Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Pochybuji že to bude jiné než ten první díl který byl obstojná fps nic víc ani méně.
  • Jsem zvědavý co se s toho vyvrbí, jen by mě zajímalo čím to že vizuál vypadá hůř než u Crysis 3 z roku 2013? *5*
    • to bude tím, že Crysis 3, ikdyž z rodku 2013 stále slouží spíše jako benchmark.
  • CRYPT
    Homefront byla jedna z nejnudnejsich her co jsem kdy v zivote hral. Tudiz i tento dil si s radosti necham ujit. Radsi si budu cist knihu
  • Homefront: výplach pro zdenenerovaný americký mozky.
    • A ty asi radsej denaturovany.
  • mikezz
    Na Homefront sa moc teším, pretože v poli nových open world FPS, ktoré neignorujú singleplayer, je to jediná hra bez debilného zasadenia s nejakým aspoň teoreticky autenticky vyzerajúcim reálnym konfliktom.
    • tjn. sev. korea nemá prostředky nakrmit své lidi a bude obsazovat USA:
      • mikezz
        Teoreticky. Tá hra je sci-fi. Súčasné konflikty sú na nešťastie v hrách tabu, tak som vďačný aj za tento výmysel.
        • Já proti fikci nic nemám, ale musí být něčím podložená, třeba takový Wolfenstein: New order, to je fantasmagorie, ale hrál jsem to s chutí, protože jsem věděl že nacisitcké německo mělo potencionál na to USA napadnout a pěkně jim zatopit, nebýt jednoho neschopného malíře pokojů.
          • nacisitcké německo mělo potencionál na to USA napadnout

            No tak to je ještě větší nepodložená fantasmagorie než ten vymyšlený Wolf. V čem přesně spočíval ten potenciál? Půl roku se jebali s jedním ostrůvkem, ale měli mít v té době zrovna oni na půl kontinentu? Tak asi jo...
            • Jack1947
              Měli bohužel za šéfa čím dál tím více většího vypatlance, který je nakonec svou vlastní blbostí a ješitností, bezkulkovnatostí nenávistí donutil kapitulovat.

              Mámna mysli Němce samozřejmně...
              • Reakce na příspěvek:

                Nějak nechápu jak to vlastně myslíš.
            • měli v té době nejsilnějí armádu na světě. Poikud by Anglie nebyla ostrov, byla by dobita během pár měsíců. A i přesto se angláni drželi jen silou vůle a díky mezinárodní pomoci a vojákům z ciziny kteří byli ochotni za ni umíra.
              • Reakce na příspěvek:

                A dacani Angličané přitom srabsky se schovávali na svým ostrůvku, která v té době ta chudák nejsilnější armáda ne a ne schopna a vůbec se mít ho pokořit. Ano, přesně ta nejsilnější armáda na světě, která neměla chuť a možnost dál odrbávat ani kus jednoho šutru na pomezí Atlantiku měla dle tebe potencionál na to USA napadnout a pěkně jim zatopit. Já mám takový dojem, že sis to celý představil jak Hurvínek válku.
          • Pravdou je že Německo mohlo USA zatopit, ale to leda před napadením sovětů, ale chápu, kam tím míříš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit