Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by bylo F2P v podobném duchu jako DotA2 nebo Path of Exile tak proč né, jinak F2P také nejsem nakloněn a nefandím mu.
  • Darksideri se mi libili, drzim palce at jim vyjde i tohle.
    Ze je to "klon" L4D mi vubec nevadi, porad je tam dost prostoru pro neco noveho.

    Btw taky jsem zvedav jak dopadne HomeFront 2, kdyz to ma v prackach CryTek.
    Sice je moc nemusim, po zmrsenem Crysisu 2, ale treba se jim to povede.
  • Ocelot
    Trapnej klon L4D a podobných...
  • Tada Crytek ten tedka jede, tam se neflákaj.
  • Ale no tak trochu inovace by to chtělo než jen okopírovat Left 4 dead .
  • ja som teraz objavil TF2 mann&coo mod, takze ked pozabijam 1.000.000 robotov a nazbieram 1.000.000 creditov tak sa poohliadnem po inej hordackej hre. zatial mam len 50.000 :)
  • No ja nedam dopustit na Killing Floor. Koupeno v balicku zhruba za 50 centu a zatim odehrano 500 hodin...
    • Tak to se urcite musis tesit na Killing Floor 2. Snad to dopadne dobre.
    • Vzdyt ta hra ma 19 DLC(pocital jsem to)za celkovou cenu asi 130E. Uz to samo o sobe me uplne odradilo. *16*
      • Uplne si vystacis se zakladni hrou. Balicky sou nepodstatne, pridavaj jen nejake nove skiny a zbrane.
  • Nechci znevažovat plány Cryteku , ale snad v nějakém bundlu jsem zahlédl dost podobnou hru ( možná i lepší ) . Farmář ( v Americe 19 století samosebou ) přes den staví pasti a lehce na způsob RPG komunikuje se sousedy , v noci čelí hordám a leveluje .
    Škoda že jsem zapoměl název , ale vypadalo to zajímavě (a dost podobně , jen přidat multiplayer ) .....
    • To zní zajímavě a docela povědomě, ale název taky nevím, jestli někdy ví o co s jedná, prosím napište..
      • ales.smutny
        To bude Sang Froid, tipl bych :) http://games.tiscali.cz/sang-froid-a-tale-of-werewolves-15059
        • :) To je ono .... já si z názvu zapamatoval jen ty vlkodlaky ;)
          • Pethulla
            no vidíš, teď to máš na Steamu za 1,50 euro
  • Preco nie F2P? Zrovna pre takuto hru je F2P (samozrejme nie P2W) takmer idealne - prachy za to v zivote nedam, ale zadarmo by som to mozno odskusat mohol...
    • vetsina free2play proste platby vyzaduje,abys mohl plnohodnotne hrat,dost zalezi na zpracovani,idealne neco jako dota/lol,ale spis to bude neco jako planetside,takze bud 1000 hodin grind nebo zaplatit 200kc...
      • Coz neni az taky problem, zejo... Predsalen zaplatit par penazi za dobru hru - to robim takmer kazdy tyzden. Takze z tejto stranky v pohode, pokial tam nebude gun of badassery +148 len za real money tak v pohode.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit