Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RedEagle
    Off topic ale ten XCOm 2 War of the chosen musi byt fakt dlha hra ked uz od vydania hry su 2 tyzdne a stale tu nie je na tu hru recenzia :))
  • Na jedničce Total Warhammeru ujíždím dodnes, teď teda asi týden hraju něco jiného, ale mám přes tisíc hodin. Total wary jsem před tím hrál pouze jedny - Rome Total war jedničku. Až díky warhammeru jsem se o tento typ her začal skutečně zajímat a ......prostě pointa je v tom, že jsem se na dvojku nezřízeně těšil do doby než jsem zjistil, co za rasy tam bude. Rázem jsem věděl, že High Elfové jsou jediní, které budu hrát prvních pár stovek hodin a pak se možná podívám na další (nejspíš na ty další elfy). Takže jsem vážně rád, že to vypadá, že nebudou nudnou rasou, ale krom klasických věcí budou mít i neklasické a zrovna tyhle diplomatické možnosti jsou víc než zajímavé. takže zase o důvod víc těšit se na tu hru. Jen doufám, že v DLCéčkách dorazí i nějaké jiné zajímavé rasy. Rozumím tomu, že pro mnohé lidi budou zajímaví skaveni nebo lizardi, ale pro mě ne. Takže sláva High elfům a jejich proradnosti *1*
  • Ten na fotce vypadá jak Loki z Avangers a Thora :D
  • jamar28
    No já jen doufám, že tam těch agentů a podvratných operací nebude přespamováno. V prvním dílu mě občas štvali "nesmrtelní" agenti, kteří mě pravidelně zdržovali armádu nebo zabíjeli jednotky.
  • To se vazne najde nekdo kdo presel zakladni hru za vsechny rasy, ze potrebuje nove? Snad brzo na to nekdo udela historicky mod.
    • Představ si, že prošel a chce víc... Jinak, na co historickej mod ty joudo? Tyhle mody vznikaji a jsou na předchozím díle, Attilovi.
      • ješte porad nemužeš skousnout jak jsi prohrál v minulé diskuzi?
        • Bobe, já ani nevim jestli jsi vtipnej a nebo směšnej. Ale spíš směšnej, protože srovnat Total War a MaB je směšný *1* *1*
  • Bude ještě před vydáním pátá strana nebo je to pasé? Rád bych tam viděl Tomb Knights, ale čekat na 3 díl se mi nechce :D
    • Ne, v základu budou 4 nové rasy, ale s Tomb Kings se tak nějak všeobecně počítá jako s první DLC rasou, takže do 3. dílu nebude pravděpodobně třeba čekat.
  • XorxoxTalarius
    Mala technicka, kdyz uz pisete jejich nazev z pulky cesky, nebylo by lepsi je rovnou nazvat Vzneseni Elfove?
    • tvoje technická je u zadele. Zhuleni elfové jsou best. ill be high on my pride!
    • Fraizer_cz
      bylo by lepší, kdybys psal s diakritikou
    • Tohle je uz soucasti spisovne cestiny, stejne jako napr. hamburger a dalsi prevzata cizi slova
    • JakubT
      Dávalo by to smysl, ale v české komunitě se jim beztak říká high elfové (pokud se to za posledních 5 let nezměnilo), takže to asi má cenu zachovat jako konvenci.

      I když vznešení by bylo jednoznačnější - oni dark elfové docela jedou drogy, takže pak jsou taky high...
      • skaven
        a zaspoilerujem si trosku, pocas Age of Sigmar sa z nich stanu eldarovia(lebo Malekith po 4000, ci kolkych rokoch sa stane ňuňuňu kral Fenix). takze mas pravdu, niekto bol high...asi GW.
    • Osviceny
      ne, nebylo
      • klasicky, helfové *1*
        • klasicky česky je to hajelfi *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit