Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypada to lakave ale ten vizual je fakt des... snad casem aspon zlepsi textury

  • Jack1947

    Já něco tuším zaskechl nebo četl ale jinak jsem taky byl co se týče tohohle téma dost mimo.

  • J.V.Stalin

    Díky. V životě sem o něm neslyšel 😀

  • Jack1947

    Adam a Aleš mě hned trkli a taky Herní magazín kvalitní časopis LEVEL :D potešilo( Třeba "Babiš" nebere stírací losy ale láhve ano :P) at ak dále. Víceméně každý den je svým způsobem originální.

  • Jack1947

    SUper hra! (Majsner tam dokonce je, hlavní zadavatel úkolů) Ne opravdu nic podobného nikde nemají, celkově je to čistokrevné rpg jen ulicích Praslavy, ale úkoly a postavy by si nezadali s normálníma, hlavně hledání v popelnicích sranda dokud nechytne člověk šrapnel. Uvítal bych i trochu té obtížnosti, směrem dolů ... gauneři by tam taky nemuseli bejt často.

    Jinak to je pecka a ten dabing nemá chybu, nevím jestli to dohraji... je to docela těžké, ale dát si pár hodin jednou za čas s tím, že se někam posunu proč ne. Ty vedlejší bokovky baví a hlášky taky super. Simulace/survival bezdomovce v Praze hodně autentickej!

    Pár věcí by se mohlo doladit, třeba zima, promočení a hlad ve vězení trochu nedává smysl.

    Líbí se mi že se dají úkoly plnit, i když je zrovna nemám aktivní... trochu zklamání že cílem hry jer být mistr vágusů, i když jak se vezme že 😀

    RPG/Survivaly moc nemusím ale tohle je více než dobré, jen ty noci a deště jsou moc rychlý, taky že to přeje spíše zlodějnám ( vysomroval jsem a našel 323korun) ukradl taky kde co, jenže když ze začátku je to jelito po vzoru ostatní role playing her se neumí moc bránit a zbraně jsou drahé trošku.

    Taky bych rád věděl jak se vykecat, ono to není jen tak když je konverzace omezená, dá se profláknout zbytečně s nevyhovujícíma lidma.

    Hlavní nádraží spíše vypadá jak smíchov,Žižkov taky legrační ale nač si stěžovat když to jede docela dobře na starejch kompech 😉

    Grafika má hezké efekty, odrazy atp na indie hru klobouk dolů práce se světlem a stíny na jedničku. Osm bodů jak vyšitejch po vychytání chyb bych zvedl i o polovinu😛 Jedna z mála her kde umírám dost často ale baví mě to protože zkušenosti získávám, tak to tolik nevadí teda až na -5% zdraví to štve už jsem za čtvrtinou 😬 ale zábava v dnešních suchoparnech to je duprová😎 Ne opravdu snad bude dobrá nálada a podpora a dočkáme se i DLC.

  • Jack1947


    https://bezdomovci.fandom.com/cs/wiki/Majsner

    V tv a ve zprávách toho bylo i na internetu.

  • RAMIUS89

    Tak s cenou začínajú pomaly ale ak sa štúdio rozbehne tak aj ceny zvýšia.

  • Corvus

    Nebo Jirka Kára...

  • právě kvůli ceně trochu váhám, když to srovnám s Valheimem za 17 éček....

  • J.V.Stalin

    Kdo to je? (byl?)

  • Beep_Beep_I_am_Jeep

    Škoda, že tu mezi námi již není Majsneros. Ten by v tom uměl chodit :-(

  • Perfektní je ta znovuhratelnost. :)

  • RAMIUS89

    Dobrá hra ale strašne ťažká. Po hodine som bol mŕtvy.

  • victor

    To musí být bomba dát si to jako LARP

  • Koncept mě nezaujal, survivaly moc nehraju, ale recenze mě teda přesvědčila, že hraní si na bezdomovce může být zábava🙂 Dám tomu šanci.

  • Koukám, že PS port se plánuje do konce roku, tak si ještě chvilku počkám a pak zkusím.

  • uher

    Tak to sem popravdě nečekal 😀

    Kupuju. Něco takového musím podpořit. 

  • JohnnyBaneCZ

    Snad bude gamesplay :) 

  • RAMIUS89

    Ja to kúpim, cena je dobrá tak prečo nie. 😉

  • vonTossis

    Mě taky, hodně. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit