Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nèeeeeeeeee ty blazni to urobili
  • 07EvilAngel
    Spojit můj milovaný Silent Hill a Normana? *14* Prosím, nezklamte mě!
  • Co rikate na Silent Hill?
    • Zatím nevím, líbil se mi first person pohled který mi připomněl výborný 4 díl ale doufám že bude možnost volby. Norman Reedus působí jako pěst na oko a Del Torro je poslední roky brakař takže celkově nic moc.
      • Vyborny 4. dil? Pro me po Homecoming nejslabsi dil. Duchove proste ne, k Silent Hill pro me patri psychickej terror a hadanky, ne akce a bubu momenty. muzu se zeptat co se ti na 4. dilu libi? Zadnej flame, fakt me to zajima ;-)
  • HHUHUHU. *8* *8*
  • RangerCZ
    Si pořád ještě pamatuji, jak to můj táta hrál na PS1.
    Mě bavilo se na to koukat, vždycky když přišel domů, přines jsem CD a říkal : Zahraj to, prosíím :D


    Nojo, starý dobrý časy mého dětství :)
  • Ja chci Akiru Yamaoku!
  • Nějak tuším i filmové zpracování. Uvidíme.
  • ešte raz budem počuť OH MY GOD asi zabehnem rituálne podpáliť po jednom výtlačku každej svätej knihy na svete...
  • S přístupem talentovaného hideo kojimy a genialní režisera del tora tu máte něco co by mohlo velice překvapit.Pro uctívače původní trilogie(a trochu nepovedeného čtvrtého dílu)nutnost.Pro mě motivace pořídit se ps4.Zavidím lidem co pocitují ten strach co je sytí a baví.Já mám tu smůlu že mě nic nedokáže viděsit.Možná se leknu,protože jsem to nečekal.Přítomnost pokřivených bzardních postav skrytých v temnotě ve mě nebudí žádnou hrůzu.Opravdu.silent hill,forbiden siren,fatal framme atd. všechny díly těchto sirií mám za sebou a nemůžu říct ,že bych se budil hrůzou a pokud jo tak z jiných důvodů(hypnagogie).je asi 3 roky zpátky co mě napadlo zkusit experiment s moji psyché: poslech kompletního SH1 soundtracku .V čase 1:00-2:00.byl jsem vzhůru a čučel do tmy.Poté s mobilem v ruce a minimálním osvětlením se dolopotil na wc s usměvem na tváři.mě prostě nic neviděsí.

    Co mě naopak pobavilo byli letsplaye.frekventované slovní usa výlevy typu o my god o my god o fuck o fuck vážně rozřehtalo mou bránici.Proč se nezasmát když vám kazí zážitek.
    • Otázkou zůstává zda-li se snažíš přesvědčit nás nebo sebe ? Silent hill jsem vždy vnímal spíš jako dekadentní zážitek s prvky nihilismu než hrůzostrašnou podívanou z které se p****u. A mimochodem, věřím že reálná šance smrti, nejlépe brutálním způsobem by tě v reálu vyděsila natolik, že by jsi neudržel svěrače ;)
      • Doporučuju ti znovu přečíst můj příspěvek a trochu víc se nad tím zamyslet. *3*
        • Doporučuju ti tu nehonit triko a trochu víc se nad tím zamyslet. *3*
          • Skvělý nápad.mužeš začít.
  • Jasny ale zas to bude jen pro PS4 a pro PC to nikdy nevyjde, stejne jako ten posledni :( Kvuli tomu konzole kupovat nebudu, abych mel doma hromadu kramu :(
    • ...tak si dalsi zadubeny pcckar poplakal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit