Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já prostě ale nechci hrát za shemale...
  • up_er
    Jo ona je kus...
    http://www.blackfilm.com/read/wp-content/uploads/2017/04/Star-Wars-Battlefront-II-Janina-Gavankar-as-Iden-Versio.jpg
    • jamar28
      Pěkná. Proč jí ve hře přidali Downův syndrom?
    • Jack1947
      Tak ve hře jí trochu museli udělat aby moc nevyčnívala z davu.

      Jinak proti knoflíkám nic nemám pěknej návrat do minulosti ( i když hra bude asi moderní až to bude zadek bolet)
    • TheGGG
      meh, v reálu 6/10 ve hře po SJW úpravě 3/10
      + ty čudlíky na zbroji co frčely v 70. letech dnes vypadaj naprosto de*ilně...
    • V realu dobrá, ve hře uncanny valley jak prase
  • CRYPT
    Uz jsem to parkrat zminoval. Jsem moc rad, ze budu moci hrat za me milovane Empire, coz je velike plus. Protoze ty homojedie fakt nesnasim. Same kvetinky, ptacci a There is no emotion, there is peace. Fuck that. Tady plati jen PEACE IS A LIE. Jinak vizual naprosto famozni, ale to uz DICE ukazali u prvniho Battlefrontu a BF1. Na druhou stranu me hrozne sere, ze budu hrat za zenskou (nic proti zenam samozrejme :* ) ale proste kdyz uz hraji za Empire, tak by bylo fain hrat za nejakeho chlapa
  • pre tych co nepoznaju star wars to musi vyzerat super. fanusikovia povodoneho pribehu len placu, ako im postupne nicia ich krasny svet.
    Je divne ze v galaxii, kde zije niekolko miliard bytosti, musia tvorcovia novych SW paskvilov zobrat uz existujucu poziciu konkretnej postavi a dat ju niekomu inemu, len preto lebo scenarista nikdy necital ziadnu SW knihu, neprecital si ani jeden z tej tisicovky SW pribehov, a pravdepodobne ani nevidel ani jeden SW film.
    • ale ty tisícovky knih už nejsou kanón
      • Magister_Peditum
        To sice ne, ale Disney si z nich poměrně dost vypůjčuje.
  • Magister_Peditum
    Ještě, že hlavní protagonisty už nalinkoval Lucas před lety, jinak by DICE byli schopní udělat černochy i z Císaře a Darth Vadera. *15*
    • Jack1947
      Darth Vader ale černoch je teda ten kdo mu propůjčil hlas je černej ( jo jo taky mě to překvapilo) *3*
      • Magister_Peditum
        Earl Jones mu sice propujčil hlas, ale oba herci, kteří mu dali podobu v nové i staré trilogii jsou bílí.
        • Jack1947
          Jo aha, já jenom že ho není moc vidět. Takže těžko říct jsem rád že ho hráli běloši uff
          • Magister_Peditum
            Tak v nové trilogii ho hraje Hayden Christensen a ve staré mu v Návratu sundá Luke helmu a taky ty není moc opálenej. *15*
            • Jack1947
              Já vím nicméně mám radši když je to ta postava za maskou, to je tajenměší pro lidi co neznají originál zas tak dobře.
            • Třeba časem samovolně zbělel jako Jackson. *4*
    • jamar28
      To jsou záporáci, ti mají být bílí, Vader by zčernal max. chvilku před smrtí, kdy se napravil.
  • fuj, muguruza *16*
  • Jako vsechny postavy me prijdou sympaticke... krome te jedine za kterou se asi bude hrat, ta zenska uz ted vim, ze me bude hrozne srraat :) a ten jeji vykulenej xicht....
  • danny_the_hound
    Celkom by ma zaujímalo, či je nejaká oficiálna príručka, podľa ktorej sa vymýšľajú mená pre postavy v Star Wars. Iden Versio mi totiž zvukovo znie dosť príbuzne s Jyn Erso.
  • Jednou stačilo. Jednou jsem se už dal nachytat. Podruhé už skutečně ne. :)
    • taky mne obsahove i systemove SWBF1 krapet sklamalo. napr respawny vozidel jsou hruza, podobne v BF1. Ale ta dvojka s free DLC, teda kopou obsahu, za cenu 38eur vypada dobre!
  • TheGGG
    klasický zaujatý postoj pro-rebelského pisálka *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit