Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak u mne je pořadí tří jednoduché.

    1 - SW:Rebellion - neprávem opomíjená a zřejmě zapomenutá strategie ze světa SW
    2 - KoToR - netřeba myslím komentáře
    3 - Tie Fighter - Ehm, tak přiznejme si, kdo kdy nechtěl létat za jedinou a legálně zvolenou stranu, neboli Impérium *3*
  • Ještě by to chtělo vyhlásit 3 nejhorší hry na téma Star wars. Ale to první místo by s přehledem získala ta blitka co teď vydali pod názvem Star Wars Battlefront... *8*
  • frag.ment
    U mě vede X-wing a s tím spojené další díly. S páčkovačem (analogovým joystickem) na PC naprosto úžasné.
    • X-wing alliance a útok na hvězdu smrti *7*
  • MikeR
    Co to bylo na konci? Tak já se tady snažím jak blbec, koukám na díl, kterej mě prakticky nezajímá, protože Star Wars mě nezajímaj, utrhnu si pět minut vzácného času jen abych Games vykázal na Streamu sledovanost a přijde takovejhle podraz? Jak "fuj je to?" Trochu úcty, jo, kdyby trochu úcty. *16* *1*
  • Moje trojka: 1. KOTOR za parádní příběh, co by neudělal ostudu ani na filmovym plátně. 2. Jedi Knight: Jedi Academy za multiplayer, u kterýho jsem strávil opravdu hodně času, a dokonce mě to s kamarádem přimělo i k založení herního klanu. 3. Dark Forces za vzpomínky na moje herní začátky.
    • já nějak nechápu, proč je některými vyzdvihována Academy na úkor Outcasta. Academy měla o něco lepší souboje s meči, ale ve všem ostatním byla horší než Outcast. Týká se to zejména designu levelů a příběhu. Outcasta jsem projel dokonce asi 10x, Academy asi 2x, prostě mne tak nedokázala nadchnout.
      • Však já taky píšu, že se mi Jedi Academy líbil kvůli multiplayeru, kde se využijou právě ty lepší souboje s meči, o kterých píšeš *3* Ohledně příběhu v singleplayeru souhlasím, že Outcast na tom byl líp...
      • Přesně, Academy je takový divný slepenec v podstatě bez příběhu. Nejslabší ze všech Jedi Knightů.

        IMHO se přeceňuje stejně jako X-Wing Alliance, která byla po herní stránce divná. Nevyvážené mise, místama nehratelné, nejslabší hra od Lawrence Hollanda...
  • Yoda stories.
  • Moje osobní top 3 star wars: Star wars: jedi knight: jedi academy (nikde nebyly lepší saber duely, celá série byla supr), X-wing vs Tie fighter (multiplayer wow! i starší díly byli užasný), Knight of The Old republic 1 (pouze první díl, nezapomenu na scénu se skřiňkou v podmořské základně= stč skrz škvíru lightsaber).
    • Jen dodatek. Né že bych studoval plakáty původní i nové pro starwars, ale všimli jste si na tomto průvodním k článku Vaderova saberu? (A to nemluvím o barvě, ale o záštitě, kterou jsem nikdy u light saberu,neviděl... až do Force awakening).
  • Na PC jedině Empire at War (Gold) ... není lepší hry páč všechny ostatní nejsou strategiemi , nebo nedosahují takových kvalit .

    EA s C&C se v té době měli přiučit a nemusela celá série skončit v propadlišti dějin ...
    • A hrál jsi někdy Total Annihilation? To byla panečku pecka...
    • Tilwaen
      Však ji vyvíjeli Petroglyph, tak se není čemu divit.
  • Dark Forces
    Jedi Knight + MoS

    Podle mě geniální hry, Outcast a Jedi Academy především je podle mě o poznání slabší. Republic commando nemá tu správnou SW atmosféru staré trilogie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit