Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co na to polygon? je to dostatečně korektní? přeci jen ženská hrdinka s mentalní poruchou? To si tvůrci pěkně koledujou, sexisti jedni!
  • MickeyMutant
    "We like to think that we experience the world almost like a high definition photograph as it really is. But actually lot of the time what we're doing is using what we already know to shape and govern what we perceive...

    Psychosis can't really easily be understood as just some malfunction of the mind. It's actually a very creative process where somebody constructs the world. And if we recognize that's what we're doing all the time anyway - constructing our own reality - it may help us to understand."


    To zní moc dobře.

    "We wanted to avoid the usual collectibles and pickups you see in most games because we felt it would break the immersion and take away from Senua's point of view. A lot of the game involves finding patterns and illusions in the environments that trigger memories - sometimes haunting memories - that progress you further into Helheim but also take you deeper into Senua's own mind."

    Tohle taky. Teď jen doufat, aby to byla navíc i dobrá hra.
    • Jack1947
      Kdyby si měl konzoli tak ano...
      • MickeyMutant
        Hellblade má vyjít na PS4 a PC.
        • Jack1947
          Tak to sry, jsem myslel jen PS4.
  • docela to ujde, enslaved je prý pecka, škoda že jsem to koupil na steamu asi před x lety a eště ani neměl čas to hrát. Poslední DMC byl propadák, ale z nějakýho důvodu se to tady na games nesmí psát.
    Třeba ale toto bude sranda.
    • Jack1947
      Protože nebyl? neměls čas hrát lol co si dělal honil špačky ? *1*

      Trollovia upadajů a upadajů a nikoho, to nepálí ÁÁÁch.
      • lol jakej trolling ty troubo? DMC byla špatná hra a plivnutí na odkaz celé série. To ale takoví wannabe gamer jako ty nemůže vědět.
        A že nestíhám hrát všechny své hry, to je trolling? Tady je někdo malinko paranoidní. Na steamu mám spoustu her, co jsem kdysi koupil a ještě ani nehrál. Jacku, jacku, v tvém případě platí mlčeti zlat, jako nikdy dřív.
        • Jack1947
          Co děláš, ty programmer, ehm gamere - honíš vaška pod stolem *1* trouba si zatím tady jen ty...
          • oh nebohý jack, vy jste měli ve škole sexuální výchovu, nebo je tu nějaký jiný důvod, pro ty neustále směšné vtipky o masturbaci? Chápu, že je to pro takové nebohé kiddos šok, zjistit co dokáže ze svým tělem, ale tady jsi v komunitě inteligentních dospělých lidí, tak si nech ty red neck džouky pro sebe.
            Jsem prostě z poněkud bohatší rodiny a tak si mohu dovolit kupovat více her, než kolik potřebuji. Zrovna začali slevy na steamu. Hmm možná zase trochu nafouknu knihovničku.
            • Tak já nevím kdo a jak ti dává zabrat, ale já se tu snažím vést slušnou diskuzi. Ty jsi asi snědl moc hnědé kaše, protože teď z tebe tečou srašný sra...
              Jinak, mít jako koníček nákup her, není vůbec nic špatného. Ty by jsi zase mohl investovat, do nějakého kurzu angličtiny, mladíku.
            • Jack1947
              Ale nic, taak erhm nechceš i zatrolit nějak? prej mladá generace *1* prosímtě... prosímtě ty mi dáváš. Ty mi dáváš zabrat! No ano, do zásoby jo ale ne jich mít 5miliard a dalších 10 kupovat its called nonsense... in case you didnt know.

              Tyvle, volá mně, mladíku to je trochu drzost ne? dobře no tak vedeme slušnou diskuzi, uch nebudu na tebe reagovat protože by to bylo fakt dlouhé vlákno.
            • nevzpomínám si, že bych kdy trollil. Jenže je snažší, označit lidi s jiným názorem za trolli, než si třeba připustit, že mají pravdu. To je ta dnešní mladá generace.
              Navíc, vlastnit nějaké hry navíc do zásoby není vůbec na škodu.
            • Jack1947
              *14* Hry které nikdy hrát nebudeš? gz with that...
              Lol, jaké džouky tě jen trochu popichuju no... si z bohatší rodiny? no asi jo no, snad to i někam dotáhneš dál než do vyschlého trolla na games.cz. (bez urážky). !!! *peace* *5*
  • Jack1947
    To bude něco! rozpadající se hrdinka zevnitř, mimochodem v pekle... jsem byl naposledy v Dantes inferno tak jsem zvědavý no...
  • neni to trošku spoiler? *1*
  • Krescz
    Have i ever told you the definition of insanity? *15*
  • Jakože jo, Enslaved i DMC jsem od nich měl opravdu rád a tudíž i u Hellblade mám vysoká očekávání, ale ta jejich PR kampaň, jak jsou hrozně nezavislí a bla bla bla mi začíná vadit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit