Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu proč se neopičej po Rockstaru i v tvorbě postav... tohle je nevkus
  • shadow
    Nějak mám problém se ztotožnit s postavama. Jedna je mi nesympatičtější než druhá. Tohle vůbec nepůsobí jako spravedlivej boj proti zlýmu systému (se kterou se člověk snadno ztotožní), ale spíš jako banda zmetků, který prostě baví dělat bordel.
    Ano, obvyklej argument, soudíte hru, když jste viděli jedno video blá blá blá. Já nesoudím hru, ale charaktery, který sami tvůrci představují stylem, který si sami zvolili.
    A co se týče rasovýho mixu, už je mi z tý americký politický korektnosti "musíme všude narvat černochy" na blití!
  • Tak nevim jestli me irituje vic celkovy styl toho hackovani nebo ze bych mel hrat za negra.
    • kdyby to byl Samuel Jackson tak neřeknu nic, ale tohle je fakt zk*rvenej negr *2*
  • Takže mám hrát za mix všech ras,který v podstatě nic neumí, jen pochytil pár fíglů na googlu (samouk), anarchista, kriminálník dobrák, kapitalistický systém k němu není fér (zvláštní), cítí se jim dotčen, ale nechal mu vydělat na nejnovější fíčurinky, můj nejlepší kámoš bude další anarchista, který má vyhazovat věci do vzduchu, kámoška čmárat po budovách a aby toho nebylo málo tak nemohu hrát z neznámého důvodu za nejschopnějšího hackera, za kterého by bylo logické hrát. Jsem rád že jsem nevyrůstal na takových hrách.
  • Vidlec
    Kdyby to byla hra o hackerech tak tam budete 90% casu kempovat pred sídlem nejaky IT firmy a prolejzat popelnice a hledat hesla na papírkách, různě pohazovat USBčka a jak se říká, sociálně inženýrovat.

    *1*
  • Ako som menil v jednotke oblecenie hlavneho hrdinu, tak ma prepadalo zufalstvo. Bezdomovec style jedna, bezdomovec style dva a potom variacie na somrak, pobuda, povalec a budizknicemu...
    To vazne, tie priserky z PacMana maju vacsiu osobnost ako ten post-punk radoby hacker z Watch Dogs. A dvojka vyzera, ze ide v rovnakom style.
  • Pripomina mi to psa Poochieho ze Simpsonu.
  • nekdo by je mnel konečne zažalovat za lživou reklamu
  • Magister_Peditum
    Ti mají do skutečných hackerů asi tak daleko, jako já do člena první lidské výpravy k Marsu.
    • upřímně bych radši hrál i za nerda s hromadou dioptrií a knírem než za tohle
  • Po jedničce budou mít co dělat aby to lidi koupili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit