Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli by tam pridat skratky, aby jste nemuseli tolik cist. Proste odpoved jednou vetou a kdo chce, mohl by tu vetu rozkliknout a mit delsi cteni.
    • Morraw
      Až bude KS na třetí díl, tak zkus navrhnout jako stretch goal "Bob edition".
  • Pamatuju si to "velke mesto" z jednicky - 4 minilokace, z toho v kazde z nich tak 3-4 npc, se kteryma se dalo mluvit a 1 boj.
    • Wtf? Defiance Bay byla snad nejlepší lokace v celé hře (a to normálně tahle velkoměsta v RPG moc rád nemívám). Každá čtvrť velká, s jedinečnou atmosférou (zvlášť ten přístav) - bambilion questů a NPC. Pamatuju se, jak jsem tu hru hrál během dovolené, do Defiance Bay se dostal ráno a ponořil se do toho tak, že najednou byl večer...
  • Doufám, že příběh bude pokračovat s postavou z prvního dílu a také udělat zábavnější ostatní classi než jen mága...

    Pokud nebudu moci pokračovat s postavou z prvního dílu, bude to pro mě osobně zklamání.
    • "classi" ? Ahaaaa..... tak to zase vypni, rekni rodicum at ti to zabavej a jdi se do kuchyne ucit.
      • Grammar nazi detected ...
      • Potřebuješ si dokázat to, že tvé přirození není tak malý jaký je? Chápu a je mi tě líto...
        • Ne, ja si nepotrebuju dokazat nic. Naopak ty bys to potreboval. Zakladni veci nezvladas a jeste budes trousit cosi o prirozeni na ucet toho, co te na to upozornil. Ale jo, mas pravdu, neni dulezity to, ze ses moderni vypatlanec, ale to, ze si to dohral petkrat a mas Archona.
          • Klasicka mala s*acka, ktera se tlemi tomu, ze neumi ani vysklonovat podstatny jmeno, ale hlavne, ze dohral hru petkrat.
            • Přesně, taky mu odpovídám naslepo, příspěvky bez diakritiky nečtu, to je diskusní barbarství!
            • Vsadím se, že se chováš přesně jako Olson v GoT *1* https://www.youtube.com/watch?v=En3ip66wfF8
            • Tak to jste v tom případě ještě dítě pane krocane nebo vykonáváte opravdu podřadnou práci, když nevyužíváte diakritiku. Ani nebudu číst ty bláboly bez diakritiky, takže odpovídám úplně na slepo . Je mi líto každého kdo má poškozený mozeček. Dle mého názoru nejspíš jezdíte s vysavačem po ulicích a vysáváte psí výkaly... *1* Na takovou činnost by podle mého názoru váš mozeček mohl s přivřenými očima stačit. Vsadím se, že na tom prvním stupni kam chodíš dostáváš pěkně na budku... *1* *1*
            • kluci, z kterého ústavu vás pustili? nechcete si to nechat na doma? *7*
            • Diakritika or gtfo, lol
            • Ne, nedosly. Pokud to nevis, tak se uz od pocatku na internetu v neformalni konverzaci a hlavne v konverzaci mezi hraci zcela bezne pise bez diakritiky. Nejen, ze je to rychlejsi, ale take cteni takoveho textu procvicuje mozek. Podle neznalosti takoveho zakladniho faktu se vzdycky pozna mala moderni s*cka, kterou ses. Tlemis se rad tomu, ze ses vypatlanec? To je totiz to, co ted delas. O failu, kterej tady predvadis, jsme na vejsce psali prace. O modernich klonech, pro ktery ma jazyk ve stale mensim a mensim veku mensi a mensi prioritu, tlemi se tomu, ze neumi ani psat, tlemi se provokativne lidem, ktery je na to upozorni, protoze maj tak maly IQ a neuvedomujou si, ze tim podporujou debilitu budoucich generaci a angazujou se ve vecech, ve kterejch by ani, jelikoz ani neumi poradne psat, nemeli. Kazes tady moudra, jak si dohral hru petkrat, za 16 hodin si vsechno prozkoumal, ses nejvetsi mistr a pak to zakoncis slovem "classi", jasnym ukazatelem malyho moderniho dementka, kterejch je u Karla na chattu tisice. V tu chvili si prestal byt bran vazne, vubec tady nemas co psat moudra o hre, kdyz ani neumis psat. Co si to dovolujes?
            • Tak co pane Krocane, už vám došli slova a urážky? :-)
            • Aspoň zvládám diakritiku ty krocane *1*
            • Sorry bohužel to nejde jinak než se nesmát *1* *1* *1* Tak co cvaldo, už ti vyříznuli otvor ve dveřích, aby jsi prošel do lednice? *1* Promiň, vím že si utahovat z mentálně zaostalého cvaldy není správné... *1*
          • Já osobně nemám potřebu si tu něco dokazovat nebo se povyšovat nad ostatníma jako tu předvádíš ty... *1* malé umouněné děcko *1* *1* *1*
          • *1* Hele kdyby jsi potřeboval mám známého, který by ti mohl pomoci s tvou vadou. I když to bude docela oříšek a zadarmo to taky nebude. Jsem přesvědčený o tom, že by ti to pomohlo zvýšit tvou mozkovou aktivitu.
    • budeš hrát za Watchera z jedničky
      • To je kdo Watcher?
        Já bych si přál pokračovat jako Archon, kterým je má postava.
      • To je kdo Watcher?
        Já bych si přál pokračovat jako Archon, kterým je má postava.
        • Morraw
          To si pleteš hry. Archon je v Tyranny.
          • *1* Máš pravdu spletl jsem si hry... *1* No co, chybovat je lidské
        • Wachter je samozrejme tva postava.
  • Hlavně aby bylo kratší než jednička, už nemám 140 hodin!
    • Vždyť je první díl dohraný cca tak do 16 hodin. Spíš by to mohli zvýšit na takových 50 hodin aspoň.
      • Morraw
        Znova. Pleteš si Pillars of Eternity s Tyranny. Ta byla kratší. Ikdyž já v ní nechal na první průchod 50h.
        • To by mě zajímalo jakým způsobem jsi to hrál, protože mě první hra trvala tak 20-24 hodin. Je fakt, že po první hře už jsem ani nečetl znovu text. Což tu hru urychlilo celkem o dost, než když jsem četl.
          • https://howlongtobeat.com/game.php?id=13434 - Pillars
            https://howlongtobeat.com/game.php?id=36184 - Tyranny
      • záleží na tom jak to také hraješ, já třeba ve všech takových hrách prozkoumávám každý temný kout a to není na 16 hodin :-D
        • To já také, ale prostě je to moc velká rychlovka pro mě osobně. Nenahrál jsem ani 100 hodin a dohrál jsem to 5x
          • To vis ze jo, ses mistr dohravac, ktery vsechno prozkoumal za 16 hodin.
            • Malou mozkovou kapacitu si predvedl ty nahore, mistre.
            • Ach ty chudáci s malou mozkovou kapacitou. Je mi tě líto
  • Paráda. Jestli to bude o tolik lepší než první díl jako bylo BG2, tak to bude pecka. :d

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit