Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děs a otřes ... za 1300 dostanete pouho pouhé dvě mise ? to nemohou myslet vážně. Dnes vyšla další mapa super aspon bude co hrát a ono ehjle musím si jí koupit .... NA*RAT ... hitman 2016 je prach sprostý ždímač ... tímto pro mne celá série Hitmana končí ...
  • Absolution nne moc bavil , ale tohle ani trochu je to takove divne, ano mozna pro milovniky starych dilu, ale pokud se vam libil absolution tohle je kro zpatky NEBRAT!!! Jesteze slo koupit jen intro a nevyhodil jsem za to prach jak za celou hru...
  • Atmosfera puvodnich dilu je davo pryc, Absolutions sem jeste zkousl, ale uz ten se hral lip jako strilecke nez jako Hitman. Tenhle paskvil je spis k smichu, a to s tema texturama je pravda???
    • Cože? Vždyť právě nový Hitman se vrací k původní otevřené hratelnosti. Žádná linearita, ale pořádně otevřená mapa s desítkami možností, jak hit provést. Pokud tohle nestačí, tak už nevím co by hráči chtěli?
  • AHOJTE hitmanaci... asi to nepatri do diskusie sem ale mozno nejaka dobra dusa bude vediet :

    Prosim Vás pekne....preco mi nejde nastavit v graphic settings hitman TEXTURE QUALITY viac ako na LOW?? ... dalsie 2moznosti MEDIUM A HIGH mam blede nedaju sa zafajknut..... pritom mam ostatne veci na ultra/high a vsetko mi slape pekne .... na HD radeon 7870 2GHZ (cudujem sa ako nice mi to zvlada) ... sice tiene som vypol na low ale ostatne veci som dal hore a krasne mam cca 47frameov....
    • mno uz vidim

      2GB graphics cards lock you to the lowest quality textures -

      Je mi to divne lebo texture filter mam na 16, level of detail na ultra, anti aliasing na to poslednom najvyssom, SSAO na najvyssom a shadow maps a shadow resolution na low, a VSync off ....ale ved je to hezke na tychto nastaveniach velmi takze neriesim...
  • lol jako vážně ? ok většinu kritiky beru ale potom co jste dali absolution 8/10 ? JAKO VÁŽNĚ ????
  • Meli zustat u Absolutionu. Tohle je krok zpatky a zaslouzene hodnoceni.
    • Ristoro
      Absolution mě bavil, hodně bavil, ale nebyl to pravý Hitman a udělali dobře, že se vrátili ke stylu Blood Money.
    • spoock
      chlapče, nevíš co mluvíš, Absoulution značce spíš podřezalo větev, než jí pomohlo
    • absolution je este vacsia sr4cka
  • Hnisavec
    Hitmanov 1 2 3 som dohral na Silent Assassin komplet, to bolo peklo....3 hodiny sa plížiť a potom kvoli stotine sekundy opakovať. A nikde nebolo ako sa dá kto dá konkrétne zabiť, to mi príde ako brutálne zjednodušenie.

    A vydať len jednu mapku, kde môže hráč opakovať misiu rôznymi sposobmi je úplny opak pôvodného gra Hitmana, kde človek po pár hodinách drsného stealthu konečne splnil misiu ideálnym spôsobom a natešený sa odplížil do bezpečia a hup na další ciel..to bol pocit satisfakcie pokročiť ďalej..nie repetitívne opakovať jedno a to isté dokolečka ako myš v labáku
    • Vsak to nemusis opakovat a pokrocis dalej dalsi mesiac ked vyjde nova epizoda a do menu sa nepozeraj. To su zas argumenty jak noha
  • predne dekujeme honzovi za spoilery jak plnit mise.
    nechápu zač body dole. jestli za to že v menu mate zpusoby jak plnit mise neni nic jednoduššího než aby komunita požadala aby to vypli (treba jen pro profesionalni obtožnost) nebo se na to jednoduše nekoukat.
    mam otazku - je tam vyber a nakupovani zbrani pred misí jako v blood money?
    • Jo a před misi si muzes vybrat co si sebou vezmes(4 položky sebou + jedna někde v lokaci,tak jak v blood money)
      • Ok dik za odpovedi
    • Zbrane nekupujes,ale otevíraji se ti i s ostatnima věcma za plnění ukolu(dostavas body) .
      • No a pak si je muzes pred pristi misi vybrat?
  • Mám takový pocit, že výsledné hodnocení je spíše důsledkem Honzova subjektivního zklámání z pokračování oblíbené série, než objektivní známka. Když pomineme fakt, že se hodnotí pouze první "epizoda" (což nasere, ale je to i výhoda ve smyslu, že to dá hra dále kontinuálně zlepšovat, pak mi spousta věcí z recenze připadá, jako když si fanda nějaké hry vysní, co všechno by chtěl v dalším díle mít a oni to tam, zmetci, nedali. :)
    Já osobně bych se po první epizodě do hodnocení nepouštěl, subjektivně se mi level design líbí hodně, technické bugy se vyřeší, po zvukové stránce taky fajn, chybí krev a nějaká větši brutalita, prosím do příště přidat! A Honza trošku objektivněji (ať to tu není jen opak vyhypovaných devítek a desítek z minula).
    • mi to pripada presne naopak, uz kvuli loupezivymu obchodnimu modelu kvituju odvahu se snizenou znamkou, hru tu obhajujou jen nekriticti fanboys, kteri by to s chuti hrali, i kdyby nemel cervenou kravatu

      hra se hodnoti v den vydani (je to svym zpusobem forma reklamy), nikoliv az ji dodelaj, to by se leckdy hodnotily teprve lonsky hry
      • No jak se to vezme. Ja bych to za loupeživý obchodní model nepovažoval, za doporučených 50€ se dá už teď koupit celá hra, resp. něco jako season pass, a to přece předražené oproti jiným velkým hrám není. A s tím absolutním hodnocením po vydání, to by bylo na delší povídání. Mnohdy si vydavatelé nezaslouží lepší hodnocení, pokud vydají nějakého zmetka, ale jindy se re-review nebo úprava "skóre" dělává (viz např. Polygon) a u těch epizodních věcí by se měla dělat zcela určitě.
        • platis 50 euro za neco, co jeste neni hotovy, na tuhle bandu by byl lotrando hrdej

          polygon, neni to ten zoufalej web, co nejvic resi veci typu jestli je ve hrach pocet cernochu a lezbickych zen v ramci kvot?
          • Walking Dead, Life is Strange, The Wolf Among Us.. Prostě epizodně vydávané hry, se všemi plusy i mínusy.
            Té nutnosti být "alway online" by si nikdo pomalu ani nevšimnul, kdyby ty servery byly stabilní, když nejsou, je to samozřejmě obrovská chyba a mínus, to je jasný.
            Ad poznámka k Polygonu - to není žádný argument.
            • to je argument, protoze kdyz nekdo dava prostor takovym nesmyslum, tak jeho validita se pro me limitne blizi nule
        • MickeyMutant
          Ano, za doporučených 50 eur se dá koupit celá hra, problém je v tom, že ji celou nedostaneš. Always online a Denuvo jsou už jen takové třešničky na dortu.
  • co optimalizace :D od olejnika bych cekal podrobny rozbor proto sem ten clanek otervrel :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit