chlapče.
        1. Witcher 3
        2. Bloodborne
        3. MGS V
        4. Batman: Arkham Knight
        5. Until Dawn
        6. Dying Light
        7. Rise of The Tomb Raider
        8. MK X dále 9. HALO 5 a 10. Mad Max a jako bonusové místo remaster Homeworldu...(konečně přijatelná grafika...)
        • Vojta_Ilavsky
          Inu, proti gustu žádný dišputát.. Aspoň jsou tady zastoupeni i kežl plejeři.
          • TheGGG
            BTW: né každý hraje hry z glitchstarteru od nějakých zasmrádlých hippíků..
            • Nehádejte se.. oba dva jste idioti..
          • TheGGG
            a to platí i pro tebe, doufám, že si připadáš jako správný alternativec, eště kérku s divným kruhem na ruku a svááž bradku a mužeš popíjet v čajovně...
            • TheGGG
              haha, prej klenot. Ty jsi vážně naprostý wanna be a neznalec... Hned mu narostou chlupy na pr*eli a myslí si, že pozná kvalitu...
              To mě spíš ty řekni, co tě na té hře tak bavilo... Stupidní příběh, směšné postavy, nuda a stereotyp, absolutně nezajímavá náplň, nula pořádných cutscen... otřesný voiceacting... prostě hra tak maximálně 5/10, zahrát a zapomenout... navíc nijak těžká nebyla, na střední jsem to tam pokosil, protože stealth tam byl dokonale nudný, tak alespoň pár hlav useknout, když už za to člověk vyhodil prachy...
            • Vojta_Ilavsky
              Rád jsem ti vyvrátil tvoje s r a č k y. :) Jo, dalo se čekat že Dishonored, vcelku lehká hra i na nejvyšší obtížnost, na tebe bude moc těžká, jinak nechápu co by se ti mohlo na klenotu posledních pár let nelíbit.

              Edit: Na Dishonored mě strašně bavil svět, bavila mě explorace, čtení knížek, vyzobávání run, amuletů a obrazů, stealth a combat, bavili mě nepřátelé a ability, příjemná nelinearita, srdce bylo ohromně fajn a neskutečně mě ho bavilo ho poslouchat. Postavy byly dobrý, příběh mi nevadil, ale v paměti mi neutkvěl, asi jako jediný z tý hry. Absence cutscén je u mě ohromné plus a nezaregistroval jsem nijak otřesný voiceacting. Líbila se mi taktéž hudba a celkově ozvučení, grafická stylizace byla pěkná a běželo to náramně. DLCýčka byla vyloženě super. Skvělý level-design. Jedna z nejlepších her za posledních pár let a srdcovka, navíc subžánr steampunku(whaleoilpunk, transpunk?) a dystopické neo-viktoriánské město.. Atmosféru, svět a perfektní hratelnost spolu s doopravdy skvělým level-designem jsem si vážně zamiloval.
            • TheGGG
              díky za absolutně nezajímavé informace o tvém životě... a za tvůj pomýlený názor, že dishonored je pecka LoL...
            • Vojta_Ilavsky
              Mám strniště, bradky nesnáším a kérky mě nijak zvlášť netankujou. Do čajovny chodím pouze pro uhlíky a pro tabák.
              Jen tak mimochodem, jediná hra kterou jsem kdy zabackoval je Triple X Tycoon a ta je ještě k tomu na IndieGoGo, ne na Kickstarteru. Jakožto alternativec bych si taky sotva užil takový pecky jako je Dishonored, Bioshock série, Wiedzmina etc..
  • dobrý výčet her, škoda že chybí SOMA ale i tak dobré

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit