Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Vocas: Tvůj názor na hokej je jen tvoje věc a máš na něj bezpochyby právo, ale prozraď mi jednu věc: proč vlastně vůbec lezeš do diskuze k NHL, když máš k hokeji takovou averzi? Vždyť téma článku a diskuze už musí být patrné z titulku. Je to u tebe nějaký projev sebemrskačství? Nebo se zde spíš cítíš jako misionář na osvícené výpravě, abys konvertoval k hokejobijným myšlenkám co nejvíce kacířů? Vážně nemám tušení.
  • Mart9
    Dej si s ní krosček ty hrdino.
  • Jack1947
    Jo ? takto jsem nevěděl ale dává to smysl když ještě hrál tehdy v čechách.
  • Jen v české verzi, v mezinárodní nikdy nebyl. A už ani nebude :)
  • Jo ale jen v české verzi, ne v mezinárodní.
  • Já hokej nesnáším, není co závidět. Ta trapná celonárodní euforie kvůli zcela minoritnímu sportu, který většina světa nezná a neprovozuje... Těší mě jen ty protažené ksichty vždy když prohrajeme ve vyřazovacích bojích. Jediné k čemu je dobrá hokejka, je zasunout ji do tvého kakaového otvoru. Širším koncem napřed. A brankářskou.
  • Mám vtom nějak zmatek. Můžeš mi tedy poradit co všechno nainstalovat, když chci hrát pouze čistou NHL. Nebo mi někam nasdílet celou tvoji složku s hrou?
  • PS4 NHL 2016 je totální odpad pro děti. Pěkná grafika a fyzika, ale s hokejem má mnohem více splečného právě ten remaster NHL 2004 Myslete si o tom co chcete, ale to tak to jediné co můžete
  • Vypadá to parádně. Vyzkouším. Díky
  • Mart9
    Já myslim, že by se našla i ve světě.
  • Mart9
    No taky jsem to říkal a teď si PS4 nemůžu vynachválit.
  • Jágr už na obalu NHL byl.
  • Jack1947
    Ad Jarda ten navíc myslím že už na obalu byl *7*
  • Typicky česká povaha *12*
  • Si upad, ne? :D Kvůli jedné hře si přece nebudu kupovat konzoli?!
  • Jack1947
    Prostě ho to baví no, má furt energii většina hráčů to zabalí těsně po 30 ti a někteří hrají i do 35.
  • Mart9
    Samozřejmě se chyby najdou, mně tam taky vadí některé věci, ale on to srovnává s NHL 2004 *1*
  • Mart9
    vážně?
  • ale NBA na PC je :D Což je prostě k neuvěření...
  • Proč se s ním hádáš ? Prostě je to blb, jako souhlasím, NHL16 se opravdu povedlo akorát pořád se mi nezdá inteligence golmanů chybí jim taková ta přirozenost reakcí...(Kolikrát se mi stalo, že mu pomalu projíždí puk mezi nohama a golman kouká a kouká a kouká a můj ovladač už je zaraženej v televizi a golman stále kouká *1* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit