Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ach vy lháři z games.tiscali ............. vy tu recenzi na PES 2014 prostě nevydáte? Puta EA a jeji spinave praktiky... PUTA.
    • Jack1947
      Dit to ani zato nestoji, FIFa je tisickrat lepsi. *3*
  • Za vyskusanie mozno stoji MASTERS OF THE WORLD - Geopolitical Simulator 3
    http://www.youtube.com/watch?v=vdLo_kx_OHI
    http://www.masters-of-the-world.com/presentation.php?langue=en
    • Khanemis
      Jo, to je právě další pokračování Rulers of Nations, jsem si nemohl vzpomenout, jak se to přesně jmenovalo:)
      Nejpromakanější politická hra, co znám.
  • Jinak musím dát autorovi za pravdu. Preview na Republic the revolution jsme hltali nenasytně a snad nikdo doopravdy nevěřil, že by něco tak komplexního mohlo fungovat. Dneska v dobách CoD a BF by si s timhle nápadem u managerů ani neškrtl.
    • nekromant33
      jedno slovo - kickstarter
  • Keyz
    Škoda. Hlavně jako nevyužití města. Jsou zde sice podobné hry ale ty jsou tabulkové
    Democracy 3 apod.

    V Tropico volby nehrají extra roli a není tak obtížné je nevyhrát.
    • Jack1947
      Secteno a podtrzeno, slusny politicky simulator , Neexistuje *9* .
      • deridon
        politika taky není pro slušňáky
        • Jack1947
          Aspon herne by bejt mohla... *4*
  • Co takhle Mafia 2? Jo vlastně, tak dlouhou stránku HTML ještě neumí.
  • Khanemis
    A co například takové Rulers of Nations? To je maniakálně propracovaná a komplexní hra, která zahrnuje celou politickou činnost, od nesplněných předvolebních slibů, přes umlčování opozice, vlísávání se nadnárodním paktům typu EU, až po tajný jaderný výzkum. Není to pravda příliš přístupná hra a má své mouchy, ale rozhodně je to velmi zajímavý kousek.

    EDIT: Navíc je to jediná příležitost, kde se vám s trochou snahy může podařit zařídit ČR vyrovnaný rozpočet;) Nebo kterékoliv jiné zemi chcete.
    • Jack1947
      O "rozpoctu" v Cechach at radsi nikdo nemluvi... Jinak tak aspon ze nejaka ta simulace je no... *3*
  • Kdyz uz je rec o politice, rad bych se tu s vami podelil o toto video. Je vhodne dokoukat ho do konce...

    http://www.youtube.com/watch?v=dfEDy2U6Sts
  • Jack1947
    No jo, pravda "simulator" mi citelne chybi... hehe *15* Nikde se mi zatim nepostestilo, probrat s nasimi politiky me nazory na jejich konani. *5* *15*
    • v hlavní roli vz.58
      • Jack1947
        Bohuzel, je mi jasne ze asi dohodou by se to vyresit nedalo. *3*
  • OT: Dá se prosím vás koupit krabicová verze hry Outlast? Díky.
    • sleepless
      Zatím nedá, těžko říci, jestli to někdy půjde.
  • A co Tropico? Tam člověk taky musel nějak vyhrávat volby *4*
    • ja si tu trochu politikareni a pletich vychutnal i v Europa 1400 the guild
      • nekromant33
        one of your spies has brought you evidence
    • sleepless
      Tropico je v článku uvedené :)
      • Když u jsme u Hledaní ztraceného času, jak to bude z rozcestsníkem? Bude ho Marek Král nadále psát? Pokud ano, objeví se jen na Games nebo i v LEVELu? Na ten se vždycky moc těším. Díky.
        • sleepless
          Marek momentálně nemá čas = není rozcestník.
    • Taky mě to napadlo :) - svým způsobem sem patří i potitické pletichy z Total War a Europa Universalis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit