Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufam že to vyjde pozděj i na pc
  • Jedno velký WTF . Naháč (= dítě?) , nějaká ta elektronika , ropa a vychcípané pobřeží . Navrch vznášející se pětka lidských siluet .... Buď se vrátil Hellraiser , nebo by se taky tenhle trailer docela dobře hodil k dalšímu Deus Ex ...
    Tak či onak Kojima uměl zpracovat na výsost byl stealth žánr . Omáčka okolo - všechny ty , paramilitární agentury , klonování , vztahy -táta máma zkumavka a vláda - pak jen vkusně dokreslovala děj .
    Ale řekněte mi, kdo mu ani jednou nevytknul mechanické draky , balonky, ohnivého koně a hlavně nemožnost konečně si pořádně zaovládat toho Metal Geara !!!!
    Pravda MGS mohl být pro Sony tím , co Zelda pro Nintendo . Pamětihodné hry se však nerodí jednou ročně dle plánu , ale klidně pět šest .... jedenáct někomu s štědrými dotacemi kvasí v hlavě a pak se třeba i zrodí Shenmue ;)
  • Jack1947
    Třeba to bude nakonec lepší volba než kříšení zapomenuté legendy... nová značka Reedus je celkem drsnák *3*
  • Pokud to nebude další survival hra, tak to může být zajímavé.
  • Hideo Kojimaaaaaa!!
  • To bude nějaká čertovina. Už se těším jak začne Kojima tenhle bonbon rozbalovat. Hlavně aby se Reedus nestal nejobsazovanějším hercem v trailerech.
  • Trochu mě zarazily ty ťápoty rukou místo nohou v písku... To jako to mimino chodí po rukách .?!
  • takhle to dopada když se netalentovaný vývojar rozhodne delat hry se silnzm pribehem. ješte že ho ve filmovem prumyslu nechteli *1* proti nemu je i uwe boll oscarovy režiser
  • Hov@da. Když už máte u každýho videa reklamu, tak ať není pokaždý na plný koule. Takhle hlasitě není kódovaný na internetu jediný video. Právě jste mi odpálili uši. Radost se tady na cokoliv podívat. Člověk má nastavenou v systému nějakou hlasitost, která drží standard na všech běžnějch místek a pak přijde sem a dostane infarkt. To se jinak říct nedá.
    • Mně tam naběhlo KFC, ale jestli mi chtěli nabídnou rozvoz zdarma jsem nestihl *2*
  • prečo ma usb kluče na krku ? žeby nejake future

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit