Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná grafika a super hra:)Doporučuju
  • musím pochválit autora recenze! Radost číst!
  • Hudba! Nezmínit ten kvalitní hudební podkres od Paul Ruskay, to je tak na facku! V jeho hudbě se můžu koupat hodiny a hodiny. Už od HW1 tvoří jedinečný styl, který je s HW sérií doslovně spjat jako krev s naším krevním oběhem! Tuhle hru nemusím ani hrát, mě jí stačí poslouchat! Za mě 9/10
  • Blue.Shark
    Super recenze. Radost číst.
  • Hráte niekto planetary annihilations titans? Uvažoval som o kúpe.
    • Skoda penazi
      • A dôvod?
    • Koupil jsem si to Early Access ale moje RTSkova neschopnost zpusobila ze jsem nebyl schopny bojovat na trech frontach a na nekolika planetach najednou a vubec mi to neslo.
  • Pro me to byl instabuy, dobry rts uz vymrely a tohle me jakozto rts possitive neskutecne bavi.

    Chyby to ma, pocty map zamrzi ale je to dobra rts
  • Hra je dobra, ma atmosferu, jen je kampan strasne kratka a jinak kde nic tu nic. Pokud nepridaji mapy a dalsi obsah tak za tu cenu to opravdu nema smysl.
  • Mně třeba přijde, že v té hře není dost obsahu na ospravedlnění ceny. Nevím, co si o tom myslí ostatní ale takový AoA toho nabízí podle mě víc a to byl jakou dobu k mání ještě se slevou. Když jsem se díval na video od TB, tak na mě ta hra zapůsobila docela lacině, určitě ne na plnou pálku 45€.
    • Cenu bych viděl minimálně o 15 € nižší, to je fakt. Já to kupoval v balíčku s Remastered edicí Homeworldu, takže se to ještě dalo. Ale za samostatnou hru je cena opravdu dost nadsazená.
    • Aj cena remasteru mi pripada noc vysoka.
    • WalkingWad
      Viděl jsme "recenzi" od Total Biscuita a ten tam ukazuje skirmish - je tam 5 map a v podstatě dva mody. Nikde nic.. Několikrát tam opakuje, že nechápe tu cenu, protože obsahem je to jak indie věc za 10$ Jediná přidaná hodnota je kampaň, ale AI je naprostej hlupák a na vyšší obtížnosti akorát cheatuje, ale hraje úplně hloupě...

      Strašně mě to zklamalo, že si za hru co v unity jde udělat za měsíc řeknou o +/- 50€... to mi přijde fakt jako prasárna *10*
      • prasárna je věřit že uděláš podobnou hru za měsíc, přesto že tam je obsahu po skromnu
        • WalkingWad
          Proto to píšu, že když si odmyslím kampaň, pro MP nebo skyrmish je tam minimum obsahu... a graficky to taky terno není... Jako já tu hru chci koupit moc, mám rád RTS. ale vím, že do měsíce se bude prodávat za 5 € a prostě ta aktuální cena +/- 40€ je tady pro mě neodůvodnitelná.... :(

          Trochu mě motivuje to, že kampaň je prej celkem podařená, ale má hodnotu 40€ ?
    • walltar
      Jo cena se mě taky zdá celkem vysoká... ale s tou 20% slevou už to celkem šlo.
  • díky Lukášovi za skvělou recenzi, po dlouhý době jsem přečetl od začátku do konce!
  • Díky za recenzi. Bylo by fajn, kdyby Lukáš ukázal hru v GamesPlay :)
    • Taky se přimlouvám za Lukáše na GamesPlay prosííííím!
    • Angry Joe má asi hodinu gamesplaye. Ale podle mě je takovouhle hru třeba vyzkoušet na vlastní kůži.
      • Dobry, Angry Joe. Já bych chtěl hru předvést od někoho, kdo tomu trochu rozumí, má normální hlasovej projev a navíc Lukáš dlouho žádnej GP nedělal. Na idioty jako je Angry Joe fakt nekoukám. Tyhle přehypovaný idioty, co ze sebe dělaj ještě víc přemotivovaný afekťáky, než jsou, fakt nemusím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit