Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rád bych si zahrál nějaký vážně dobrý horor, může někdo prosím doporučit?
    Hrál jsem: Cold Fear, NecroVision, sérii Dead Space, sérii Silent Hill, Amnésii, Call of Cthullu
    • Doporučuju na YT Markiplier, ten zkouší horrorový hry co mu lidi doporučej, některý jsou dobrý, některý ne ale má tam toho fakt hodně a navíc to dělá fakt zábavně ;-) :D
    • God-of-War
      Jj, Cold Fear byl hodne dobrej:).
    • Zkus trilogii Penumbra (od tvůrců Amnésie) nebo třeba Condemned: Criminal Origins.
    • Sice starsi, ale porad koukatelny a s paradni atmosferou doporucuju Clive Barker's Undying
      • To bych snad hororem ani nenazíval, byl to hroznej masakr, ale horor? To ne. A jak tu píše kolega, Penumbru bych také rozhodně doporučil.
  • Amnesia 2, Outlast, Daylight, Routine... ještě nějakej dobře vypadající horor, který se chystá v tomto či příštím roce? Já jen jestli jsem některej nevynechal či nepřehlédl.
    • GlaDOS
      Jak už tu byl zmíněno, tak ještě Among the Sleep a The Evil Within. K tomu dál přihazuji Montague’s Mount, INFRA, Asylum, DreadOut a The Forest. Jsem si jistý, že jsem na Steamu viděl pár dalších hororů, ale už si nepamatuji jména.
    • promitac
      Among the Sleep... spolu s oculus riftom, pribalit pampersky (pre istotu)
    • ZvacA
      The evil within v příštím roce, ale zatím z něj moc k vidění nebylo kromě krátké pasáže na E3.
      • Doprdele, jak jsem mohl zapomenout zmínit Evil Within!
  • Trošku podobně, akorát s vetřelcema, jsem si naivně představoval původně Aliens: Colonial Marines. Na tohle se těším. Včera jsem si zrovna zapařil remake Resident Evila na GC.
  • God-of-War
    Project Zero hadr?:)..
  • Vypadá to zajímavě. Styl hry ve mě vyvolává vzpomínky na Penumbru. Pokud se autorům podaří přidat vlastní neotřelé nápady, mohla by to být pecka! Držím palce!
    • Vlastní neotřelej nápad už tam je a to sice, že se ti při každý nový hře bude procedurálně generovat prostředí. To jsem ještě nikdy předtím ve hře neviděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit