Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolfcastle

    Tak znovu kolik procent si vemou konzolové platformy ze zisku vydavatele když 30% steamu je prý moc...???

  • sukovf

    To je fakt šokující. Zkusil si někdy někdo na ty konzole něco napsat? Je to brutální pain a navíc to jen přidělává problémy, když jednou dojde na konverzi mezi platformami. 

  • KrPa

    sem rad, ze steam jde pomalu ke dnu, snad si to taky uvedomi a zacnou zase delat dobre hry

    • Ke dnu zatím ještě nejde, ale osobně jsem jenom rád, že se na PC konečně našla nějaká pořádná konkurence, která Valve může pořádně zatopit (viz. Metro bude jeden rok jen na Epic storu).

      Valve si to zaslouž, protože usli na vavřínech a nedělají nic pořádného a jen shrábnou prachy ze Steamu.


      • JamesFaith

        Konečně našla?


        Patrně ti uniklo, že ta konkurence už to tady zkouší delší dobu, třeba na Originu, Uplay nebo Humble. Epic je zatím jen nejnovější přírůstek a tím, jak hbitě předělal dokončenou hru na svou exkluzivitu, si mé sympatie zrovna nezískal.

        • Tvoje smypatie třeba ne, ale naštěstí tu je spousta lidí, kteří další program v PC a kliknutí na jinou ikonku na ploše neřeší a kteří tu hru na Epic storu koupí.

          A to je dobře, protože pokud vývojáři uvidí, že Epic store má pro ně smysl, zdrhnou radši k nim, než dávat 30% výpalné steamu.

          • Veskoslav
            A jaká je výhoda pro koncového zákazníka, když je cena stejná?!
            • Tak Metro má v USA cenu o 10 dolarů menší na Epic storu a snad bychom se mohli tedy dočkat i my - tudíž ušetříš nějaké ty prachy oproti nákupu na steamu při vydání.

              Plus z tebe při nákupu na Epic storu mají vvojáři více peněz (88% vs 70%), takže pokud je chceš podpořit více, Epic store je jasná volba.

    • Veskoslav

      Pomalu ke dnu? Proboha. A jak jako? Stejný jako novináři na Bonuswebu...Steam má takovou sílu jako všichni ostatní dohromady. A po pravdě, jenom masochista kupuje Ubisoft hry přes 3. stranu na pc...Takže ani tenhle odchod je nemusí bolet. Pro hráče není naprosto žádná výhoda přestupu například na Epic. Není levnější, nemá lepší podporu atd. Konkurence je fajn, když z ní těží hráč, ne herní studio...

  • Majkl

    Koupil jsem si nedávno Tekken 7 na PS4, jelikož jsem si nevšimnul že je už i Steam verze, tím jsem se defakto ochudil o online multiplayer, který je na Steamu zadarmo, ale na PS4 musíte za online mulťák platit, i když je to ta samá hra. Příště už budu chytřejší a u multi platform titulů jedině Steam verzi, proč totiž platit za něco, co můžete mít jinde zadarmo, že?

    • No zase se vyhneš všech možný cheaterům, kterých je v PC hrách plno. Ono má každé svá pro i proti.

    • Jestli tě to potěší, tak co jsem četl, tak PC verze má technické problémy pro některé hráče + máš méně lidí, co to na tom kompu hraje + na PS4 rozhodně nenarazíš na cheatery.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit