Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hral jsem demo, a vůbec mě to nebavilo.
  • Dalsi hrebik do PS Vita rakve!
  • Po te co vysla sra*ka zvana D III tak neni tezke se stat kralem v tomhle zanru ...

    Apropo kdyz tak na to video koukam, tak si rikam, jeste tomuhle chybi aukce a mame tady dalsi D III.


    Uz aby vysel Grim Dawn a zachranil cest tomuhle skomirajicimu zanru.
    • běž si vzít prášek a nedržkuj
    • Poté
      à propos
  • vsechno je lepsi nez D3
    • GeForcer
      Diablo III je fajn hra a zabaví na dlouhé chvíle, ale je kolem toho prostě moc hluku, naprosto bezdůvodného, to je všechno.
  • dovolim si polemizovat s autorem že vydat akční rpg v dobe kdy vyšlo diablo je šilenstvi. i na pc ma tenhle žanr šanci po neuspechu a zklamani z diabla 3
    • JohnyTheZik
      At je zklamani z Diabla 3 jakkoliv subjektivni zalezitost a vubec ti ji neberu, tak rict, ze D3 je neuspesny, je kravina.
      Tady jsou taky lidi zklamany, ze CoD je porad to samy, ale je to podobne neuspesny jak diablo... Vydat jinou hru stejne zamerenou je pak spis otazkou velkyho marketingu jako mel napr. BF3.. A to si troufam tvrdit, ze v dnesni dobe zadna jina diablovka nema..
      • Neboj vydani Grim Dawn a Path of Exile se blizi a nepotrebuji zadny megahype ala Diablo, protoze DIII si udelalo takovou "skvelou reklamu", ze tyto hry se budou prodavat sam, protoze na trhu je po temto zanru hlad a je ho nedostatek. Obzvlaste ted po tom"fail roku" od Blizzardu.
        • JohnyTheZik
          naivita.. hry se budou prodavat samy, protoze tobe vadi, ze diablo 3 je takovy, jaky ho v Blizzu udelali..
        • samy
          tomto
    • N7N7
      Souhlas. *3*
  • Tak podle recenze se mi zda, ze dungeon hunter na ps vite je lepsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit