Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gg
  • Co kdyby se pak zrecenzoval jak dopadla celá hra a ne jednotlivé epizody?
    • To si to neumíš na konci spočítat? *6* A vůbec, chtěli vydávat po epizodách, tak je hodnocení po epizodách.
      • Jde o to, že takhle se games.cz přidávají k serverům, který tu hru propagují zadarmo (každou chvílu recenze na novou epizodu -> hra zůstane v povědomí lidí).
        • Jo, a jakozto spravny Cechacek nemohu dopustit, aby mel nekdo neco jinak, nez ja! Cyka.
  • Na steamu porad ctu jak jsou servery nestabilni a odpojuje je to uprostred mise.
    • Servery? Ono to má multplayer? Jsem myslel, že je to jen single
      • Po vzoru dnešní doby si ovšem ani u téhle hry single bez permanentního online připojení na jejich server nezahraješ. Divná doba, taky to nemám rád. *7*
        • ringmancz
          já myslím že zahraješ. ale nebudeš tam mít různý challenge apod. a offline a online savy jsou různý, takže nemůžeš pokračovat v rozehráté hře po připojení
          • Jack1947
            Ještě větší idiocie než jsme mysleli přitom Doom ukázal že Denuvo nutně nemusí bejt jen online že ? *7*
        • Tak to jsou fakt kkti, už jsem si řikal, ať si to strčí kam slunce nesvítí, když oznámili že to rozsekaj na epizody, s always online u čistě single hry si to tam můžou strčit hned 2x *4*
    • ringmancz
      to se mi nestalo ani jednou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit