Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stiahol som si zas túto hru vďaka tomu článku a som rád, niektoré hry proste nestarnú. Už som aj urobil svoj prvý malý film :) http://youtu.be/eGgL44g1vgg
  • Nic nového pod sluncem tady na Games :D Připadá mi, že většina zdejších redaktorů by na mistrovství světa negativistů obsadila přední příčky :D
  • niceguyfromrussia.ru
    lol za čo som dostal toľko mínusiek ?
  • V roce 2002 jsme už s kamošema normálně točili na mini DV kameru a stříhali si vše digitálně. Tak mě docela pobavila zmínka o VHS když, tou dobou už frčela DVD :D

    Každopádně na tuhle hru jsme se tenkrát hodně těšili a ano ... byla děsně omezená ... ale když se člověk snažil, tak se dal sem tam "natočit" i dobrý film. A dokonce s dabingem ;) Mumling byl o ničem :)

    Mělo to zajímavý potenciál. Škoda, že nešlo přímo určovat jak se kdo má hýbat a jakou má mít interakci s prostředím, ale to by bylo náročné asi i na dnešní dobu.
  • Zayl
    Přesně tak, z článku jsem měl pocit, že ta hra utekla autorovi s manželkou.

    Minimálně jako manažer studia je to solidní hra.
  • Chlape, tohle je schíza jako prase *11*
  • Khanemis
    Nemyslím si, že by The Movies byla tak hrozná hra. jak se snaží namluvit tenhle článek. Mělo to své chyby, a více než pár, ale základní hratelnost byla minimálně zpočátku celkem sympatická, posun času, a s tím nově přicházející technologie, tomu všemu dodával šťávu...a samotná práce s editorem nebyla špatná. Ačkoliv nejvíc mě zamrzelo právě to Simsoidní přehrávání panáků, které nabourávalo možnost vytvořit něco co by nepůsobilo tak fraškoidně. Přesto to byla povedená hra a na svou dobu i velmi vizionářská.

    Nevím, proč se autor snaží v každém odstavci dokola opakovat, jak strašná hra to byl,a jak zabitý potenciál v ní vězí, a jak to vývojáři celé pokazili. Působí to jako přespříliš osobní vendeta proti hře, která kdysi nedostála jeho převelikému očekávání. Ale jinak fajnová vzpomínka na jednu dnes už klasickou hru:)
  • Žádná hra není dokonalá a podívejme na ni, jakpak ji už máme starou a co všechno v té době přinesla. :) Mě vždycky mrzelo, že se hře nedostal takový obdiv, který by si možná i zasloužila... Docela se divím, že i v dnešní době podobná hra neexistuje. :/
  • Vzpomínám si jak jsem hrál dokolečka demo (kolem roku 2005-6). Celkem jste mě tím článkem připomněli staré dobré časy. :D Díky
  • niceguyfromrussia.ru
    super článok...
  • MickTheMage
    Och ano, s touto vecou sme zazili srandy kopec. Hlavne ked som sa rozhodol v simulacnom mode natocit relativne dlhy "film" a kym sa nakrucanie skoncilo, skoro cely stab (vratane hercov) mi vymrel na starobu :) Asi dalsia hra co si znova nainstalujem - ak bude cas. http://youtu.be/rTe9SaTAckc
  • vonTossis
    Ještě mám doma originálku v krabici *4*
  • KeanuX
    Ač ta hra nebyla dokonalá, mě třeba pomohla zabít pár desítek hodin *4*
  • Jack1947
    Je možné že jsem z nějakého neopodstatněného důvodu o hře četl, slyšel atp... viděl dokonce gameplay a snad ji nikdy kua nehrál?

    Hrál, i ten datadisk snad ale nevím tehdá mně to snad nechytlo, safra taková řada let. Těžko říct... každopádně tohle dneska chybí no co se dá dělat je to tak. *9*
  • Pepinator
    Na The Movies vzpomínám se slzou v oku. I přes veškerou nedom*dlost to bylo něco, co tu dodnes není. Uvítal bych pokračování... btw. hra která baví už jen logem vývojářů? ("pamětníci" chápou) 10/10! *1*
  • Black and White 2 legendarni
  • Movies jsou skvela hra s neskutecnymi moznostmi(i na dnesni dobu). Jedinou jejich nevyhodou je, ze me nebavilo se starat o herce. Tedy bavilo by me to, kdyby to bylo udelano nejak lepe.
  • Zrovna před týdnem jsem si The Movies znovu nainstaloval, nááááhodou... docela sranda :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit