Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oprava, chybějící.
  • to nemaj lepší propagační screenshot? já jen že tenhle s tim trávníkem řídkym jak moje stolice po obědě v mekáćí je zrovna pěkně hnusnej
  • TheGGG
    Koupeno a je to luxus. *14* *14*
  • Keyz
    To je hnus *11*
  • TheGGG
    Furt nevím jestli to koupit. Už sem to měl dvakrát ve virtuálním košíku a eště sem se k tomu nedokopal.
    • Uprimne nikdy sem nepochopil jak se tadle hra muze nekomu libit a jak je oslavovana. Asi jsem divnej. Tadle hra mi totiž prijde jako nejaky demo. Hral jsem to jak to vyslo bez dlc takze mozna je to tim. Neustale repetetivni side mise bez napadu (sou asi tri druhy). Zakladna na nic, nic neprinasi a mas ji postavenou asi tak za pet minut. Rpg prvky vůbec nic neovlivnujou a hra de dohrat bez potizi bez nich. Kamarad to dohral a ani nevedel ze tam jsou. S pribehem se nikdo neparal ale o ten tady asi neslo.
      Zkratka bejt tebou bzch si to kopil leda tak kdzbz to stalo tak kilo na vyzkouseni. Ale za me rozhodne mizerna koupe.
      • Tak bez "rpg" prvků to dohrát nelze a hru celkem ovlivňuje jestli hraješ za zelenáče kterej se hned unaví/má míň životů atd, tu základní základnu vylepšíš hned, ale je důležitý hledat větší základny s mnohem větším počtem míst aby se ti tvá komunita rozrůstala. A ano a časem se hra stane repetetivní, ale já se u toho bavil dlouho
        • Jack1947
          Navíc to DLC tomu přidá ještě na zábavě.
      • TheGGG
        pff, tak už se rozhodněte, na steamu zas píšou jak je story super a všnichni tomu dávaj palce hore. Bohužel osobně neznám nikoho kdo by to hrál, ale asi to risknu.
    • Tos měl říct. Zdejší diskutéři by Tě (k tomu) určitě rádi dokopali. ;)
      • Jack1947
        Tomáš Vesely detected ass Veskoslav alias Veska. PROJECT terminated... ZZCCHHCFDDS.
        • Jacku, ty si h*vado..
          • Jack1947
            Ano Veskoslave ááno? *5*
            • Jack1947
              Ty máš problém že se dostáváš do diskuzí co fakt nemáš ... zapotřebí. W-blog jsem opusil páč komentáře zrušily ano, potom už tam taky nikdo moc nepsal takže to ani nebylo zajímavé ale na ty časy tam nezapomenu pač pár lidí se kterýma se dalo normálně bavit mi bude chybět. Nevím jaké mozkové výplachy si měl na mysli očividně si trochu přebral nevadí... btw jsem rád že jsem humorná postavička vždycky potěší slyšet (tedy číst) taková povnášejicí slova a zvláštní je že tebe si nák otamtad nepamatuji... hmm. *7*

              Neměl si na mysli oo velkého Veskoslava? ten ti s tím asi nepomůže milý Dagone... žial bohu ne. *5*
              Pro debílky, Tomáš Veselý je nejspíše jméno Veskoslava tzv... dává to víc smysl než vaše anonymské blytky. Nemůžu se fakt dočkat kdy anonymové si už ani neuprdnou ( zároven mi budou scházet ti normální - jenže ty se regnou).
            • Aha ano... a samozrejme min. druha tunajsia humorna postavicka, hned po totalne zmagorenom Bieberovi, ktoremu uz ocividne fetovanie v relativne mladom veku rapidne nahlodalo sedu koru mozgovu... *12*
              Zial, Jack je podobny pripad, hoci jeho diagnozu by som si nedovolil stanovit radsej ani po 8. rokoch studia mediciny. Staci si mi spomenut na jeho mozgove vyplachy na niekdajsom w@rezblgou, ktory samozrejme opustil vo chvili, len co si ho uz na danom webe prakticky nikto nevsimal (kto by neustale reagoval na jeho pubescentne vylevy) a iste musel chudak ukrutne trpiet, ked na spominanej stranke zrusili pisanie komentarov na vecne casy... Nanestastie, ako sa zda, prave vdaka tomu nas teraz Jack musi o svojej stale viac a viac rastucej stupidite presviedcat na games.cz. Kedy to len skonci??? Oooo, sam Velky Atom, daj nam znamenie KEDY!!! *7* *1*
          • Spis jen ret4rdovanej krypl.
            • Ale tak nějak pořád chytřejší než zdejší většina, takže ono to je jedno...
      • TheGGG
        Vím, ze se pořádají pravidelné pogromy na každého kdo není zaritý fanatický retro PC MASTER RACE.
        • Za to ty si, ako tak priebezne sledujem jednotlive diskusie (a neverim vlastnym ociam, co tam vidim), zrejme uplny "neretro" PC MASTER RACE a podla toho aj vyzeraju tvoje hlasky tykajuce sa hier (t.j. vyznas sa v nich asi ako koza do petrzlena).
          Lez, s mamlasom, ktory je natolko sialeny, ze si da ako avatara fotku svojho oblubeneho "neretro" tzv. "spevaka", sa nema vyznam dalej bavit...
          Uprimne povedane, cudujem sa vsetkym zucastnenym diskutujucim osobam, ze prave tomuto EXOTOVI stale tie jeho dementne hlasky zeriete a este ho podpichujete, aby v tom pokracoval. Aaaaach jo. Ludia su fakt nepoucitelni. *7*

          A preto jdu tradicne blejt, velebnosti... *11*
    • Doporučuji tomu dát šanci.

      Já v tý hře strávil víc jak čtyři desítky hodin a velice často se k ní ještě teď vracím.
      • TheGGG
        No jo, je to na steamu ve slevě, má to podezřele nízký HW nároky a všichni to chválej. Tomu asi budu muset dát šanci. Koneckonců při kapesným které dostávám, je pár éček nic.
    • BoB.2
      To je proto že jsi na koncertě dostal tou flaškou po hlavě.
      • TheGGG
        bylo v ní zamilované přáníčko.
        Jinak, už si se naučil anglicky?
        • BoB.2
          Ne, ale zaslech jsem pár tvejch písniček a ty asi taky ne.
          • TheGGG
            *14* *14* ty posloucháš mé písničky *14* *14* To jsem rád, můj sexy přízvuk nezbedného chlapce tě určitě dostal. Jsem rád že se učíš anglicky, právě díky mím songům.
            • Opravdu? Chybějíci čárka a hned neznám základy gramatiky? A jsem "podřadný člověk", kvůli tomu, že narozdíl od tebe nepoužívám vulgarismy? Ach ano, jenom lidé nejvyšího charakteru používají slova nas*ano, jak "intelektuální".
            • Vyprošuj si co chceš, lopato. Hraješ si tu na pryž, ale sám máš na prahu nas*áno. Ale s podřadným člověkem, kterej ani nezná základy gramatiky, kterou se tu směšně ohání, se vybavovat nebudu.
            • he/he

              Chybějící čárka méně bije do očí, než "mím" a vyprošuji si oslovení "amatére".
            • Anonym

              Chybí ti čárka za panebože, amatére.
            • TheGGG
              Oh, jedna chyba a grammar nazi už lezou z díry.
            • "Mím" songům, panebože nauč se psát gramaticky správně nebo se alespoň nauč psát správně měkká a tvrdá i/y.
  • Jak hrát hru, kde ti všechny sympatické postavy sežerou zombíci?
    • kaermorhen
      Lze to hrát tak, aby je nesežrali.
    • Jack1947
      Přestat to brát citelně a být chladný jako kámen...
    • tak, aby je nesežrali? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit