Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    Juhů...konečně po letech FPS Star Trek, jen mě trochu vadí že není pořádně vidět jestli to bude na motivy klasického ST, ať už z doby TNG nebo TOS, nebo to bude z alternativní reality posledního ST (brrr...tfuj)..ale doufám že to bude řežba jako Elite Force 1, 2.
    • MishKonn
      Ksichty Chrise Pinea a Zachary Quinta ti nestačí?
  • už ať je
  • Neříkám, že to musí být špatná hra, jen je mi líto výběru žánru. Kvalitní vesmírný simulátor už nevyšel spoustu let...
  • God-of-War
    To video nevypadá vůbec zle
  • DarkHawk
    Je to parádní.
  • ať si ten výblitek podle zmršenosti J.J.Idiota, pardon Abramse strčej někam, nehodlám podporovat kurwiče univerza, kterej měl být už od 1.řady LOST zavřenej v Bohnicích a ne, aby mu dovolili kurwit ještě něco jinýho
    • dost tvrde slova...ja som velky fanda startreku..vyrastal som na nom...milujem ho a musim povedat, ze ma Abrams vobec neurazil tym co s tym univerzom spravil.....pokial clovek prekusne koniec vulkanu, tak je to uplne v klidku....uvidime, kam to posunie dalsi film....ale je podla mna naivne ocakavat, ze holywoodska produkcia bude za take prachy ake do svojich projektov vraza natacat neakcne dvojhodinove epizody objavitelskeho serialu.....toto konkretne zanechali aj ostatne ST celoveceraky a isli do toho akcne ...podla svojich moznosti. Svet sa meni ...ludia sa menia .... hviezdne vojny sa menia....preco by nemohol aj star trek?...len koly par zatrpknutym geekom bez invencie?....ako som povedal....velmi naivny pohlad *5*
      • Black_Hand
        Svet sa meni ...ludia sa menia .... hviezdne vojny sa menia....ja jsem u posledniho ST usnul... :P
    • Hairy_Ass
      Kur*ič universa to být nemůže, když pracuje s alternativním vesmírem. Když se ti to nelíbí, tak se můžeš vesele tvářit, že nový ST neexistuje. *3*
  • Star Trek Armada I a II, Star trek Bridge Commander, možná drobet Star Trek Online. Byly a jsou nejlepší hry o Star Treku :)
    • Black_Hand
      25th Anniversary a Judgement Rites z vlastni zkusenosti taky. a pak pry The Fallen neni spatny. co treba starfleet academy?
      • starfleet a klingon academy byly super , a pak samozrejme Final unity, jedina adventura co jsem kdy hral ;)
  • mass trek, jen je nejakej hranatej celej , osobne si myslim ze to bude sra*ka, ale nechme se prekvapit :)
    • horsi nez tri barvy na konci ME3 to nebude :-)
  • This is not Star Trek! :)
    • 笨 *7*
    • a tohle není anglický forum frajere, tak si tu angličtinu nech *7*
  • MishKonn
    11x slovo hra v sedmi odstavcích...gratuluji Aleši, znovu jsi prokázal, jaký jsi profík :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit