Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám problém v SP se sebráním pistole ve vraku autobus, prostě tam neni!! Nevíte někdo jak se stouto demencí vypořádat? *16*
  • tvl COD:MW3 rozjedu na max tak si tu hru koupil a zjistím že tohle na low detaily a seká se to jak krá** nevíte čím to může být? *16* *10*
    • Řekl bych, že tvým železem...
      edit: sorry jsem vůl, že mluvím o něčem o čem nic nevím, ta hra vypadá hůř COD a jestli to jede tak jak to jede, no potěž pánbůh...
  • Tato hra by neměla stát víc jak 100-150 Kč. Dohrál jsem ji za necelé tři hodiny a to trvalo díky třem zákysům: 1) dohnat náklaďák a naskočit na něj 2) lítání s helikoptérou a poslední 3) na konci sejmutí nepřátelského goliáše, kde v rychlosti problikne mačkejte F pro rušení zaměření. Pokud někdo z vás hrál hru FrontLines, jedná se prakticky o to samé, jen s jinačíma paňákama a trošku změněným příběhem. Nejhorší je za chybovost, že nelze přeskočit ani přejít 10 cm vysokou překážku (telefonní sloup na zem spadlý) ... Jinak tato hra měla nejdivnější konec, který znám. Doufám, že BattleField 3 nebude stejně odfláknutý :(, tam se ale "investované" peníze vyplatí kvůli multiplayeru.
  • No u tedle hry jsem se hodne nasmal. Treba jak tam neumi otevirat dvere klikou proste kopacka a je to *3* a nebo jak ty korejci vydavaj pokazdy stejnej hekanec kdyz je kilnete.
    • baaah *1*
  • no na to ze hra vypada jak Modern Warfare se mi pekne prasacky seka!!! CoD MW a MW2 jsem hral na plne detaily a pradicka a tohle? Vse skoro na low, 1024x769 a jeste je to nehratelny.Skoda, hra je zajimava a zabavna, ale ta hnusna nevyladenost
  • KIMCID
    Hra má kouzlo alternativní historie,jinak je to klasická střílečka.Hodnocení 7/10 je spravedlivé.
  • Pete.palis
    co sem furt taháte za tolik a tolik love málo hodin hraní....nedělejte ze sebe chytráky...stejně by jste to nikdy nekoupili, i kdyby hra trvala 16 hodin....keci okolo, i tak to stáhnete..Warezaci ujetý...Lidi, který se o tuto hru zajímají ví, že hlavní náplní je Multiplayer...tak si počkejte na Crysis a tam po sosnutí házejte moudra!
    • MrSanta
      Vývoj hry jsem moc nesledoval, ale podle vyjádření měl být SP našlápnutý. A skutek utek. Já z toho cítím strašně promarněného potenciálu. Mohla z toho být skvělá FPS akce se spoustou různorodých misí. A skončilo to takhle. Pro mě, jako singlistu, je to prostě moc drahá hra. Neříkám špatná nebo dobrá, ale prostě moc drahá. Když jsem koukal na video tak si říkám (při sledování začátku hry) hm, to vypadá dost zajímavě (to intro je fakt povedené, stejně jako jiné momenty), ale pak dostal hrdina do ruky kvér a už to jelo. Z ničeho nic se objeví mraky korejců a začíná řežba alá CoD. Vběhnou do budovy a najednou, kde se vzal, tu se vzal, slaňuje se tam korejec. Jak, sakra, mohli tak rychle reagovat? Jenom jsem si smutně povzdechnul a škrtl hru z plánovaných nákupů. Holt jsem čekal něco úplně jiného, než z toho nakonec vylezlo. Takže možná ve vánoční akci na Steamu do 10 €.
      • Pete.palis
        oka chápu, jako že si singlista...Ale když vezmeš v potaz, že je hlavní náplní Multiplayer, tak se to dalo čekat...COD a Battlefield (nesrovnávám hry, pouze přirovnávám ke stejné odrůdě;) taky nebyli bůhví jak dlouhý a jak se u mulťáku kurevsky baví lidi až do teďka...
        • Zayl
          Pokud je hlavní náplní MP tak tam SP ani být nemusí. Unreal Tournament xxxx taky single nepotřeboval(Ano vím že tam byla taková parodie s botama, ale tomu se single ani říkat nedá). A čekat se to skutečně dalo, naprosto zbytečná hra.
        • naprosto debilní nápad dávat slabý single do her které budou chápány jako MP, i o Section 8: Prejudice to říkal Total Biscuit. To potom lidi nadávaj že za ten single ty prachy nedaj.
  • Zayl
    Já nevím. Opravdu máte standardy tak nízko že to někteří z vás doporučují a recenzent tomu dá 7? Za co?

    "Potěší velice originálním námětem" ... chcete říct nejtrapnějším kusem fikce posledních pěti let v herním průmyslu?

    SP je krátké, průměrně nevýrazné. MP je břečkou CoD a BF. Vzhledem k tomu jaký hype k té hře byl jsem čekal něco výrazně lepšího.

    To si radši kupte za pár korun nějakého staršího battlefielda a užijte si opravdové MP orgie v 64 lidech.
  • to s tou cenou jsou jen kecy! pamatuju jak dnes kdy vysel Flat Out za 300,- a stejne to kazdy chudak stahoval a pritom to je a byla zabava na nekolik desitek hodin.... pokud se vam zda ta cena premrstena tak to proste nehrajte a hotovo
  • nechapu proc si nekoupite jen klic pro steam za 449 za to ta hra stoji
    • ucho
      protože pokud si koupíš klíč jinde než na steamu, vystavuješ tak svůj účet na steamu riziku. steam neschvaluje prodávání klíčů kýmkoli jiným a pokud ho někdo prodává, není tu 100% záruka, že ten samý klíč se nezkusí prodat někomu jinému. viz pár aférek s g2play.net.
      • i kdyz to koupim na xzone.cz??? Ha ha.
        • ucho
          ? řeč je o prodeji pouze steam klíče, ne o prodeji hry v obchodě... ha ha (čti si nejdřív to, na co reaguješ)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit